Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Az én MT4 indikátoraim

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Az én MT4 indikátoraim

Sziasztok. Nem találtam még ilyen témát, ezért indítottam. Itt lehetne javasolni egymásnak különböző indikátorokat, megbeszélni hogy működnek, stb.

Gyorsan fel is töltök egyet.
    Ez az indikátor a következő 2 hírt/eseményt írja kia chartra, a forexfactory.com adatai alapján.
    ffcal.zip

Hozzászólás

[ATTACH]indikátorok[/ATTACH]

Próbálgatással rá lehet jönni melyik mire jó
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Sziasztok
        Remélem tud valaki segíteni. Olyan indikátort keresek ami mutatja az adott devizapáron hogy mennyi pipet nyertem vagy veszítettem milyen a találati arányom stb. és állíható az
        időszak (naptól napig) Sok devizapáron kereskedek és jó lenne tudni hogy melyiket erőltessem és melyiket hanyagoljam.

Hozzászólás

szegi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok
          Remélem tud valaki segíteni. Olyan indikátort keresek ami mutatja az adott devizapáron hogy mennyi pipet nyertem vagy veszítettem milyen a találati arányom stb. és állíható az
          időszak (naptól napig) Sok devizapáron kereskedek és jó lenne tudni hogy melyiket erőltessem és melyiket hanyagoljam.
          Indikátorban nem tudok ilyet, de ha csinálsz egy Myfxbook statisztikát, az megmondja neked.

JEEE megvan az 1000. hozzászólásom is.

Hozzászólás

szegi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok
            Ha gondolod én tudok neked ilyen indikátort készíteni!

Ha már indikátoroknál tartunk: Gyakran futok bele olyan indikátorokba amik gyertya zárásakor az utolsó 3-5 báron vett értéküket is módosítják, míg a gyertya fejlődése közben csak az utolsó érték változik.

Ez kvázi olyan mintha én ma mondanám meg, hogy tegnap hol kellett volna beszállni.

Hozzászólás

Bill eredeti hozzászólása
              Sziasztok,
              Néhány indikátorom működés közben:[/IMG]
              Szia. Nekem első ránézésre tetszik. Mi van mögötte? Írnál róla bővebben?

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia. Nekem első ránézésre tetszik. Mi van mögötte? Írnál róla bővebben?
                Ja, ez nem is saját indikátor? Akkor előző kérdés sztornó.
                http://users.atw.hu/jjnewark/SystemEMD%20Manual.pdf

Hozzászólás

Bill eredeti hozzászólása
                  Nem szükséges sztornózni, saját az.
                  Egyelőre a szisztéma hátteréről nem igazán nyilatkoznék, csiszolgatom még, de mint látható, van benne fantázia.
                  A TradeInfo Pro indikátorral kapcsolatban érdeklődés esetén privátban megtalálható vagyok.
                  Lehet, hogy lassul a felfogásom.

A képek alapján ez copyright EnvisageForex. Ha erre rákeresek, kidob egy System-EMD stratégiát, korrekt leírással együtt.

Te ugyanezt TraderInfoPro-nak nevezed, de még dolgozol rajta.

Tehát Te, az EnvisageForex, a System-EMD és a TraderInfoPro ugyanaz?

Mi a célod azzal, hogy felraksz néhány képet egy fórumra, ha csak privátban lehet majd választ kapni a kérdésekre?

Hozzászólás

Köszi a hozzászólásokat.

Akinek viszont van kedve és szíve hozzá, megoszthatná a többiekkel a kedvenc indikátorait.

Hozzászólás

Szereztem egy kiváló indikátort, a neve 4 time frame CCI. Nem meglepő módon 4 idősíkon, az aktuálison és fölötte még hárommal mutatja, hogy a CCI a beállított értékkel az 50-es érték fölött vagy alatt van-e. Ráadásul nem vonalakkal, hanem kis pöttyökkel jelzi mindezt, így lényegesen átláthatóbb. Bár a CCI nem pont erre való, én ezt használom trendfigyelő alkalmatosságnak.

A kérdésem az volna, hogy valaki meg tudná-e úgy bütykölni, hogy a 4 helyett 7 síkon mutassa ugyan ezt? Így M1 grafikonról is szépen lehetne látni naposig, hogy zöld vagy piros a helyzet. Nagyon megköszönném, ha lenne rá vállalkozó!
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A kérdésem az volna, hogy valaki meg tudná-e úgy bütykölni, hogy a 4 helyett 7 síkon mutassa ugyan ezt? Így M1 grafikonról is szépen lehetne látni naposig, hogy zöld vagy piros a helyzet. Nagyon megköszönném, ha lenne rá vállalkozó!
                        Esetleg egy 6 TF-es?
                        Forrás: http://www.forex-tsd.com/metatrader-...ndicators.html
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Köszi szépen, remek cucc! Ez már majdnem jó nekem is Mondjuk meg tudom oldani, hogy megnézem naposon a tegnapi értéket, és azt jelölöm a garfikonon egy piros/zöld négyzettel. Egy nap csak egyszer kell megcsinálni.

Ettől függetlenül ha valaki tud 7 TF-eset, vagy az enyémet meg tudja buherálni, azért azt is megköszönném

Hozzászólás

orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Köszi szépen, remek cucc! Ez már majdnem jó nekem is Mondjuk meg tudom oldani, hogy megnézem naposon a tegnapi értéket, és azt jelölöm a garfikonon egy piros/zöld négyzettel. Egy nap csak egyszer kell megcsinálni.

Ettől függetlenül ha valaki tud 7 TF-eset, vagy az enyémet meg tudja buherálni, azért azt is megköszönném
                            Azt lehetne megcsinálni, hogy átírni ezt az indit, más névvel, más változó név értékekkel, és egymás alá tenni őket. A TF paramétereket külön meg lehet adni a beállításainál. Egyik indiben mennének a W1, D1, H4, H1, másikban a kisebbek. Rajzolni most is jól rajzolja így a színes pöttyöket, csak a végükre nem jól írja a TF-et.

Hozzászólás

Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azt lehetne megcsinálni, hogy átírni ezt az indit, más névvel, más változó név értékekkel, és egymás alá tenni őket. A TF paramétereket külön meg lehet adni a beállításainál. Egyik indiben mennének a W1, D1, H4, H1, másikban a kisebbek. Rajzolni most is jól rajzolja így a színes pöttyöket, csak a végükre nem jól írja a TF-et.
                              Remek ötlet, holnap kipróbálom, köszi!

Hozzászólás

Working...
                              X