Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Stratégia teszter programok

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Meg tudná nekem mondani valaki hogy a Forex Tester-ben hol tudom beállítani az alábbit? Pl. ha az EURUSD el mozdul +/- 1 pipet akkor az nekem +/- 1 USD ként jelentkezzen 0,1 lot kötés méretnél?
    Jelenleg most pl. 0,1 lotnál +5 pip után ugrik +0,01 USD-t.

Hozzászólás

Sziasztok!

Bocs, ha nagyon alap kérdést teszek fel, de csak most ismerkedek a metatraderrel:

Valaki meg tudná mondani, hogyan kell használni az LFH simulatort backtesthez? Mert amikor ráklikkelek pl. az LFH_Simulator_Buy_Open scriptre, és megadom a stop, ill. a targetre értékeket, hiába futtatom utána le az expertet, nem mutatja a megadott időszakban a kötéseket, egyenleget, profitot, semmit, pedig olyan értékekeket adtam meg amelyek alapján többször is kötnie kellett volna. Ha valaki tudna nekem adni egy egyszerű step by step-et azt nagyon megköszönném!

Hozzászólás

Hát remélem olvassátok még ezt is

Működésre bírtam az LFH Trading Simulator 3-at ami az első kommentbe van, de nem lehet rajta több pozit megnyitni csak 1-et 1 fajtából egyszerre(long v short) valaki esetleg tovább tudta heggeszteni, hogy többet is megegyen? hogy több sell stop vagy buy stop, vagy lehessen rajta poziépítős stratit is tesztelni, mert ez az 1 pozi egyszerre elég karcsu.

Vagy esetleg tud valaki egy hasonlóan egyszerü/ingyenes cuccot ami tudja a több pozis dolgot? Keresgéltem, esteleg fejletebb verzióját ennek, de nem nagyon nigazadok ki közöttük, jó lenne egy tapasztalt ember segítsége ebben

Hozzászólás

Nival eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hát remélem olvassátok még ezt is

Működésre bírtam az LFH Trading Simulator 3-at ami az első kommentbe van, de nem lehet rajta több pozit megnyitni csak 1-et 1 fajtából egyszerre(long v short) valaki esetleg tovább tudta heggeszteni, hogy többet is megegyen? hogy több sell stop vagy buy stop, vagy lehessen rajta poziépítős stratit is tesztelni, mert ez az 1 pozi egyszerre elég karcsu.

Vagy esetleg tud valaki egy hasonlóan egyszerü/ingyenes cuccot ami tudja a több pozis dolgot? Keresgéltem, esteleg fejletebb verzióját ennek, de nem nagyon nigazadok ki közöttük, jó lenne egy tapasztalt ember segítsége ebben
          első post

http://forum.tozsde.hu/tozsdei-elemz...almazasok.html

Hozzászólás

Köszi de ezt a FxBlue-t nem értem, free de kell reggelni? megoszt valami infót? ennyi erővel minden személyes adatomat is véletlen elküldheti amikor pass-t írok vagy bármi... ez alapból nálam kizáró tényező, elég vicces, Free de reggelj meg ossz meg valamit még, gondolom kötéslista vagymi, persze van olyan is hogy nemkell, de ki hiszi ezt el.... lolmár, ezt komolyan gondolják?

Akkor ne hirdesse free-ként, mert a free az hogy katt és töltöm is, nemmég reggelgetek, meg megosztok infót, amit persze "nemkell" mert ahogy látom van olyan verzió is....

Hát inkább kihagynám

Esetleg valami más ami nem ilyen "érdekes"? abból az LFH-ból nincs tovább fejlesztett verzsön?

Hozzászólás

Köszi de ezt a FxBlue-t nem értem, free de kell reggelni? megoszt valami infót? ennyi erővel minden személyes adatomat is véletlen elküldheti amikor pass-t írok vagy bármi... ez alapból nálam kizáró tényező, elég vicces, Free de reggelj meg ossz meg valamit még, gondolom kötéslista vagymi, persze van olyan is hogy nemkell, de ki hiszi ezt el.... lolmár, ezt komolyan gondolják?

Akkor ne hirdesse free-ként, mert a free az hogy katt és töltöm is, nemmég reggelgetek, meg megosztok infót, amit persze "nemkell" mert ahogy látom van olyan verzió is....

