Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

The Journey from $1.000 --> $1.000.000

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EU, elég jól kivehető high körül volt az ár pénteken.
    Ergó jó eséllyel eldől hogyan tovább.
    Első verzió hogy stabilan a csúcs fölött marad és esetleg tovább felfelé.
    Hát, ez nálam elég nehezen elképzelhető volt, látva az erőtlen emelkedési szakaszt...

[ATTACH]12575[/ATTACH]

Szia,
    két dolgot szeretnék kérdezni a meglátásoddal kapcsolatban.
    1. Írtad, hogy az EU emelkedése egyébként is erőtlen volt. Én sem éreztem „igazi” emelkedésnek, de erőtlennek sem láttam. Miből láttad erőtlennek?

2. Máshol írtad, nem tudsz/ nem szeretsz az ármozgásokat illetően jósolni/jövendőt mondani. Ezzel totál így vagyok én is, de amikor pl. az EU shortot benyitottad, akkor volt egy elképzelésed, hogy a short irányú elmozdulás valószínűbb, mint az ellenkezője. Legalább is én így csinálom. De az hogy jóslás/elképzelés/meglátás stb. nagyjából ugyanaz. Van egy szignál a feltételezett irányba, belépek + stop + célár. Azután cselekszem aszerint, ami történik. Mi a különbség? Vagy mit értesz jóslás alatt? Lehet, hogy én értelmezem rosszul.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Amúgy rendes srácok voltak, újságírók, ez volt a dolguk, nem értettek icipicit sem a befektetésekhez.

independence: Klubra akarok egy COT-analízisest hívni, én nem értek a témához.
      Nem tudom, mi merre fog menni a következő másodpercben. Maximum sejtésem van. - ezzel mind igy vagyunk... max. sejtesem van nekem is merre megy a piac, de az a sejtes mogott statisztikai valoszinuseg all, igy messze all a veletlentol mondjuk ugy, hogy ha a veletlen, le vagy fel eseteben 50%-50%, akkor pl. az en "sejtesem" 75%-25%, hogy abba az iranyba megy amerre latom es annak a 25%-nak amely megsem oda megy, 50%-abol tudom hogyan kell kiszallni serules nelkul... es ha jo vagy matekbol, akkor ki tudod szamitani, hogy ezzel mit lehet elerni.

a portfoliosok felvesznek bruttó kétszázért simán - a gond csak egy: ezt itt elvezetbol csinalom/posztolom... ha meg kellene fizessenek erte, az mar nem lenne elvezet... azt a szukseg szulne azt mondod 200-ert... havonta? hetente? orankent? ... ma csak ezen az egy GU 120 pippen csinaltam 300-at... ugy, hogy elore megmondtam mi lesz... es ez elvezet volt. erted mit akarok mondani? Plusz, hogy a chartokat amiket posztolok le is kell tudni kereskedni... lehet, hogy szepen neznek ki, szinesek, vonalasak stb. de ha nem tudod mit kezdj vele, lehet, hogy vesztot csinalsz ugyanazon a charton es setup-on ahol en nyerot...

Hát ja, a sötét múlt - inkabb vedd tapasztalatszerzesnek... mind atmentunk tobbe kevesbe egy "sotet" multon ahhoz, hogy idekeruljunk

Amúgy rendes srácok voltak, újságírók, ez volt a dolguk, nem értettek icipicit sem a befektetésekhez. - pont mint a Bloomberg befektetesi osztalya... azok is ilyenek. A kompetenciabol oriasi hiany van ma a viagban es ez a godor csak melyul...

Hozzászólás

• Nagyon korrekt válasz Zoli, egyetértek teljesen
        HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Amúgy rendes srácok voltak, újságírók, ez volt a dolguk, nem értettek icipicit sem a befektetésekhez. - pont mint a Bloomberg befektetesi osztalya... azok is ilyenek. A kompetenciabol oriasi hiany van ma a viagban es ez a godor csak melyul...
          Sziasztok!

A hatásvadász szennymédia és dilettantizmus témájához egy szubjektív gondolat.

