Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Metatrader 4

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ismer valaki a forexriskához hasonló programot MT4-re, amivel lehet pozíciót méretezni?

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ismer valaki a forexriskához hasonló programot MT4-re, amivel lehet pozíciót méretezni?
      RiskNtmFree. Ezt szerettem volna nemrég kipróbálni. Letöltöttem, küldtem az emilt a serialért de nem jött válasz

Hozzászólás

• falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        RiskNtmFree. Ezt szerettem volna nemrég kipróbálni. Letöltöttem, küldtem az emilt a serialért de nem jött válasz
        Megszűnt az ingyenes verzió.

Hozzászólás

• Ez baj... Köszi az infót, nyomozok tovább, valamit csak találok!

Hozzászólás

• Még egy: arra tud valaki scriptet, hogy az adott páron éppen futó poziból annyit zárjon, hogy ha az ár visszamegy az eredeti SL-ig, már akkor se bukjak a pozíción? Ezt egy kicsit macerás kiszámolni, jobb lenne, ha lenne rá valami program

Hozzászólás

Még egy: arra tud valaki scriptet, hogy az adott páron éppen futó poziból annyit zárjon, hogy ha az ár visszamegy az eredeti SL-ig, már akkor se bukjak a pozíción? Ezt egy kicsit macerás kiszámolni, jobb lenne, ha lenne rá valami program
              Ez a Sidius féle breakeven?

Hozzászólás

• lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ez a Sidius féle breakeven?
                Igen. HWTrader is gyakran használta, én legalábbis nála láttam először, és eltanultam tőle. Régen sem szerettem kiszámolni, meg most sem, gondoltam, hátha írtak már rá valamit Mondjuk most GBPAUD-nál azért kiszámoltam

Hozzászólás

• Azt tudja esetleg valaki, hogy mitől lett Not Supported a Riska? Tegnap még működött az új rendesen, a futó pozikat még most is mutatja, de a többi grafikonon csak a fenti felirat látható.

Hozzászólás

Azt tudja esetleg valaki, hogy mitől lett Not Supported a Riska? Tegnap még működött az új rendesen, a futó pozikat még most is mutatja, de a többi grafikonon csak a fenti felirat látható.
                    Milyen instrumentumon szeretnéd használni?
                    Devizapárokon megy csak. DAX fejlesztés folyamatban.
                    A második félévre szóló verzió már letölthető.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Milyen instrumentumon szeretnéd használni?
                      Devizapárokon megy csak. DAX fejlesztés folyamatban.
                      A második félévre szóló verzió már letölthető.
                      Az újat már leszedtem, tegnap használtam is, de most az öszes devizapáron Not Supported felirat van, kivéve, ahol tegnap óta fut nyitott pozi. Nem tudom, mi változott tegnap óta, én nem buheráltam semmit a gépen vagy az MT4-en.
                      DLL importot be kellene klikkelni?

Hozzászólás

• Nem tudom, hogy a sokadik letöltés és újra bemásolás tett jót, vagy az, hogy kinyitott a piac, de újra megy a riska

Hozzászólás

• Nálam az egy éve hibátlanul futó robot nem indult el! Egyre többen tapasztaljuk,hogy az mt4 újabb verziója "ledobálja" a experteket. Lehet,hogy a Riska-val is ez történt?!

Hozzászólás

• Nem tudtok esetleg ajánlani olyan pivot indikátort aminek az utolsó pivot szintjét ha alá vagy fölé zárja egy gyertya akkor hangriasztással jelez?

Hozzászólás

• Metaguruk, volna egy ostoba kérdésem.

Ha az mt4-re telepítek egy számlamásoló EA-t, azt látja a broki? Nem lehet előtte valahogy rejtve tartani?

Hozzászólás

• deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Metaguruk, volna egy ostoba kérdésem.

Ha az mt4-re telepítek egy számlamásoló EA-t, azt látja a broki? Nem lehet előtte valahogy rejtve tartani?
                                Power Trade Copyerhez MT4 sem kell. Sokféle beállítási módszerrel tud számlákat másolni.

Hozzászólás

Working...
                                X