Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

The Journey from $1.000 --> $1.000.000

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• GBPCAD ugyben nekem ez tunik legvaloszinubbnek perpillanat - https://www.tradingview.com/x/ccYvFZPK/
    EURCHF meg szerintem fentebb tolja kicsivel, de utana ott is igeretes short veheti kezdetet - https://www.tradingview.com/x/7WdjsEMb/

Hozzászólás

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      Nagyon jo latasmod! Szep analizis, mint mindig!

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      Megtetted a GBPCAD-et? Itt megprobalni a longot TP-vel az elozo csucson nem nagy hulyeseg...

• fischer
      fischer kommentje
      Editing a comment
      Benne vagyok majdnem a legaljatol, hamarosan lehet nyitok megegyet ha elindulunk felfele, mert korrekcio vege fele jarunk. Tovabb nem kisertem a dolgokat utana, csak varom hogy megusse az elozo csucsnal a tp-t es johet a short
      https://www.tradingview.com/x/ZQ3wKejK/

• Szia VikThor1029 nezd a setup-od alapjan mit fogtam... meg egyszer koszonom, hogy felhivtad a figyelmem erre a lehetosegre amit magamtol nem neztem volna meg: a tokeletes sell setup. Most zartam le a poziciot, mert elegem van erre a hetre a chartokbol, johet a pihenes:

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 4-18-2019 at 4.19 PM.png Views:	1 Size:	28,1 KB ID:	185396

Ket tanulsagot lehet levonni ebbol az esetbol:

- a szemelyesitett tanulsag Neked: ha latsz egy tokeletes setup-ot merj belepni es merd hagyni menni addig amig az kell menjen... tokeletesen meglattad es tokeletesen elorelattad, hogy meddig kellene menjen, megis belegabalyodtal a mikromenedzsmentbe... es elment a pozi. Ne aggodj, az elejen en is sokszor igy jartam, megijedtem a profittol es zartam a pozit ido elott... ezt majd kinovod, a tapasztalat meghozza a gyumolcset es a hullam/struktura-elmelet jo tarsad lesz, mint ahogy ez a REAL-TIME setup-od is mutatja. Tehetseges vagy, ugyhogy megvan minden lehetoseged a sikerre!

- az altalanos tanulsag: nem annyira hasztalan ez a forum, mint ahogy azt egyesek gondoljak... pelda ra pont ez a trade-em amit nem kotottem volna be, ha Viktor itt fel nem hivja ra a figyelmem... ugyhogy hajra tovabbra is, ezentul is posztolni fogok ehhez hasonlo setup-okat, mert lehet valaki pont mint en ezek alapjan csinal egy halom penzt... koszi Sracok!

Szep Husvetot mindenkinek!

Hozzászólás

• VikThor1029
      VikThor1029 kommentje
      Editing a comment
      Nagyszerű ilyet olvasni,és gratula a hatalmas profithoz! (Jól sejtettem,hogy a konzisztens pozíció nálad 10 lot lesz)
      Igen a mikro management nem a legjobb döntés,de szerencsére sikerült belépni még az után a kicsi zuhi után,és szépen felépíteni a pozícióimat.
      A probléma itt még azzal van,hogy nem tudom eldönteni vagy meglátni,hogy melyik a tökéletes setup.
      Az általános tanulsággal teljes mértékben egyet értek,ezért próbálok én is posztolni,hogy ne üljön le legalább ez a topic. Ahogy láthatjuk van is eredménye és szépen össze is tudunk dolgozni.
      Valamint nem utolsó sorban motiváló számomra látni,hogy más az én tőkém 10x-esét teszi zsebre egy kereskedésen,úgyhogy van hova felnőni és fejlődni. Technikai szint alakul,pszicho a legnehezebb és nem is egy nap alatt fog menni,de az idő alatt a harmadik fontos tényezőt,a tőkét is tudom építeni szépen lassan.
      Sok locsolót!

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      Tokeletes setup: korrektiv strukturaban a B hullam vege = extrem pont --> kisebb TF-en egy impulzus + flag = beallo --> elkapni a kovetkezo C hullamot = $$$ ... ennyi a lenyeg. es mindharom dolog megvolt a CHFJPY setup-odban...

