Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

The Journey from $1.000 --> $1.000.000

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• fischer
    kommentálta válaszát
    Erre a napi hullamra mar volt 2 BE, de vegre ugy tunik elindul
    Egy pozival elkaptam az aljat, most johet a masodik belepo!

• VikThor1029
    válaszolt
    GBP/USD
    Update

Impulzus túl ment a reflexponton+flag készül.
    Hasonló belépést lehet itt is alkalmazni,mint a fent említett AUD/CAD esetében.
    TP új high,mivel nem törtünk aljat.

Click image for larger version

Name:	0GH2VT2L.png
Views:	1
Size:	86,0 KB
ID:	185825

Szólj hozzá::

• VikThor1029
    válaszolt
    AUD/CAD
    Update

Name:	5UBSrLwm.png
Size:	56,0 KB
ID:	185822

Belépő alakul
    0.92-re akár el lehet helyezni kettő ordert,mindegyik pozi fél százalék kockázattal,egyik stop a flag alatt,másik struktúra alatt

Name:	ufS46FPp.png
Size:	57,2 KB
ID:	185823

• VikThor1029
    kommentálta válaszát
    Aranyon és ezüstön is elindult valószínűleg egy korrekció.
    15 min charton lefele impulzus+flag.
    Ami lehet egy korrekció kezdeti hulláma,vagy pedig ABC korrekció ami még visszamegy a csúcsig,de én az utóbbira kisebb esélyt látok.

• VikThor1029
    kommentálta válaszát
    EA-t én is longra nézném,de nem igazán tudok kiigazodni rajta.

• fischer
    kommentálta válaszát
    Ezust engem is becumiztatott, szerintem ugyanarra a C hullamra szamitottam amire te is.. helyette kilott megint a varakozas egy beallora igy most.
    Gazt egy ideje nem figyeltem, ez telleg once in a lifetime lehet ha meg lentebb esik!

• fischer
    kommentálta válaszát
    Szep! Ez eleg egyertelmunek tunik igy.

• fischer
    kommentálta válaszát
    Koszi! Ritkan van ilyen hidd el
    ..elozo kommentemnek a vege hianyzik csak most latom.. szoval euraud-ra elozo oldalon csintam egy elemzest, 574-es hsz alatti komment. Meg joval fentebbre varnam az eses elott.

• VikThor1029
    kommentálta válaszát
    1,2-ig lejöhet,sőt tovább is.

• ANONYMOUSFX
    válaszolt
    USDCAD giga shortról vélemény????????

• VikThor1029
    kommentálta válaszát
    Jó világ van. Mások meg döglenek a munkahelyen.
    Jó nyaralást!

• VikThor1029
    kommentálta válaszát
    Valószínűleg jövőhéten kiforrja magát és kiderül,hogy elindulunk lefele és nem csinál újabb csúcsot,vagy feljebb kúszik még.

• VikThor1029
    kommentálta válaszát
    Mi az oka annak,hogy már bevásároltál gázból?
    Áttörtük a 2,5 szintet?

• equalizer
    kommentálta válaszát
    Ezek is tok jo meglatasok. Az ezust szeretnem ha adna egy lehetoseget, hogy visszaszalljak long-ba, tudniillik kivettem a profitomat a mult heten egy kisebb TF C hullamot varva lefele es aztan ujraalltam volna, de nem jott meg, igy kimaradtam... reminder: hagyni a francba a mikromenedzsmentet amikor nagy hullamot akarsz elkapni.

A gazba bevasaroltam magam mar, nem kis pozival, de teljesen elkepzelheto, sot, mondhatom kivanatos lenne, ha lemennenk es attornenk a legutobbi aljat 1.6 korul... akkor annyi gazt vennek amennyit a marginom megenged es amig ki nem fut a trade, semmi mast nem kereskednek... mert ez egy "once in a lifetime event", hogy ilyen alacsony aron megvegyel valamit ami majd a teli idoszakban valoszinuleg 4-5 korulre emelkedik majd.

• equalizer
    kommentálta válaszát
    Teljesen korrekt elemzes! Szep munka! en is igy latom. A kovetkezo C hullam elso korrekciojaban vagyunk szerintem is es innen lefele az ut... egy C vagy egy 3. hullam erejeig, barmi is legyen, jo short-nak tunik. Ebben benne kell lenni.

A 4H nezeted is nagyon jo, az is lehet, hogy megvan mar a 2.-ik hullam vege es most egy lefele imp + korrekcio utan zuhanas varhato... vagyis meg egyel lennebbi TF-en, mondjuk az 1H/15p-n keresni lehet a short beallot.
Working...
X