Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsdeász

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Szia Magdi!
    Én tudok neked 2001.09.11-i intraday adatokkal szolgálni, de kicsit még beszélni kellene róla, mert gondok lehetnek vele (Amerikában totál megbolondultak az adatszerverek aznap), keress meg tozsdeasz@tozsdeasz.hu email címen.
    Minden jót:
    Tőzsdeász.hu - az új, ingyenes grafikonrajzoló

Hozzászólás

Sziasztok!

Használ valaki Meta Forex-et?
      Nekem az előbb simán kiütött 2 pozimat, pedig 6 pipre volt a stop.
      Csinált valakinek már ilyet?

Üdv
      Pekka

Hozzászólás

Pekka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

Használ valaki Meta Forex-et?
        Nekem az előbb simán kiütött 2 pozimat, pedig 6 pipre volt a stop.
        Csinált valakinek már ilyet?

Üdv
        Pekka
        Milyen devizapáron, spread-et figyelembe vetted?

(és miért pont ebbe a topicba, bár nem olvastam vissza, lehet hogy passzol ide)

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Milyen devizapáron, spread-et figyelembe vetted?

(és miért pont ebbe a topicba, bár nem olvastam vissza, lehet hogy passzol ide)

Nagyon más hasonló témakört nem találtam. Szerintem tőzsdei elemző szoftvernek teljesen megfelel
          De ha tudsz jobbat, muti...

Igen, a spread volt szerintem a bünös

Hozzászólás

Szia Tőzsdeász!

Épp egy ilyen programot kerestem a napokban, ami kb. ezeket tudja: Bollinger, MACD, RSI, Sztohastic és gyertyákat rajzol szépen. Ahogy néztem a Markersben is csak a BUX-ot engedi használni demo módban, én meg pénzt nem akarok olyanért adni, amit Excel-ben is megcsinálok (persze macerásabban és több időm elveszi mint 2-3 kattintás).
            Na szóval nekem belefér a letölt és feltölt dolog, adatokat amúgy is a portfolio.hu-ról szedem mindig.
            Egy kérdésem van a programmal kapcsolatban: a gyertyák amiket rajzol, némelyik teli, némelyik üres. Így van: zöld üres, zöld teli, piros üres, piros teli gyertya is. Mit jelent az üres és mit a teli?
            Nekem még egy kicsit az a furcsa a programban, hogy a skálán nem látni a "lélektani határokat", tehát az egész(ebb) számokat. Pl. OTP manapság: 4897, 5364, 5831 stb. ezek vannak a skálán, de hogy hol van az 5000 és az 5500, azt csak úgy nagyjából lehet találgatni.

Csaba

Hozzászólás

Hello Csabi1987!
              Köszönöm a hozzászólásodat.
              A gyertyák rajzolásával kapcsolatban ezt a linket tudom ajánlani a grafikon használati utasításából:
              Információk a grafikonon
              A lélektani határok / kerek számok jelzését tervbe vettem, köszi az ötletet.
              Minden jót, és persze BUÉK mindenkinek!

Hozzászólás

Üdvözlet mindenkinek!
                A Tőzsdeász.hu grafikonrajzolójával mostantól elemezhetőek a MSCI indexei is.
                További információ: MSCI index adatletöltés oldal
                Minden jót:

Hozzászólás

Nekem olyan problémám van, hogy telefonon nem tudom megtekinteni a grafikonokat a java miatt. Ajax, html, php kiírás elvileg megoldhatná. Vagy mobiltelefonra megírt java alkalmazás, ami online módon kapcsolódik a szerverhez és letöltti az adatokat a grafikon megrajzolásához. Persze ne egye nagyon a netet.
                  Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

atomjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nekem olyan problémám van, hogy telefonon nem tudom megtekinteni a grafikonokat a java miatt. Ajax, html, php kiírás elvileg megoldhatná. Vagy mobiltelefonra megírt java alkalmazás, ami online módon kapcsolódik a szerverhez és letöltti az adatokat a grafikon megrajzolásához. Persze ne egye nagyon a netet.
                    Kedves Atomjani!
                    Sajnos amikor elkezdtük a fejlesztést, a mobilos technológiák eléggé gyerekcipőben jártak és fel sem merült követelményként, hogy támogassunk bármilyen mobil platformot. Jelenleg nem tudok olyan mobil platformról, ahol működne a grafikonrajzoló.
                    Már gondolkozunk azon, hogyan lehetne "mobilosítani" a programot, de egyelőre a végleges megoldás még várat magára.

Hozzászólás

Nézzetek rá a Piwik működésére. Ezt az operamini már tudja elég jól kezelni. Ez analizáló, mint a google analitics, csak ez nyiltforráskódú szerverre telepíthető változat. Tehát a fájlokba is bele tudtok nézni. Ez is rajzol grafikonokat.
                      Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

Köszi, ezt is megnézzük.

Hozzászólás

Sziasztok!
                          Elkészült a Tőzsdeász.hu online kvízjátékának ("Értesz a pénzhez?") legújabb változata.
                          • Rengeteg új kérdés került be,
                          • javítottunk a megjelenésen és
                          • bevezettük a mobil kvízt is.

...és a játékhoz most már nem szükséges Facebook regisztráció. Próbáljátok ki!

Hagyományos / PC böngészős változat: tozsdeasz.hu/kviz
                          Kisképernyős / mobil változat: tozsdeasz.hu/m/kviz

Minden jót:

Hozzászólás

A portfolio.hu megújulása miatt egy rövidebb ideig probléma lehetett a portfolio.hu-ról letöltött adatok használatával.
                            A problémát orvosoltuk: módosítottuk a grafikonrajzolót és az adatletöltéshez használható segédleteket (pl.: adatletöltés magyar részvényekhez , adatletöltés befektetési alapokhoz).
                            Minden jót:
                            Kelemen Szabolcs

Hozzászólás

Kövess minden hírt egy helyen!

A Tőzsdeász új hírfigyelő szolgáltatatásával egy helyen láthatod a magyar részvényekkel (OTP-től Plotinus-ig), arannyal és olajjal kapcsolatos összes hírt.
                              Biztos nem maradsz le semmiről, ugyanis minden hír legalább 5 napig marad fent a listánkon!
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Tőzsdeász; 2014-03-21, 11:30. Oka: a kiemelés kimaradt

Hozzászólás

Hhhh milyen régi beirasok

Hozzászólás

Working...
                                X