Psziho, ami nem egy nap alakul ki: ez igy van... de az alapokat nagyon jol letetted, hiszen a szukseges psziho = meggyozodeshez pont az kell, hogy lasd a tokeletes setup-okat amelyeket nem felsz bekotni akar 10 vagy 50 lottal sem, mert tudod, hogy az esetek >90%-aban az elvart forgatokonyv alapjan tortenik a mozgas... van amikor veszitsz, de az nem rettent vissza, hiszen sokkal tobbszor nyersz es amikor nyersz nagyobbat nyersz mint amikor veszitsz, akarmilyen R-el is dolgozz abszolut ertekben... ennyi.

• fischer
      fischer kommentje
      Editing a comment
      Gyonyoru trade, szinte jelentosebb korrekcio nelkul beesett
      Nekem is tetszik az osszedolgozas resze, egyreszt mert en is sokszor elsiklok egy-egy jo setup felett amire itt felhivjatok a figyelmemet, masreszt pedig jo tobb velemenyt hallani, vagy megerosites, vagy megintcsak figyelem felhivas vegett.
      A psziho reszevel meg en is harcolok.. es neha elrontom miatta a tradet sajnos
      Kellemes husvetot nektek!

• Picit összetett lesz amit kérdezni fogok,remélem sikerül kifejtenem érthetően.
    Érdekelne a véleményetek ti mi alapján szoktátok eldönteni,hogy az adott impulzus vége hol van? Gondolok itt arra, mint ami a CHF/JPY-nél van most,de igaz ez mindegyikre. Impulzus végén egy ellentétes impulzus megindult,és most korrektál.
    Két opció van erre részemről:
    1. Ez az előző impulzus korrekciója,amiből lesz egy ABC és megy tovább lefele kicsit
    2. Ez már a következő impulzus kezdeti impulzusa + flag
    Ti hogy szoktátok eldönteni,vagy miket vesztek figyelembe,hogy melyik opció jöhet vajon?
    Azért érdekel ez a kérdés,mivel közös pont az,hogyha C hullám következik vagy flag-ből való kitörés jön akkoris felfele az irány,tehát be lehetne állni long-ba.
    DE, mi van hogyha ez egy olyan expanded/running B hullám lesz mint ami múltkor volt EUR/HUF-on, amit vártunk sokáig,hogy meglóduljon felfelé? Ami csak egyre lejjebb ment.
    Ha struktúra alatti SL van akkor egy ilyen kiüt,majd lehet megindul nélkülünk,legyen bármelyik opció is az érvényes.
    Ha megvárjuk a feltételezett flag törést,majd ott szállunk be,akkor kaphatjuk a másik opciót,hogy ez még folytatódik lefele ezért csak kicsi útja van felfelé,vagy lehet running lesz belőle és épp akkor fordul mikor beszálltunk,nullába se tudjuk húzni,a távoli SL miatt pedig az RR nem lenne jó.
    Mi a helyes döntés,ti hogy figyelitek és kezelitek ezeket?

Hozzászólás

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      Az az NZDCAD otlet egeszen jo, konnyen be lehet loni kovetkezo mozgasnak egy longot, csak egy jel kellene rajta.

• fischer
      fischer kommentje
      Editing a comment
      Lassan meg is van a jel
      https://www.tradingview.com/x/5PgmWJ0X/

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      Igen, mint ahogy az NZDUSD es AUDUSD is longos. Tiszta sor, hogy NZD erosodes varhato. Erdemes megjatszani valamelyiket.

• Itt is van egy pelda arra amit mondtam VikThor1029 pont a CHFJPY-on... az en nezetemben ez a lefele C hullam akkor tett komplette egy nagyobb TF korrektiv strukturat amikor attorte az A hullam aljat... itt kellett volna nezzem a shortomat, hogy kapjak egy fordulasi jelet, hogy vegyem ki a profitot, ha meg poziban lennek... mivel a nagyobb TF struktura felfele mutat. De mivel nem vagyok mar poziban, ezert a longot keresem rajta, vagyis megprobalom elkapni a fordulot:

Click image for larger version

Name:	Screen Shot 4-23-2019 at 12.12 PM.png
Views:	0
Size:	167,0 KB
ID:	185427

Es a fordulo elkapasa nem agyatlan modszerrel tortenik, bottom picking modszerrel, hanem keresek egy fordulo impulzust es egy korrekciot es ott allok majd longba. Ezt nem lehet counter trend modszerrel kotni, hiszen sosem tudod meddig megy egy ilyen C hullam... ugyhogy do not try this at home... de ezzel az imp+korr modszerrel nagyon szep eredmenyeket lehet elerni... mutattam mar parat. Ez is ilyen lesz.

