Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

video felvevő

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• video felvevő

Melyik programot ajánlanátok trade videok felvételéhez?

Fontos h jó minőségben vegyen fel és ne foglaljon sokat a file. Illetve NE LEGYEN időkorlát (=egész nap bírja).

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Fontos h jó minőségben vegyen fel és ne foglaljon sokat a file. Illetve NE LEGYEN időkorlát (=egész nap bírja).
    Camtasia Studio közvetlenül AVI-ba rögzít, ha kell.
    De egy óra anyag kb 150-200MB, és nem is lesz ettől kisebb méretű ha normális minőséget akarsz.
    Ki fog egy egész napos felvételt visszanézni? Inkább ki kellene vágni belőle az izgalmasabb részeket. Akkor viszont újra kell renderelni, ami szintén nem kevés idő.

Hozzászólás

1GB / nap, az működőképes. Mekkora felbontást jelent ez?

Hozzászólás

Egyelőre BB Flashbacken kezdtem el bűvészkedni; tettem fel Xvid codecet, data rate 1500

1 perces video laptopon 1366*768 (10 fps; nem tudom miért csak ennyi, de lehet elég lesz...) 4,35MB

10 óra 2.6GB

Hogyan tömörítsek jobban lényeges quality vesztés nélkül?

Hozzászólás

1GB / nap, az működőképes. Mekkora felbontást jelent ez?
          A képernyő felbontását, 1024*768 vagy jobb. Youtube 720p, HD felbontásnak dolgozza fel.

Hozzászólás

Azt olvastam, hogy a youtube-nak jó a saját tömörítője, de én nem akarom feltölteni...

Hozzászólás

Kipróbáltam MegaMIND által ajánlott Soft Screen Recorder v6.9-et és tényleg jó. 30 napos demó, kis jelölést tesz a videóba, de nem zavaró.

Videó
              Hossz: 1:51:33
              Felbontás: 1280x720
              Teljes átviteli sebesség: 352 kb/s
              Képkockasebesség: 25/sec
              Méret: 281 MB

MegaMIND eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ZD Soft Screen Recorder v6.1

Nagyon egyszerű használni, és tökéletesen működik.

Hozzászólás

BB FlashBack pro tökéletes. Saját formátumában bele tudsz szerkeszteni, aztán olyan formátumban és minőségben tömöríted, amilyenben szeretnéd.
                http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

Kisérleteztem pár dologgal, de még mindig az Xvid tűnik a legjobb tömörítő eljárásnak.

File méret attól is függ mennyire változik a képernyő. Meglátjuk mennyi az annyi hétfőn.

Hozzászólás

Kisérleteztem pár dologgal, de még mindig az Xvid tűnik a legjobb tömörítő eljárásnak.
                    Az sem hátrányos szempont, hogyha meg is akarod osztani valakivel, akkor le is tudja játszani. Szerintem nem kell elvetemült tömörítésekben gondolkozni.

Hozzászólás

Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az sem hátrányos szempont, hogyha meg is akarod osztani valakivel, akkor le is tudja játszani. Szerintem nem kell elvetemült tömörítésekben gondolkozni.
                      Pedig az utóbbi a cél és nem az előbbi

Hozzászólás

2 órás tesztvideo = 500MB, újratömörítve jó minőségben 183MB - Király!

Hozzászólás

Na majd hamarosan

Hozzászólás

Working...
                          X