Hát inkább kihagynám

Esetleg valami más ami nem ilyen "érdekes"? abból az LFH-ból nincs tovább fejlesztett verzsön?
              ne legyél már ilyen metapara
              megy offline is
              kitéped a lan kábelt (v. wifi off) a gépedből, oszt úgy használod
              tud elemezni online, ha befejezted a tesztelés, HA akarod

LFH-ból nincs más

Forex Terster az alternatíva, de ez nem free

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ne legyél már ilyen metapara
                megy offline is
                kitéped a lan kábelt (v. wifi off) a gépedből, oszt úgy használod
                tud elemezni online, ha befejezted a tesztelés, HA akarod

LFH-ból nincs más

Forex Terster az alternatíva, de ez nem free
                Köszi

Hozzászólás

Közbe reggeltem, leszettem ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS nemmegy.....

user manualba ezt látom: The first time that you use the Simulator, you will need to enter your FX Blue username and password.

DEHOGY HOVA is kéne ezt beírni aztmár nem tudom.... nemvágom hogy hova kéne beírni hogy működjön.... mert nem mondja hogy hova is kéne beírni hogy működjön...

Gondolom énvagyok hülye és nemtudom hogy hov kéne beírni azt a júzernevet meg passzwördöt, ők nyilván tudják hogy hovais kéne beírnom, mindenz reggér cserébe ami ugye ingyenes....

Tehát most nagyon hülye vagyok, mert nemtudom hogy hova is kéne beirnom pedig ők aztán leírták hogy MÁRPEDIG bekell írnom valahova a júzernevet meg a passzwördöt keményen hogy működjön

Beírtam egy txt fájlba hirtelen amit az asztalon nyitottam, de ígyse megy, lehet hogy krétával kéne a falra írnom úgy menne? vagy belekarcolni a monitorba egy szöggel és akkor tuti menne....

Hozzászólás

Közbe reggeltem, leszettem ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS nemmegy.....

user manualba ezt látom: The first time that you use the Simulator, you will need to enter your FX Blue username and password.

DEHOGY HOVA is kéne ezt beírni aztmár nem tudom.... nemvágom hogy hova kéne beírni hogy működjön.... mert nem mondja hogy hova is kéne beírni hogy működjön...

Gondolom énvagyok hülye és nemtudom hogy hov kéne beírni azt a júzernevet meg passzwördöt, ők nyilván tudják hogy hovais kéne beírnom, mindenz reggér cserébe ami ugye ingyenes....

Tehát most nagyon hülye vagyok, mert nemtudom hogy hova is kéne beirnom pedig ők aztán leírták hogy MÁRPEDIG bekell írnom valahova a júzernevet meg a passzwördöt keményen hogy működjön

Beírtam egy txt fájlba hirtelen amit az asztalon nyitottam, de ígyse megy, lehet hogy krétával kéne a falra írnom úgy menne? vagy belekarcolni a monitorba egy szöggel és akkor tuti menne....
                    ha jól rémlik ide
                    http://www.fxblue.com/fxbluelive.aspx

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Közbe működésre bírtam amikor negyedjére indítottam újra a metát és indítottam el a tesztert előjött egy kis ablak és oda kelett beírni, szal megy, szénné is teszteltem már

Köszi a helpet meg minden, azért örülök hogy nem a szöggel kelett a monitorba karcolni a usernevet meg pass-t

Hozzászólás

Közbe működésre bírtam amikor negyedjére indítottam újra a metát és indítottam el a tesztert előjött egy kis ablak és oda kelett beírni, szal megy, szénné is teszteltem már

Köszi a helpet meg minden, azért örülök hogy nem a szöggel kelett a monitorba karcolni a usernevet meg pass-t
                        sztem nagyon jó kis teszter, főleg ennyiért

Hozzászólás

Létezik vajon olyan stratégia tesztelő program amivel nem csak devizapárokat hanem pl indexeket, árucikkeket, részvévény CFD-ket is lehet tesztelni?

Hozzászólás

Tud valaki olyan tesztelős megoldást, amiben renko chart van? Vagy MT4 teszterben is möködő renko expertet?

Ha lehet ide írjatok:
                            681201@gmail.com

Hozzászólás

Ez engem is érdekelne. Köszi

Hozzászólás

tud vki olyan progit amivel "just in time" módban (mint forex tester ben hogy a pozikat en helyehezem el nem a robot és de lehet állítani a grafikont, lassítani, historyt tesztelni stb)lehet tesztelni az elgondolt strategiamat...Forex biuldert felraktam de itt csak robotot nekem nem ez kell...Nekem olyan kéne mint online teszt üzemmód, csak napi charton akarok kereskedni az meg baromi sok idő h még kijön vmi eredmény eltellik 1 év

Hozzászólás

Working...
                                X