Sommásan mondhatnánk, hogy a minőségi újságírást az internet tette tönkre, de valójában szerintem a mi lelkünkön szárad a kimúlása. Amíg mindent akarunk, azonnal, de legfőképp ingyen, addig illúzió elvárni, hogy a cikkeket olyanok írják, akik értenek az adott témához, több forrásból, szakértők bevonásával, sok-sok munkaórával hozzanak létre valamit, ami esetleg még holnap is értéknek számít. Nem, sajnos az ingyenes hozzáférés üzleti modelljébe ez nem fér bele. A tipikus online médiamunkás manapság szabadúszó vállalkozó, aki fix pénzt kap adott számú leütésért, ráadásul olyan keveset, hogy ne érje meg sokat pepecselni vele. Ráadásul csak akkor kap újabb és újabb lehetőséget a megjelenésre (ergó a megélhetésre), ha sokan kattintanak a cikkére, ez az elvárás pedig az életösztöntől hajtva már indítja is a tömegmágnes bullshit generátort, kezdve az „ütős” clickbait címadással, a copy paste külföldi cikkek okosított villám átfazínorázásával, a leegyszerűsítő, pongyola, felületes megfogalmazással stb. stb. Mivel a pénz nem a fizetségért értéket megkövetelő előfizetőktől jön, hanem a hirdetési bevételek által a kattintás konvertálódik azzá, a klasszikus értelemben vett minőség már szerkesztői, média tulajdonosi nézőpontból is felesleges, így tulajdonképpen már meg sem követelt luxus, hisz a társadalom piramidális szerkezete miatt a bulvárt igénylők száma törvényszerűen meghaladja az adott témát mélységében megismerni vágyó „értelmiségi” kisebbségét, így ez utóbbi célcsoport kiszolgálása egyre inkább kikerül a célkeresztből.

Valószínűleg Dávid megint le fog szidni, hogy túl sötéten látom a dolgokat, pedig egyáltalán nincs álmatlan éjszakám eme gondolatok miatt. Pedig lehetne, hisz ez a fajta eligénytelenedés, a csillogó sztaniolpapírba csomagolt akciós szar értékként történő abszolutizálása az élet minden területén teret nyer. Gondoljunk csak a javíthatatlan, pár év után magától értetődően kuka csilivili műszaki cikkekre, a demokráciát túszul ejtő édesded álmokkal házaló politikai populizmusra, vagy az életünket mókuskerékbe kényszerítő, a több, jobb, szebb, gyorsabb, újabb, trendibb hajszolásának boldogság illúziójára. Nem hisszük el, hogy nem az a szegény, akinek kevesebb van, hanem az aki görcsösen vágyik többre, mint amije van. Miközben életszínvonalunk a száz évvel ezelőtt, vagy pár száz kilométerre jelenleg is élő embertársaink lehetőségeinek sokszorosa, a panasz és az elégedetlenség a fő attitűd a társadalomban. Ráadásul ámokfutásunk közepette tönkretesszük a környezetet, fellazítjuk az emberek közötti szolidalitást védőhálóját, nem szülünk elég gyereket, mert előrelátó gondoskodásnak álcázott képmutatással valljuk, hogy „nem tudunk mindent megadni neki”, pedig valójában a szeretet ingyen van, de mi azt már csak birtokolt tárgyakban, pénzben tudjuk mérni. Hedonizmusunk olyannyira vágyik a „mert megérdemlem” elérhető luxusára, hogy ezen igényünk következtében ügyesen kiszerveztettük magunk alól a termelést, ezáltal a munkahelyeket Kínába. De sebaj, amíg a bankóprés nálunk van, és hitelképesek vagyunk nincs semmi baj, szóljon a zene, vigadjunk. Aztán, ha majd eljön az igazság pillanata, az utolsó kapcsolja le maga után a villanyt.

Utószó. Mindenkitől elnézést kérek, akit a fenti gondolatok sértenek. Nem ez volt a szándékom, csak valahogy az előbb megnézett „Lekapcsolódás” című film hatására kibuggyant belőlem. Vegyétek úgy, hogy ez csak egy sience fiction volt részemről, mely öncélú írói munkásságom része. Külön bocs EQ, hogy szétoffoltam a topikot, vszeg nem kellett volna ezt a posztot nyilvánosságra hozni, de mit tegyek, szeretek veszélyesen élni...

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Valószínűleg Dávid megint le fog szidni
            (Téged? Soha Dobogós leghasznosabb tagja vagy a fórumnak jelenleg És én kérek elnézést, ha bármikor is erősen fogalmaztam veled szemben!)

Egyébként ezzel egyetértek teljesen. Valahol az, hogy pozitívan látom a jövőképet, két dolognak tudható be: egyrészt, mert ebben növök fel, másrészt, mert a jövő idővel a gépek kezébe kerül, akik hátha okosabbak lesznek, mint mi emberek. Elvégre mi csak egy állomásai vagyunk a törzsfejlődésnek. Állatokra már nincs szükség (sajnos persze), ezért irtjuk őket, de a Földet meg nem tudjuk elhagyni, arra majd az általunk létrehozott gondolkodó gépek lesznek képesek És akkor már az emberre sem lesz szükség Hű, bocs, kicsit előreszaladtam, esti mesének jó lesz, ne haragudj Offért meg pláne ne
            HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Sziasztok!

