Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ninja Trader

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Mar nem sok van hatra

Szólj hozzá::

• _pda_
    válaszolt
    feltelepítettem

van CQG kapcsolatom is
    de nekem nem ez kellene
    historikus adatok a gépen, ami mindíg ott van és tudok vele backtestet futtatni bármikor
    Forex adatokat akartam letölteni, de dob egy hibaüzenetet a kapcsolatról

valami ötlet, h miként oldjam meg?

köszi

• _pda_
    válaszolt
    mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ennyire kb:
    köszönöm

• mergodon
    válaszolt
    ennyire kb:
    Csatolt fájlok

• _pda_
    válaszolt
    kiraly...
    egyszerre mehet tobb workspace is a hatterban, tudsz kozottuk valtogatni is...
    plusz szinezessel be tudsz jelolni ablakokat (job felso ikon) es azonos szinuek azonos instrumentumokat jelenitenek meg. eleg az egyik ablaknal valtani valt az osszes tobbi is egyszerre
    mennyire terheli a cpu-t és mennyi ram-ot fogyaszt, mondjuk 8 alapchart?

• mergodon
    válaszolt
    kiraly...
    egyszerre mehet tobb workspace is a hatterban, tudsz kozottuk valtogatni is...
    plusz szinezessel be tudsz jelolni ablakokat (job felso ikon) es azonos szinuek azonos instrumentumokat jelenitenek meg. eleg az egyik ablaknal valtani valt az osszes tobbi is egyszerre

• Porter
    válaszolt
    http://www.ninjatrader.com/support/h...workspaces.htm

Workspace-kent kell oket elmenteni. Ezeket el tudod nevezni meg ilyenek...

Arra vigyazz hogy minden kilepesnel kerdezi hogy mentsen-e. Ha kikapcsolod a chartokat kilepes elott, es elmented a workspace-t, akkor torlodik a beallitas.

Tehat vagy ne csukjad be a chartokat, vagy ne mentsed el a workspace-t utana. At lehet oket nevezni meg meg lehet nyitni tobbet, es valtogatni kozottuk
    Koszonom,

megcsinaltam.

• mergodon
    válaszolt
    http://www.ninjatrader.com/support/h...workspaces.htm

Workspace-kent kell oket elmenteni. Ezeket el tudod nevezni meg ilyenek...

Arra vigyazz hogy minden kilepesnel kerdezi hogy mentsen-e. Ha kikapcsolod a chartokat kilepes elott, es elmented a workspace-t, akkor torlodik a beallitas.

Tehat vagy ne csukjad be a chartokat, vagy ne mentsed el a workspace-t utana. At lehet oket nevezni meg meg lehet nyitni tobbet, es valtogatni kozottuk

• Porter
    válaszolt
    Tudja valaki hogyan tudom beallitani azt, hogy ha van nyitva 4 chart, az masnap amikor inditom a programot ugyan olyan beallitasokkal, meretben, es ugyanazon a helyen nyiljon meg?

koszi

• deimos
    válaszolt
    Köszi mergo és zoli!

• mergodon
    válaszolt
    Akit erdekel ingyen ninjatrader hasznalat, es esetleg funded trader lehetoseg melle:
    https://www.topsteptrader.com/blog/u...-topsteptrader

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok,

Szeretném kipróbálni a ninját, de egyelőre nekem is gondot okoz, hogy adatot is lássak rajta. Viszont az nagyon érdekelne hogy hogy számolja a spread-et? Long irányba mint az mt4?

köszi
    Itt egy videó a csatlakozás létrehozásáról.

• mergodon
    válaszolt
    deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok,

Szeretném kipróbálni a ninját, de egyelőre nekem is gondot okoz, hogy adatot is lássak rajta. Viszont az nagyon érdekelne hogy hogy számolja a spread-et? Long irányba mint az mt4?

köszi
    https://www.bigmiketrading.com/ninja...7-spreads.html

Roviden. A ninjatrader platform, es nem broker. Ha spreadrol beszelunk akkor ha egy adott brokerhez csatlakozol akkor az altala biztositott spread ertekek fognak jatszani. Jellemzoen forex kereskedesre ugyanazt fogod tapasztalni mintha MT4-et hasznalnal.

Ninja-t elso sorban future kereskedesre hasznaljak. Ott nem igazan van spread, illetve bid-ask-ot szoktak megadni. Jellemzoen optimalis korulmenyek kozott ez 1. Foleg egy jo piacon. Mondjuk az ES-en, nehez ugy kotni (hacsak nem vagy ongyilkos es hirekbe kereskedsz) hogy ne ennyi legyen. Egyeb koltsegek meg a fedezet (ES eseten intraday tradingnel ez 400USD) es a kotesi dijak ami 1lot 3.68USD a brokeragenel. Az ES 1 tick (pip) elmozdulasra 12.5USD-t fizet es 1tick = 0.25 ES pont.
    Szeretik is rendesen a scalperek kereskedni.

De ennek semmi koze a ninjatraderhez mint platformhoz, sokkal inkabb az adot forex/future szolgaltatohoz.

Adatokat varazsolni pedig sok fele modon tudsz. csatlakozzal a kinetick-hez 1 napos kesletetett adatokat fogsz kapni, amit elemzesre tudsz hasznalni. Ha spreaddel akarsz jatszni, akkor inditsal el egy demo modot - igaz mindig 1 lesz a spread, szoval nem lesz tul izgalmas...

• deimos
    válaszolt
    Szevasztok,

köszi

• mergodon
    válaszolt
    Akit egyebkent jobban erdekel a platform - es tud angolul - itt kivalo oktato videok es cikkek vannak:
    https://www.bigmiketrading.com/ninjatrader/

Es indikatorok tekintetebe, a teljesseg igenye nelkul ide lehet eljutni:
    https://www.bigmiketrading.com/local...sort=h&doit=Go

Kezdve az egyszerun at, folytatva a market profile-on keresztul, footprintek, tape readingek vilagaba, hasznalva egyszeru tick chartot, vagy komolyabb (vagy butitott) renko chartokat es a tobbi...

Hozzateszem, hogy aki nem tud kereskedni, az egzotikusabbnal egzotikusabb indikatorok sem fogjak megtanitani kereskedni, aki viszont ismeri az alapokat, annak jo kiegeszites lehet magasabb szintu piaci ralatas

Working...
X