Hozzászólás

• VikThor1029
      VikThor1029 kommentje
      Editing a comment
      Értem. Tehát running flatet nem keresünk, hanem regulart aminek nagyobb az esélye és annak le kell mennie az aljig. Onnan nézzük az imp+korrekciót.
      Ha benne maradtál volna a trédben, akkor kiszedted volna annál a kicsi korrekciónál a pozit runningot feltételezve, vagy hagytad volna az aljig?

• fischer
      fischer kommentje
      Editing a comment
      Real time-ban nem fogod tudni hogy running vagy expanded lesz az a C hullam amikor poziciot nyitsz, viszont ezert nem erdemes elszalasztani.
      Keszulj runningra, ha pedig megsem az akkor kellemes meglepetest okoz majd
      En erre is a fibo extension eszkozt ajanlanam, szepen be lehet vele loni a running veget is, peldanak itt az az usdjpy running amit regebben tradeltunk itt, pipre pontosan a 100%-on fordult - https://www.tradingview.com/x/nQEOwSOn/
      Keresgelj a charton runningokat es teszteld le a modszert, ezt tudom ajanlani.. ha pedig valahol latsz egyet kialakuloban, gorgesd vissza a chartot/valts tf-et es probalj runningot keresni korabbrol, csak hogy lasd a termeszetet, tedd ra arra is a fibot, talan az is ad valamennyi tampontot.

• EUR/HUF:

330 fölé?

Name:	srD51L0H.png
Size:	94,9 KB
ID:	185431

Vagy van még egy lefele,aztán fel?

Name:	Kkn7jkUf.png
Size:	71,1 KB
ID:	185432
    3. opció: B hullám nincs kész és megy még feljebb expanding lesz,aztán le a C hullámra.

Hozzászólás

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      Nekem a 2.-ik opcio tetszik azzal a megjegyzessel, hogy egeszen szep sell setup van kialakuloban 4h-n (imp+flag ami torte a reflex pontot). Lemenve az 1h-ra meg hamarabb is el lehetne csipni, meg mielott torne a 4h flag-et.

• fischer
      fischer kommentje
      Editing a comment
      Ranezesre en is arra voksolnek hogy lesz megegy lefele.

• VikThor1029
      VikThor1029 kommentje
      Editing a comment

• USDCAD sell setup... varj egy oras lefele impulzust es egy flag-et, ez a biztos(abb) modszer.

Name:	Screen Shot 4-24-2019 at 6.39 AM.png
Size:	163,4 KB
ID:	185435

Hozzászólás

• fischer
      fischer kommentje
      Editing a comment
      Szep! ..en mar hetek ota nem tudtam kibogozni ucad-ot igy mar tisztabb, koszi!

• beepbeepimajeep
      beepbeepimajeep kommentje
      Editing a comment
      Ennyire pontosan hogy kapod el a mozgásokat? Visszanézel egy régi hasonló szitut és bemásolod? Nice

• Click image for larger version  Name:	usdchf04.28.png Views:	1 Size:	115,1 KB ID:	185476usdchf04.28.png
    USD/CHF Weekly

Fontos highnal vagyunk , lassan érhet egy hosszabbtávú shortocska.

Hozzászólás

• fischer VikThor1029 es a tobbiek akik csipik a strukturaelmelet alapu kereskedest, ime par trade setup, magyarazat nelkul... remelem egyertelmu mindenkinek, hogy mi a szitu... ha nem egyertelmu, ne probald kereskedni, mert veszto lesz...

