Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sierrachart

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sierrachart

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Tegye fel a kezét aki ismeri a sierrát! Ez a platform a profi platformok egyik
    dobogósa. Hihetetlen testreszabhatósággal, multitimeframe backtest lehetőséggel. Szeretnétek egy rövid ismertetőt?

shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegye fel a kezét aki ismeri a sierrát! Ez a platform a profi platformok egyik
    dobogósa. Hihetetlen testreszabhatósággal, multitimeframe backtest lehetőséggel. Szeretnétek egy rövid ismertetőt?
    Szia!

Persze, sőt! előre is köszi. Létezik ingyenesen kipróbálható demó verziója? mert az oldalukon csak fizetős hozzáférési módokat találtam.

Hozzászólás

AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia!

Persze, sőt! előre is köszi. Létezik ingyenesen kipróbálható demó verziója? mert az oldalukon csak fizetős hozzáférési módokat találtam.
      Itt van 14 napos demo próbára.
      http://www.apexfutures.com/trading-p.../sierra-chart/

Hozzászólás

AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szia!

Free trial (demo) van: http://www.sierrachart.com/index.php?page=doc/setup.php
        Fizetős, igen de pl az Ampfuturesnél nyitsz számlát, a 3 -as csomagot ingyen kapod. Igaz hogy az viszont nem fér hozzá az összes sierrás brokerhez. Aki a főbb devizapárokkal stabilan kereskedik, érdemes a futuresen tolni, sokkal jobb mint a forexen.

Hétfőtől teszek fel anyagot a sierráról, bő egy éve használom. Az MT4 hozzá képest egy vicc.

Hozzászólás

Több mint 60 platform van az AMP-nél. (Mt5 is)

Hozzászólás

Nekem ''sajnos'' csak cseh verzióban van meg hozzá minden, bemutató videók és a használati utasítás.

Hozzászólás

Free trial (demo) van: http://www.sierrachart.com/index.php?page=doc/setup.php
              Fizetős, igen de pl az Ampfuturesnél nyitsz számlát, a 3 -as csomagot ingyen kapod. Igaz hogy az viszont nem fér hozzá az összes sierrás brokerhez. Aki a főbb devizapárokkal stabilan kereskedik, érdemes a futuresen tolni, sokkal jobb mint a forexen.

Hétfőtől teszek fel anyagot a sierráról, bő egy éve használom. Az MT4 hozzá képest egy vicc.
              Miért jobb futures-ön, mint forexen? Szerintem szempontok szerint lehet összehasonlítani, de nem jobb, vagy rosszabb. Más.

MT4 pedig programozást tekintve még mindig a legstabilabb platform.

Sierra viszont tényleg jó. Anno Levi elüldözött vele az irodából, mostanra átvettétek

Ha van rá érdeklődés, van pár felvételem 2016-ból, hogyan kell beállítani, Chucky-val csináltuk.

A chartja viszont nem jó sajnos, ellenben egyszer talán az is hibátlan lesz.

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Miért jobb futures-ön, mint forexen? Szerintem szempontok szerint lehet összehasonlítani, de nem jobb, vagy rosszabb. Más.
                Mivel látsz valós dom-ot valamint footprintet. FX -en nem. Mondjuk a h4-es fx kereskedésed ezeket valóban nem igényli.

Nekem jó sok éve vesszőparipám a multitimeframe. Több idősíkú együttállásokat keresek, erre pedig a sierra marha jó. A kurzor együtt mozog az összes charton az adott instrumentumon, együtt tudod visszatekerni őket stb.
                De tudod te ezeket csak kötözködsz baszki Majd holnap jól leszidlak az irodában

Hozzászólás

Jó a sierra, de pl te is a trendvonalas indikátorodat metában nézed, nem sierrában, még mielőtt leszidnál

Hozzászólás

Ezt a dax longot tuti be nem kötöttem volna metával, a jobb oldali a normál m1 chart a többi reversal.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

mai dax short
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

mai dax short
                        széééép...
                        Jó az a piros jelzés megjelenítő.
                        Igen hasznos dolog!

Hozzászólás

üdv! meg tudnátok nézni, mondjuk a sierra chartban, vagy valamilyen más platformban, hogy a dax futuresben, 2018. január 5-én, a 9:10-es M5 gyertyának (fehér) hol van a záróára? Csak éles számlán érdemes megnézni, amihez valamilyen adatszolgáltató van kapcsolva.
                          az én számlámhoz CQG van, de más adat jött a Multichartson, és más az MT5-ön! És nagyon érdekelne, hogy melyik paltform adott megbízhatatlan adatot, mert itt egy egész napos emelkedés lesz, amelyben akár 22:00-ig is üldögélhettem volna, attól függően, hogy melyik paltformot néztem akkor.
                          szúrtam be két ábrát is az éltérésről! Mindkettőn be van keretezve a 9:10-es gyertya! Látható, hogy a MC-on (baloldali) 57,5-ön zárt, az MT5-ön 58,5-ön.
                          Egyébként arra tudja valaki a választ, hogy hogyan fordulhat ilyen Elő? Mert az amp-nél csak vakarják a fejüket, de nem tudnak mondani semmit.
                          köszi.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

cqg live: 57
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

viskia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              üdv! meg tudnátok nézni, mondjuk a sierra chartban, vagy valamilyen más platformban, hogy a dax futuresben, 2018. január 5-én, a 9:10-es M5 gyertyának (fehér) hol van a záróára? Csak éles számlán érdemes megnézni, amihez valamilyen adatszolgáltató van kapcsolva.
                              Szia!

Nálam 13.257,5 volt a záróár. Saxo platform, éles.

Click image for larger version

Name:	dax futures 180105.png
Views:	1
Size:	35,7 KB
ID:	159768

Hozzászólás

Working...
                              X