Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MT4 hiba, mi lehet?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MT4 hiba, mi lehet?

Üdv.

Van 2 brókertől is metám a gépen és az alap testert próbáltam volna ki bennük, ami el is indult rendesen, de sablont nem tudok váltani, csak beszúrni egyesével indiket. Miért lehet ez? Eddig minden OK volt, most meg egyik metánál se tudok sablont cserélni tesztelés közben. A sima chartokon nincs ezzel gond.

Ötlet?

TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ötlet?
    Két ötletem is van erre:

1. Ha a teszt közben is szeretnéd váltogatni a sablonokat, akkor be kell szerezned egy régebbi mt4 verziót. Nálam például egy build 670-es offline metán még működik ez. Kicsit körülményes, mert mindig másolgatnod kell a history mappát, amikor elég új adat gyűlik össze, emellett vagy net nélkül kell használnod, vagy az automatikus frissítéseit kell letiltanod.

2. Ha egy sablont szeretnél használni végig a teszt alatt, akkor át kell nevezned azt Tester.tpl -re, vagy csinálnod kell róla egy másolatot ilyen néven. Legegyszerűbb, ha rátöltöd valamelyik chartra, majd jobb klikk a charton és Sablon mentése. Ha a meta talál Tester nevű sablont a Templates mappájában, akkor azt fogja használni a vizuális teszteléshez is, és a teszterből nyitott chartokhoz is.

Hozzászólás

TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Üdv.

Van 2 brókertől is metám a gépen és az alap testert próbáltam volna ki bennük, ami el is indult rendesen, de sablont nem tudok váltani, csak beszúrni egyesével indiket. Miért lehet ez? Eddig minden OK volt, most meg egyik metánál se tudok sablont cserélni tesztelés közben. A sima chartokon nincs ezzel gond.

Ötlet?
      Nyomorult Metatrader!
      Tényleg nem megy a teszterben a sablon betöltés, hogy szakadna össze.

Hozzászólás

Ugye? Ezt én se értem miért van...

Hozzászólás

Working...
        X