Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tick periódusú gyertyák metatraderen

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tick periódusú gyertyák metatraderen

Üdvözlet!
    Egy olyan brókercégnél van számlám, ahol csak metatraderrel lehet kereskedni. Viszont jópár futures termék, idő alapú gyertyakirajzoláson borzasztóan néz ki. Hallottam olyan lehetőségről, hogy meta tradert is át lehet alakítani tick alapú gyertya rajzolásra valamilyen expert segítségével. Esetleg valakinek ez sikerült már metatraderen ? Valami tapasztalat ?
    Van fenn neten jópár doksi, de nekem nem igazán akartak menni.. Esetleg valaki tudna ajánlani egy bevált módszert erre ?
    A választ előre is köszönöm!

M3szi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözlet!
    Egy olyan brókercégnél van számlám, ahol csak metatraderrel lehet kereskedni. Viszont jópár futures termék, idő alapú gyertyakirajzoláson borzasztóan néz ki. Hallottam olyan lehetőségről, hogy meta tradert is át lehet alakítani tick alapú gyertya rajzolásra valamilyen expert segítségével. Esetleg valakinek ez sikerült már metatraderen ? Valami tapasztalat ?
    Van fenn neten jópár doksi, de nekem nem igazán akartak menni.. Esetleg valaki tudna ajánlani egy bevált módszert erre ?
    A választ előre is köszönöm!
    Én nem használtam, nemtom milyen, de nézd meg itt a fórumon:
    http://forum.tozsde.hu/devizatozsde/...r-mt4-hez.html

Hozzászólás

köszi

Köszi szépen a hozzászólást!
      Az igazság az, hogy nem teljesen erre lenne szükségem. Fontos, hogy a múltban is tudjak elemezni, nem csak valós időben. Szinte csak a tick chart alapján történne az elemzés is meg a kereskedés is. A ninja traderben ez nagyon jól meg van csinálva, csak sajnos a legtöbb bróker cég nem támogatja.. :/

Hozzászólás

Tényleg bocs

Hozzászólás

Working...
        X