Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

myfxbook

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• myfxbook

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    HELP!

Megcsináltam a myfxbook accountot. Letöltöttem az expertet, még az ftp-t is beállítottam. Eredmény: a számlát látom a myfxbookban, de az adatok nem töltődnek
    Letöröltem, újra kezdtem... az eredmény ugyanaz..

néha kell neki egy kis idő.. de ne sokat vesződj vele. Bár a myfxbook egy iszonyat jó eszköz nem visz közelebb egy lépéssel sem h ogy megérts a piaci mozgásokat, de jó játék az biztos.

Hozzászólás

Kedves Janó!
      Köszönöm a segítőszándékodat! De, nem játszani akarok vele. A mozgásokat pedig remélem, hogy az elmúlt néhány évben úgy ahogy megértettem

Egyszerűen szükségem lenne erre az eszközre.

Hozzászólás

Amikor új account-ot adsz meg, MetaTrader4 (Auto Update)-ként vedd fel.
        http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

Sziasztok!
          Éles számlán kereskedek, ami be van kötve mfb-ra. Szeretnék úgymond "tiszta lappal" kezdeni, hogyan tudom a mfb adatbázisomat resetelni? Az mt4 könyvtárából milyen adatokat kell, h töröljek?
          Előre is köszi a segítségeteket!

Hozzászólás

Batka85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!
            Éles számlán kereskedek, ami be van kötve mfb-ra. Szeretnék úgymond "tiszta lappal" kezdeni, hogyan tudom a mfb adatbázisomat resetelni? Az mt4 könyvtárából milyen adatokat kell, h töröljek?
            Előre is köszi a segítségeteket!
            Tulajdonképpen mit is szeretnél?
            A myfxbookra a teljes számlatörténet feltöltésre kerül. Myfxbook tud csak egy adott időszakot megjeleníteni.
            Vagy egyszerűbb, ha nyitsz egy új számlát a brókerednél, és belső átvezetéssel átcsoportosítod oda a pénzt, ez ingyenes szokott lenni. Ezután nyitsz a myfxbook profilodban egy új accountot neki.
            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Kb 8 hónapja kereskedek éles mikro számlán, és végül is az utolsó 2 hónap eredményeit szeretném csak látni a mfb-ban. Mert azóta van egy letisztult stratégiám és az előző hónapok eredményeit nem szeretném belekeverni.

Hozzászólás

Mostanában elkezdtem nézegetni a myfxbook-ot. Fel is tettem két expertet kíváncsiságból, természetesen vesztes mindkettő, nem is ez a lényeg. Hanem hogy nézegettem mások profiljait is, és például találtam oylat akinél azt írja: Pips: 3378.1 viszont a számla mégis bukóban van. Commission nem lehet az oka mert annál a brókernél ilyen nincs. Esetleg ebből nem vonja le a spreadet a mxfxb, de azt se tartom valószínűnek. Valaki nem tudja véletlenül a megoldást?

Hozzászólás

lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mostanában elkezdtem nézegetni a myfxbook-ot. Fel is tettem két expertet kíváncsiságból, természetesen vesztes mindkettő, nem is ez a lényeg. Hanem hogy nézegettem mások profiljait is, és például találtam oylat akinél azt írja: Pips: 3378.1 viszont a számla mégis bukóban van. Commission nem lehet az oka mert annál a brókernél ilyen nincs. Esetleg ebből nem vonja le a spreadet a mxfxb, de azt se tartom valószínűnek. Valaki nem tudja véletlenül a megoldást?
                  Egyes instrumentumoknál a myfxbook nem jól számolja a pipeket. Pl. indexex S&P, DAX. A Custom Analysis-nél meg tudod nézni milyen instrumentumokon vannak tranzakciók.
                  Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Csak devizákkal dolgozik. Sok mindent nem lehet látni mert le van tiltva, egyébként ez az:http://www.myfxbook.com/members/Algo...averick/784966

Hozzászólás

Nálam az aranyat számolja rosszul. Ha az sem, akkor...money managment.
                      kis pozikkal kezdett és ahogy gyarapodott emelt a téten és ott elment a történet mínuszba. Aztán most megint kis pozikkal gyűjtögetés. Így előállhat ez a helyzet.
                      De ez is csak egy tipp.

Hozzászólás

Lehet valahogy manuálisan frissíteni egy accountot? Minden rendben lévőnek tűnik, de 15-én firssített utoljára.

Hozzászólás

Ilyenkor én ezt teszem: Settings - az adott számla mellett edit - és itt az investor password sorában van egy connect.

Lehetséges, hogy függ attól, hogy milyen platformot választottál, amikor létrehoztad a myfxbookon. Az auto update-nél működik ez.

Hozzászólás

pendejot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ilyenkor én ezt teszem: Settings - az adott számla mellett edit - és itt az investor password sorában van egy connect.

Lehetséges, hogy függ attól, hogy milyen platformot választottál, amikor létrehoztad a myfxbookon. Az auto update-nél működik ez.
                            Nagyon köszi, egyből jobban néz ki a profilom

Hozzászólás

Erre nincs mit mondjak

Hozzászólás

Working...
                              X