Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Egy érdekes kísérlet.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MC lett a vége
    Detto.

Hozzászólás

Én majd jövő héten javítom a statisztikát

Hozzászólás

orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én majd jövő héten javítom a statisztikát
        Ezen csak azt lehet!

Hozzászólás

eddig + 769 dolcsin vagyok
          "Ha már szép nem vagy, hülye ne legyél!"

Hozzászólás

Én még csak ma nyitottam pozit, egyelőre vacakol BE körül.

Hozzászólás

srácok, május óta most először értem el a számladuplázást. A kísérletnek egyik nagy tulajdonsága hogy "vak tyúk is talál szeget".

Hozzászólás

Jelenleg $3400-on vagyok, de le kellett zárnom mindent. Remélem, sikerül 26-ig befejezni, de kicsit nehezen jönnek a belépési jelek

Hozzászólás

Bocs lányok-fiúk, MC lett nekem is...

Hozzászólás

Akkor hova kell küledni a végeredményt? 2200 dolcsi amit sikerült összehozni.

Hozzászólás

kisDead eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Akkor hova kell küledni a végeredményt? 2200 dolcsi amit sikerült összehozni.
                      Ide kell. Nem tudom, hogy NBalázs meg kívánja-e osztani az eredményét, jól jönne erre a hónapra is egy brutális eredmény
                      Eddig a csapat -15,5%-ban van, nem volt szerencsés a hónap. kisDead kár, hogy nem érted el a két véglet közül valamelyiket, így nem egészen helyes a statisztika.

Elsejétől egy harmadik kör? Legyen 10ezer dollár, és 5-szörözés vagy 0-zás. Talán látható, mi kezd körvonalazódni. Hátha legalább az egyikünk eltalálja az irányt, mégis csak jobb pozitívban zárni a hónapot
                      http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

Bocsi hogy hallgattam róla de 3800$ ( azt hiszem 8 kereskedési nap ) után mc lett a vége. Lehet hogy az októberiben is részt veszek. Kell egy kis szórakozás az embernek. :-)

Hozzászólás

Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ide kell. Nem tudom, hogy NBalázs meg kívánja-e osztani az eredményét, jól jönne erre a hónapra is egy brutális eredmény
                          Eddig a csapat -15,5%-ban van, nem volt szerencsés a hónap. kisDead kár, hogy nem érted el a két véglet közül valamelyiket, így nem egészen helyes a statisztika.

Elsejétől egy harmadik kör? Legyen 10ezer dollár, és 5-szörözés vagy 0-zás. Talán látható, mi kezd körvonalazódni. Hátha legalább az egyikünk eltalálja az irányt, mégis csak jobb pozitívban zárni a hónapot
                          Szerintem úgy lehet hosszú távon pozitív eredményt kisajtolni ebből a kísérletből, ha mindenki megadja a belépési adatokat, s te ezt kezeled, mégpedig úgy, hogy megcseréled a TP-t és az SL-t.
                          Magyarul: te leszel a bróker.

Hozzászólás

Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Elsejétől egy harmadik kör? Legyen 10ezer dollár, és 5-szörözés vagy 0-zás.
                            A számla megvan, várom az elsejét

Hozzászólás

Detto.

Hozzászólás

Én hétfőn pénzfeldobtam, és nem jött be

Hozzászólás

Working...
                                X