Name:	Screen Shot 5-1-2019 at 9.20 AM.png
Size:	184,8 KB
ID:	185490

Name:	Screen Shot 5-1-2019 at 9.39 AM.png
Size:	173,8 KB
ID:	185491

Name:	Screen Shot 5-3-2019 at 9.10 AM.png
Size:	289,5 KB
ID:	185492

Name:	Screen Shot 5-1-2019 at 9.31 AM.png
Size:	319,4 KB
ID:	185494

a GBPCHF egeszen aktualis, ahogy az AUDUSD is...
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• fischer
        fischer kommentje
        Editing a comment
        Koszi! Ezt 2x is lajkolnam ha lehetne sok ertekes info van itt!

• Erdekessegkent gbpaud, kb egy honapja amit emlitettem egy hozzaszolasban - https://www.tradingview.com/x/UWTOThg8/
      vs ahogy most all a helyzet - https://www.tradingview.com/x/vj4vRLKn/
      Oszinten erre meg en sem szamitottam hogy szinte pont igy fog lejatszodni persze meg barmi lehet belole
      #553-as komment a 37-es oldalon

Hozzászólás

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        Az szep! nagy penzt tudsz szakitani ezen a trade-en es meg is erdemled minden centjet... csak tarts ki mellette ameddig kell.

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        fischer tartod-e meg a GBPAUD shortot? En ma csatlakoztam hozza hosszutavra, ha minden igaz, eleg nagy lot size-al... nagyon szep impulzus lefele + haromhullamu korrekcio alakult ki, a C hullam csucsan shortoltam be. Ugyhogy hajra!

• fischer
        fischer kommentje
        Editing a comment
        Tartom bizony a tetejetol, es nyitottam egy masodik pozit is ma, szinten a korrekcio C hullam csucsanal hajrahajra!
        nzdusd cserebe kistoppolt viszont (kis profittal zarva), ott majd keresni kell uj beallot..

• Egy valamire valo trade setup: NZDUSD, top-down analizise... meg van erve a bazi longra. fischer VikThor1029 ezt figyeljetek, hiszen a chartot tudjatok ertelmezni komolyabb magyarazat nelkul is.

Weekly charton a mozgas elvarasa: egy nagyobb lefele impulzusnak (zold A) egy min. 3 hullamu korrekciojanak vagyunk a B hullamanak a vegen, ahonnan indul egy kisebb TF (daily) impulzus egy hetes flag. Amit el kellene kapni, az a kovetkezo C hullam (rozsaszin C) amely majd valoszinuleg komplette teszi a haromhullamu hetes korrektiv strukturat:

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 5-7-2019 at 5.13 PM.png Views:	1 Size:	326,6 KB ID:	185525

Daily chartra lemenve eszrevesszuk, hogy a hetes B hulla vegebol elindult egy napos impulzus felfele (zold 1) es annak vagyunk a haromhullamu korrekciojanak a vegen, ez, ha nem uti majd at a zold 1 kezdopontjat, 2-es hullamkent foghato fel amibol majd a hetes C hullam 3-ik hullama fog indulni:

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 5-7-2019 at 5.16 PM.png Views:	1 Size:	135,5 KB ID:	185522

4H chartra lemenve eszrevehetjuk, hogy valoszinuleg a daily C hullam befejezodott, ebbol pedig kilovellt egy impulzus es annak vagyunk most a korrekciojanak a vegen; aki nagyobb TF-en kereskedik, annak ez egy szuper beallo majd amikor a korrekcio trendvonala torik...:

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 5-7-2019 at 5.18 PM.png Views:	1 Size:	135,5 KB ID:	185523

De en az ennel kisebb TF belepoket csipem amikor nagyobb hullamot akarok elkapni, igy lehet 40-100 R-t keresni egy trade-en... ezert leereszkedunk az 1H chartra, hogy megvizsgaljuk ezt a korrektiv strukturat melynek vege fele lehetunk: mielott attornenk a rozsaszin aljat, ha kapunk egy felfele impuzlust es egy flag-et (vagyis egy impulzust + korrektiv strukturat a 15 percesen) akkor annak a toresenel mehet a long... eloszor a kisebb TF targetig es onnan tovabbhaladva, kinek kedve szerint talan a hetes C hullam elkapasahoz...

