Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex kezelt számlák

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Pityke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    index

Voltam én már vagy 15 helyen. De a Refco, Worldspreads nem érintett jól.
    Most is több számlám van, mert muszáj diverzifikálni.
    Pl. FXCM, Ultrafx-LMAX, stb.
    Most belefutottam az Alpari, Budacash csődbe.
    Budacash versenyen második lettem. Hát az 500e díjamra is keresztet vethetek.
    Áh értem...hát nehéz olyan brókert találni ami tényleg jó...ha nem kell nagy tőkeáttétel viszont jó execution környezet akkor szólj és ajánlok valakit...én nem dolgozok brókercégnek.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A myfxbook-on nagyon könnyen lehet hamis eredményeket feltenni. Van amikor a weboldal sem üzemel teljesen jól. A legtöbben nem teszik fel oda a kimutatást.
      Nem a myfxbook csal, a broker szervere küld fals adatokat rá.

Ezért kell kétkedve fogadni egy szutyokfx -en tömegével sikeres számlakezelőket.
      3tg talán a legjobb példa, de a dc se rossz

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ..egyébként a sok magyar brókercsőd miatt most van itt az ideje a jól megfogalmazott korekt tájékoztatással történő számlakezelésnek........

az emberek igaz hogy most csalódtak a nagy hozamok ígéretében, de ilyenkor kezd pont helyet keresni magának egy nagobb összeg amiből sokan tudnak korekt hozzálással, nyílt ajánlattal részt szakítani.....
        Hát igen...rövid távon most ami biztos, hogy azok akik korrektek, átláthatóak és őszinték maradnak, azok fognak sok ügyfelet szerezni.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A legjobb megoldás: kis pénzt tartani a számlán ami csak pár trédre elég+ legyen hozzá gyors befizetési lehetőség (pl skrill).
          Ez természetes,de nem értem mi baj a banki utalással, ha huf számlád van beutalni szinte ingyen és gyorsan lehet.

Hozzászólás

• A szinte ingyen helyett full ingyen, a gyorsan helyett azonnal. Nem csak forintnál.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Tud valaki valamit a Várkuti Géza féle számlakezelésről? Nem akarok befektetni csak érdekel hogy profitosok e.

http://www.forex-szignal.hu/personal...edeljen-velunk

Az Ironfx-nél vezetnek számlát...

Hozzászólás

• Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!

Tud valaki valamit a Várkuti Géza féle számlakezelésről? Nem akarok befektetni csak érdekel hogy profitosok e.

http://www.forex-szignal.hu/personal...edeljen-velunk

Az Ironfx-nél vezetnek számlát...
                Nem mindegy, ha úgyse kapod vissza a pénzed? Ironfx...

Hozzászólás

Working...
                X