Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

(Alpari) MetaTrader beállítások

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• sidius
    válaszolt
    jevelley eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    tudna valaki esetleg segiteni az (alpari) MetaTrader használatánál abban,
    1. hogyan tudnám beállítani, hogy a nyitott poz. ha elkezd profitot termelni, és eléri "Makeprofit" szintet, utána ne zárja le, engedje tovább "növekedni" addig amíg egy meghatározott szintet nem esik vissza? szeretném maximálisan kifuttatni a pozíciót.
    2. hogyan tudom törölni a "stop" vonalat ha már egyszer felvettem (most úgy oldom meg, hogy nagyon kitolom)
    Köszönöm.
    Ha nem take profiton akarsz zárni, akkor egyszerűen ne tegyél be take profit árat. Rakj a pozira egy stoppot és húzd utána kézzel, vagy automata csúszó stoppal. Take profitnak csak akkor van értelme, ha addig és nem tovább szeretnél pozícióban maradni, vagy részleges zárás akarsz elkövetni. Ha futtatni akarod, akkor nem kell használni!

Szólj hozzá::

• hal_kan
    válaszolt
    jevelley eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    1. hogyan tudnám beállítani, hogy a nyitott poz. ha elkezd profitot termelni, és eléri "Makeprofit" szintet, utána ne zárja le, engedje tovább "növekedni" addig amíg egy meghatározott szintet nem esik vissza? szeretném maximálisan kifuttatni a pozíciót.
    2. hogyan tudom törölni a "stop" vonalat ha már egyszer felvettem (most úgy oldom meg, hogy nagyon kitolom)
    Köszönöm.
    Amelyik sorban látod profitot, ott jobb egér klikk, bal egér: megbízás módosítása vagy csúszó stop!

• up1
    válaszolt
    Szia jevelley,

a második kérdésedre tudok válaszolni. A stop-ot úgy tudod törölni, hogy rákattintasz a "Megbízás Módosítása vagy Törlése" -re. Ott bal egér gombal a szokásos módon kijelölöd a "Veszteség-Stop" értéket. Ekkor elszíneződik és nyomsz egy Del-t. Lenullázódik és klikk a Módosítás -ra. Ez kiveszi a stop-ot.

• jevelley
    új témát indított: (Alpari) MetaTrader beállítások

(Alpari) MetaTrader beállítások

Sziasztok!
    Köszönöm.
Working...
X