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 5-7-2019 at 5.20 PM.png Views:	1 Size:	136,9 KB ID:	185524

A belelepest lehet ennel is jobban finomitani, ha lemesz a 15 percesre es megismetled a fenti 4h vagy 1h chart eseteben leirt eljarast, persze aranyosan a kisebb TF-ek segitsegevel... Ha pedig nagyon kemeny vagy, meg az is elkepzelheto, hogy 5 percesen kapod el a hetes fordulot... ez nem lenne varazslat, hanem csak opportunitas kerdese... a lehetosege... es ez a lehetoseg most ezen a charton megvan. Hajra!

Hozzászólás

• VikThor1029
        VikThor1029 kommentje
        Editing a comment
        Köszönöm a tanácsokat,és grat a szép pozíciókért!

fischer ha jól értem akkor volt egy pendinged 655-nél aminek a stopja 642 körül volt?

equalizer igen próbáltam már ilyen 'módszert' is mikor stop nélkül elmegy vesztőbe és várom,hogy ki tudjam szedni nullába vagy menedzselni,de annyira nem jött össze,hogy jóval több bukó lett mint ami lett volna mikor ki kellett volna szednie a stopnak. Tanulópénz minden veszteség,előbb utóbb kialakítom a saját stratégiám belépés/kilépésre.

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        fischer nagyon jol latod a dolgokat, jobban en sem tudtam volna megfogalmazni... grat a szep belepoert! Az nagy trade lehet...

VikThor1029 ahhoz, hogy stop nelkul tredelhess nyugodt szivvel, nagyon...de nagyon kell ismerni a strukturakat... tisztaban kell legyel a statisztikai elofordulasokkal amiket a sajat szemeddel lattal, teszteltel, nem csak hallottad, vagy becsuletszora elhitted mert valaki azt mondta, peldaul en... a kereskedesben valo hit = a magadban valo hittel, de ennek a hata mogott megalapozott statisztika es matematika kell lapuljon. Ha tobbet buksz mint normalisan ilyen szituban es nem vagy nyugodt amikor benne vagy, tisztan azt jelenti, hogy meg nincs kialakulva a latasmodod amit megalapoztal... ezzel kell kezdeni, a tobbi magatol fog jonni mikor ez meglesz. Jo uton jarsz, jo a latasmodod, jo az eszed... eselyed van a sikerre, de meg nem vagy ott. A tanacsom az, hogy gyakorolj, sokat, tesztelj, sokat, csinalj statisztikat es akkor nem lesz baj.

PS: az NZDUSD-n szep 1H zaszlo alakult ki... ez az amire normalisan varunk: impulzus+flag es a toresnel a belepo, hogy elkapjunk egy hetes hullamot...
        Utoljára szerkesztve a következő által: equalizer; 2019-05-08, 18:07.

• fischer
        fischer kommentje
        Editing a comment
        "VikThor - fischer ha jól értem akkor volt egy pendinged 655-nél aminek a stopja 642 körül volt?"
        Oke, ez valoban egy kicsit felrevezeto lehetett, tehat nem feltetlenul minden esetben a megelozo impulzus ala teszem a stoppot.
        Altalanossagban 1 oras es az alatti tf-en az impulzus ala teszem, 4 oras es az feletti tf-en az impulzus nagysagatol fugg, ugye hosszabb impulzusnal megnyulnak a fibo szintek kozti tavolsagok is, ilyenkor merlegelem hogy az impulzus ala helyezett stoppal megeri-e annyira kis osszeggel beszallni, hogy 1-5%-nal ne legyen nagyobb bukom. Ha nagyon minimal pozicio jon ki akkor megfelezem vagy harmadolom a 78-as es 100% fibo szintek kozti tavolsagot es oda teszem a stoppot, napi charton lehetnek szep tavok igy is. De megjegyeznem, egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor alkalmaztam ezt napi charton, legtobbszor orason vagy az alatt szoktam. Egyreszt mivel ezt leginkabb azert hasznalom, hogy ne kessek le egy jo belepot (mondjuk ejjel amig alszok, vagy meloban nem tudom figyelni), ami valljuk be napi chartot figyelve nem fenyeget
        Masreszt orason es alatta viszonylag gyorsan kiderul ha buko, napin nem birnam hetekig nezni a buko pozit futni valoszinu kisebb tf-en lezarnam ahogy folytatas patternt latok.
        Szoval kerdesedre valaszolva a stoppomat 0.65000-re tettem ami kb 1/3 tavolsag a 100%-ig, igy meg egy szep pozicioval tudtam beszallni, valamint ugy gondoltam, ha addig leesik akkor jo esely van ra hogy tovabb menjen a 100%-ig is akar. A hirek okozta tuske persze becumiztathatott volna, az benne volt a pakliban..

