Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórumos szignálszolgáltatás TP-vel, SL-el

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pár napja készítettem eme elméletet, M. úr mindent megtesz, hogy bekövetkezhessen... Célár 330 környéke.

[ATTACH]5092[/ATTACH]
    Felkészült vagyok 350-ig is, ahová akár pár nap alatt kilőhet. A kamatemelés előbb vagy utóbb elkerülhetetlen lesz, ami az óvatos centizés után méteresebbnek néz ki. Ezt a swap remélem követni fogja, azaz a bróker fogja követni a swap emelésével.

Ez a bácsi 4-5 %-ot tartana helyesnek jelen körülmények között:

http://zsiday.hu/blog/v%C3%A1g-az-mnb-mindegy

MNB pedig addig lesz kénytelen emelni, ameddig egy esetlegesen elszálló EURHUF kb a mai árfolyamra térne vissza.

310 felett én február óta csúzlizom.

Módosítás:-) egyébként, ha összekötöd az eddigi csúcsokat, hasonló célár jön ki
    Utoljára szerkesztve a következő által: n3d; 2014-03-26, 15:14. Oka: Módosítás indokolt volt:-)

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Felkészült vagyok 350-ig is, ahová akár pár nap alatt kilőhet. A kamatemelés előbb vagy utóbb elkerülhetetlen lesz, ami az óvatos centizés után méteresebbnek néz ki. Ezt a swap remélem követni fogja, azaz a bróker fogja követni a swap emelésével.

Ez a bácsi 4-5 %-ot tartana helyesnek jelen körülmények között:

http://zsiday.hu/blog/v%C3%A1g-az-mnb-mindegy

MNB pedig addig lesz kénytelen emelni, ameddig egy esetlegesen elszálló EURHUF kb a mai árfolyamra térne vissza.

310 felett én február óta csúzlizom.

Módosítás:-) egyébként, ha összekötöd az eddigi csúcsokat, hasonló célár jön ki
      Orbán Viktor 2004:
      ""A forint gyengülése Orbán eszmefuttatása szerint azt jelenti, hogy tulajdonképpen "ellopják a pénzt az emberek zsebéből", mivel a bérből, fizetésből és egyéb járulékokból élők gyengébb forint esetén kevesebb árut tudnak megvásárolni a boltokban, a nyugdíjasok juttatása is kevesebbet ér. A pártvezető szerint a kormánynak a forint gyengítését célzó utalásai és kísérletei a középkori királyok módszeréhez hasonlíthatóak, amikor is az uralkodók a pénzek nemesfémtartalmát próbálták meg minimálisan csökkenti, elcsalva azok értékéből.

Orbán leszögezte: "a gyengébb forint egyértelműen ellentétes az emberek érdekeivel, a gyengébb forint gyengébb államot jelent, és gyenge forintot csak gyenge emberek akarhatnak."

Teljes mértékben egyetértek a 2004-es Orbán Viktorral...

Én is egyetértek a 2004-es orbán Viktorral!

Hozzászólás

• Elmagyarazza, hogy ö teszi tönkre a nepet es meg elvarja, hogy szavazzon ra ra nehany barom. Sajnos ez mar regen eldölt

Hozzászólás

• Volt egy szép EU shortom 38ról, De SL lett, 38205 -nél... Ezt jól kicentiztem mi? Kb a fejem verem a falba.. Főleg hogy nemis oda akartam az SL-t, csak oda sikerült behúzni és néztem csúcs fölött van, jóleszaz ott..

Hozzászólás

• A KBC elemzésében az áll, hogy mindenképp a mostani kormány fog maradni, csak az a kérdés h meglesz-e a kétharmados többség. Ha igen, akkor egy kis Forint erősödést várnak, amúgy "minden be van árazva". Úgy látszik a piac bizalmat szavaz nekik.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A KBC elemzésében az áll, hogy mindenképp a mostani kormány fog maradni, csak az a kérdés h meglesz-e a kétharmados többség. Ha igen, akkor egy kis Forint erősödést várnak, amúgy "minden be van árazva". Úgy látszik a piac bizalmat szavaz nekik.
              D1 szintek szépen látszanak, majd kiderül melyik lesz a nyerő
              első a ~304
              de csak hobbyból nézegetem, mert most pl 1HUF a spread

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                D1 szintek szépen látszanak, majd kiderül melyik lesz a nyerő
                első a ~304
                de csak hobbyból nézegetem, mert most pl 1HUF a spread
                Én sem spekulálok rajta. Jó helyen van ez.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A KBC elemzésében az áll, hogy mindenképp a mostani kormány fog maradni, csak az a kérdés h meglesz-e a kétharmados többség. Ha igen, akkor egy kis Forint erősödést várnak, amúgy "minden be van árazva". Úgy látszik a piac bizalmat szavaz nekik.
                  Azért ilyen nagy a bizalom, mert a szavak nagyobbak voltak az elmúlt 4 évben sokkal, mint a tettek. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták gazdaságilag, mint az elmúlt 20 évben mindenki, csak a FIDESZ nagyon okosan rájött, hogy színesebb masni kell a doboznak. Meg nem árt, ha nem teljesen üres a doboz, hanem néhány morzsát is beleszórnak. Tökéletesen működik a dolog. És ezt politikailag függetlenként mondom, mielőtt valaki is azzal vádolna.

Én azért tartom az USDHUF longot, amíg nem hajlandóak kamatot emelni.

Hozzászólás

• Latod en egeszen mashogy latom ! A zsidesz vette ki az utolso morzsat, söt meg a dobozt is összetörte, hogy rettegjenek az emberek !

Hozzászólás

• Úgy látom elég pontos volt az elemzés. Mondhatni "naild it".

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Pár napja készítettem eme elméletet, M. úr mindent megtesz, hogy bekövetkezhessen... Célár 330 környéke.

[ATTACH]5092[/ATTACH]
                        Azóta sok gyertya lefolyt már a Dunán...:-)

Hozzászólás

Working...
                        X