Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedjünk mobilon.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kereskedjünk mobilon.

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Hogyan kereskedjünk mobiltelefonnal?

Pekka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekelne, hogy milyen netes csomagot használsz. És mennyit fizetsz rá?
    Gondolom a forgalom itt igen fontos tényező.
    Most a "magentás" szolgáltatónál van 3GB-os (4.000,-), ami alap dolgokra bőven elég.
    Nekem átlag 1 GB környékén szokott lenni az adatforgalmam (meta, e-mail, web, skype video nélkül).
    Előtte a Pannon-nál, akarom mondani Telenor-nál volt 4GB-os, de nekik rosszabb a lefedettségük. A nagyobb városokban gyorsabb a Pannon, a T-Mobile elég sűrűn lemegy Edge-ig (de az általában mindenhol van az országban), míg a konkurencia vígan ketyeg HSDPA-n. Ezt főleg Budapesten, Szegeden, Zalaegerszegen, Kaposváron és Kecskeméten tapasztaltam.
    A Pannon-nal volt egy afférom, mert küldözgették az sms-t, hogy túlléptem a 3 GB-ot, majd félóra múlva már a 4GB-ot is és innentől feláras a móka!
    Megnéztem a PDA-n a GPRS Monitort és 1,3 GB volt a havi forgalom oda-vissza!
    Felhívtam a kontaktot, hogy 20%-os eltérést még el tudok fogadni, de ez egy hangyányival több. A végén nem számlázták ki a többletet...
    Ez már a sokadik húzásuk volt, így meguntam és váltottam.

Hozzászólás

Freon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Most a "magentás" szolgáltatónál van 3GB-os (4.000,-), ami alap dolgokra bőven elég.
      Nekem átlag 1 GB környékén szokott lenni az adatforgalmam (meta, e-mail, web, skype video nélkül).
      Előtte a Pannon-nál, akarom mondani Telenor-nál volt 4GB-os, de nekik rosszabb a lefedettségük. A nagyobb városokban gyorsabb a Pannon, a T-Mobile elég sűrűn lemegy Edge-ig (de az általában mindenhol van az országban), míg a konkurencia vígan ketyeg HSDPA-n. Ezt főleg Budapesten, Szegeden, Zalaegerszegen, Kaposváron és Kecskeméten tapasztaltam.
      A Pannon-nal volt egy afférom, mert küldözgették az sms-t, hogy túlléptem a 3 GB-ot, majd félóra múlva már a 4GB-ot is és innentől feláras a móka!
      Megnéztem a PDA-n a GPRS Monitort és 1,3 GB volt a havi forgalom oda-vissza!
      Felhívtam a kontaktot, hogy 20%-os eltérést még el tudok fogadni, de ez egy hangyányival több. A végén nem számlázták ki a többletet...
      Ez már a sokadik húzásuk volt, így meguntam és váltottam.
      Hát igen, a Telenorral én sem vagyok megelégedve. Lehet majd áttérek. De jó hogy leírtad ezt a forgalom dolgot. Nem vagyok meglepődve rajta
      Majd figyelem és az első adandó alkalomnál kilépek.
      Köszi az infókat

Hozzászólás

iPhone 4

HTC vagy Iphone lesz...
        A T-Mobile-nál már kapható az iPhone 4.

Apple iPhone 4 16GB: 188 630 Ft
        Apple iPhone 4 32GB: 222 630 Ft
        +20 000 Ft a függetlenítés

Persze hűségnyilatkozattal ócsóbb!

Hozzászólás

Tudom, ne is mondd. Mi csináltuk a promo rendezvény hang részét.
          Volt ott egy srác, aki egy teljes nappal előtte már ott volt. Csakhogy övé legyen az első. Őrület

Hozzászólás

No én ezt nevezném soha meg nem térülő befektetésnek.

Hozzászólás

IPhone-on kívül melyik telóra lehet a mobilos metát felrakni?
              Nekem a symbianosra nem sikerül, talán androidosra lehetne, vagy mindre lehet csak béna vagyok hozzá?