• Sziasztok!
      Régóta olvasom a kiírásotokat és próbálok tanulni belőle. A véleményetekre lennék kíváncsi hogy az elképzelésem, hosszú távra a CHFJPY -n jó-e?
      Segítségeteket előre is köszönöm.

Name:	CHFJPY.jpg
Size:	153,1 KB
ID:	185540

Hozzászólás

• Junior37 igen, ez az amit en is varok tole... de lenne ket megjegyzesem: az egyik az, hogy az A hullam az fennebbrol indul, mint ahogy a chartomon mutatom... a masodik pedig az, hogy nem ertem miert gondolod azt, hogy a (b) hullam meg egyszer az elozo kis alj ala be kellene szurjon? Mert szerintem megvolt a spike lefele ami komplette tette a korrektiv strukturat, most vagyunk a (c) hullam 2-ik hullamaban miutan megvolt az elso impulzus felfele... ahogy a charton mutatom.

Name:	Screen Shot 5-8-2019 at 8.59 PM.png
Size:	202,7 KB
ID:	185543

De az elkepzeles nagyon jo, ez az amire varok en is, de kisebb TF-en keresem a belepot, hiszen megert ra a 4h struktura is... hajra!

Hozzászólás

• fischer
          fischer kommentje
          Editing a comment
          Kisebb tf-en epp ezekben a percekben alakul egy belepo - https://www.tradingview.com/x/ixEMN7EX/
          Ami nekem legszimpatikusabb szcenario lenne, az a B hullam meg tovabb nyulasa, triple three formacio befejezeshez, ami talan a 78-as fibo szint korul erne veget ..kezdek nagyon elfogult lenni ezzel a 78-as fibo szinttel. Es a befejezo C onnan kezdodne, szoval most perpillanat a legkisebb kozos tobbszorost keresve (mint azt mar jol megtanultuk ) probalok targetet meghatarozni. Az irany most mindenkepp felfele van, ami a kozepso running vagy expanded flat befejezo C-je minimum - https://www.tradingview.com/x/lRJQep9L/
          Utoljára szerkesztve a következő által: fischer; 2019-05-08, 18:58.

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          Igen, en is nezem ezt a kisebb TF belepot... ezt a trade-et el kell kapni. es miutan mar poziban leszunk, mar nem igazan szeretnel triple three-t latni...

• Junior37
          Junior37 kommentje
          Editing a comment
          Szia EQ. Köszönöm a segítséget. Azért gondolom hogy a (b) hullám a tüske alá fog menni, mert az elképzelésem egy regular flat ahol a (b) hullám megközelíti az (a) hullám kezdőpontját.

• Az alábbiról mi a véleményetek?

Name:	GBPNZD.jpg
Size:	143,0 KB
ID:	185550

Hozzászólás

• EUR/AUD
          Double top, kész korrektív B hullám, 20 pip SL, remélem sikerrel járok!

Name:	BgljiqaR.png
Size:	105,3 KB
ID:	185556

Hozzászólás

• VikThor1029
            VikThor1029 kommentje
            Editing a comment
            Nem sokkal a posztra rá be is zuhant.
            Jelenleg egy 5min ABC korrekciót fejezett be reményeim szerint és innen megyünk tovább
            https://www.tradingview.com/x/TzzgPSdm/

• fischer
            fischer kommentje
            Editing a comment
            Azt szepen elcsipted a tetejen, grat!
            Nekem most lesz meg csak beallasi jel ha ezutan a szep eses utan korrekciozik.

• Gyors update nzdcad fronton is akkor mar
          Kedd ejjeli tuske leszurt az 50% fiboig napin - https://www.tradingview.com/x/ON8x2lyp/
          Majd hirtelen 15 perces tf-re ugorva - https://www.tradingview.com/x/GEmdwxIQ/
          50-es fibotol impulzus, az koveti egy contracting flat, majd ujabb impulzus+korrekcio paros -> beallasi jel alakuloban

Hozzászólás

Working...
          X