Hozzászólás

Freon, még arra lennék kíváncsi, hogy milyen idősíkban kereskedsz.
                Akkor sem lesz horror számlád, ha pl H1-ben vagy M15-ön pozíciót építesz.
                Már ha így kereskedsz....
                Köszi

Hozzászólás

Freon, még arra lennék kíváncsi, hogy milyen idősíkban kereskedsz.
                  Akkor sem lesz horror számlád, ha pl H1-ben vagy M15-ön pozíciót építesz.
                  Már ha így kereskedsz....
                  Köszi
                  Fél évig szinte csak a mobilnetet használtam és átlag 1,5-2 Gb volt az adatforgalmam (a Meta egész nap ment, a laptopon). A metával nem fogod túllépni a keretet (a jobb alsó sarokban Te is tudod ellenőrizni, hogy mennyi az annyi a kapcsolat állapota mellett)! Arról nem is beszélve, hogy a mobilmeta szerényebb adatforgalmat bonyolít és kevesebbet fogod ténylegesen használni, mint az asztalit. Most már a legtöbb mobilnet előfizetésnél már csak csökken a sávszélesség, ha túlléped a korlátot és nem számlázzák ki a többletet. A Pannonos mókámnál még nem így volt...

Hozzászólás

hal_kan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    IPhone-on kívül melyik telóra lehet a mobilos metát felrakni?
                    Nekem a symbianosra nem sikerül, talán androidosra lehetne, vagy mindre lehet csak béna vagyok hozzá?
                    Smartphone-on és "hagyományos" PDA-n (Win Ce) fut, Androidra még csak "kezdemények" vannak és valamelyik fizetős!
                    iPhone-ra tudtommal nincs metatrader, csak hasonló pl. az FxPro-nál az iTrader.

Hozzászólás

A youtube-on láttam egy nokián a mobil metatradert, de én nem tudom rátölteni mobile tradert, mindig azt írja nem támogatott fájl!
                      Valaki ebben tudna segíteni?

Hozzászólás

Fél évig szinte csak a mobilnetet használtam és átlag 1,5-2 Gb volt az adatforgalmam (a Meta egész nap ment, a laptopon). A metával nem fogod túllépni a keretet (a jobb alsó sarokban Te is tudod ellenőrizni, hogy mennyi az annyi a kapcsolat állapota mellett)! Arról nem is beszélve, hogy a mobilmeta szerényebb adatforgalmat bonyolít és kevesebbet fogod ténylegesen használni, mint az asztalit. Most már a legtöbb mobilnet előfizetésnél már csak csökken a sávszélesség, ha túlléped a korlátot és nem számlázzák ki a többletet. A Pannonos mókámnál még nem így volt...
                        Igen, a mobilnettel nincs gond. Csak a telós netért aggódtam, ha mondjuk belekezdek M15-ön egy poziépítésbe.
                        De javarészt óránként néznék rá.
                        Köszönöm

Hozzászólás

Igen, a mobilnettel nincs gond. Csak a telós netért aggódtam, ha mondjuk belekezdek M15-ön egy poziépítésbe.
                          De javarészt óránként néznék rá.
                          Köszönöm
                          Mi a mobilnet és a "telós net" között a különbség?
                          Arra gondolsz, hogy a normál előfizetésedhez van valamennyi internetforgalom is (pl. 700 MB)?

Hozzászólás

Mi a mobilnet és a "telós net" között a különbség?
                            Arra gondolsz, hogy a normál előfizetésedhez van valamennyi internetforgalom is (pl. 700 MB)?
                            Jah
                            Nálam a mobilnet a mobil internet, a modemes a számítógéphez. A telós meg a ugye ha telefonon netezel

Hozzászólás

Nekem az ájfonon kb 400 mega adatforgalom szokott összejönni 1 hónap alatt, pedig használom rendesen.

Hozzászólás

Working...
                              X