Ez így van Alpin , sajnos. Kiegészíteném pár észrevétellel, de ne vedd magadra, csak úgymond hangosan gondolkodom. Sajnos ez a szeretet dolog mára már nem trendi. Hiába szereted a gyermeked, az úgyis követelni fogja majd a sok xart, jó drága dolgokat. Én sajnos a saját rokonságomban tapasztalom, hogy ünnepekkor a többször annyit érő(árban) kisautóval kezdenek játszani, az enyémet meg otthagyják... Vittem már festményt ajándékba, le lett xarva...Az emberekből sajnos már kihalt az igazi értékek iránti szeretet és felváltotta a "ami a szomszédnak, kolléganőnek stb. van, minimum olyan kell" hozzáállás. És ez már így gyerekkorban vénásan adagolódik, elég otthagyni a tévé előtt a gyereket, vagy ha nem megkapja oviban a többitől. Sokszor írtam már, hogy az emberek azt hiszik örökké élnek, és megfeledkeznek az idejük értékéről. És helyette inkább a felhalmozást választják, nem foglalkozva azzal, hogy minden csoda három napig tart. Viszont 3-nál jóval több nap megszerezni. Na itt jön képbe a forex, mert ez nem valami jó RR...

Sokszor elképzeltem már magam 80 évesen(optimista..), hogy miként vélekednék az életemről, mennyi időt b.sztam el feleslegesen azzal, hogy másokat próbáltam legyőzni, rivalizálni, többet elérni, jobban élni stb. Pedig az egész csak illúzió valahol. És adnák magamnak egy baromi nagy pofont, hogy milyen hülye voltam.

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ez így van Alpin , sajnos. Kiegészíteném pár észrevétellel, de ne vedd magadra, csak úgymond hangosan gondolkodom. Sajnos ez a szeretet dolog mára már nem trendi. Hiába szereted a gyermeked, az úgyis követelni fogja majd a sok xart, jó drága dolgokat. Én sajnos a saját rokonságomban tapasztalom, hogy ünnepekkor a többször annyit érő(árban) kisautóval kezdenek játszani, az enyémet meg otthagyják... Vittem már festményt ajándékba, le lett xarva...Az emberekből sajnos már kihalt az igazi értékek iránti szeretet és felváltotta a "ami a szomszédnak, kolléganőnek stb. van, minimum olyan kell" hozzáállás. És ez már így gyerekkorban vénásan adagolódik, elég otthagyni a tévé előtt a gyereket, vagy ha nem megkapja oviban a többitől. Sokszor írtam már, hogy az emberek azt hiszik örökké élnek, és megfeledkeznek az idejük értékéről. És helyette inkább a felhalmozást választják, nem foglalkozva azzal, hogy minden csoda három napig tart. Viszont 3-nál jóval több nap megszerezni. Na itt jön képbe a forex, mert ez nem valami jó RR...

Sokszor elképzeltem már magam 80 évesen(optimista..), hogy miként vélekednék az életemről, mennyi időt b.sztam el feleslegesen azzal, hogy másokat próbáltam legyőzni, rivalizálni, többet elérni, jobban élni stb. Pedig az egész csak illúzió valahol. És adnák magamnak egy baromi nagy pofont, hogy milyen hülye voltam.
                Tudom, nem sokat számítanak a zöld pöttyök, de mást nem tudok adni - ezt viszont igen, ezért a posztért.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Tudom, nem sokat számítanak a zöld pöttyök, de mást nem tudok adni - ezt viszont igen, ezért a posztért.
                  Tovább gondoltam a dolgot, és úgy gondolom, hogy a gazdagok között is van egy evolúció, a friss gazdagok olyanok többnyire, amit felvázoltam, de a jóval gazdagabbak már inkább művészet kedvelők és az egyszerű dolgokat is értékelik. Ki tudja miért, talán mert már belefulladnak a pénzbe, és akkor döbbenek rá, hogy ez már nem az igazi, hiányzik valami, hiányzik a természet, a valódi értékek, és leginkább az elpazarolt idő. Ebben a rétegben már sok az idős milliomos, aki rádöbben, hogy az ideje volt talán a legfontosabb és legértékesebb mindennél. És az, hogy a sok felesleges dolog helyett olyanra fordítson energiát és időt, ami tényleg érték. Hülyén hangzik de egy sportkocsi akkor is csak A-ból B-be visz el, de egy igaz barátság, kapcsolat, család, vagy egy nemes cél sokkal nagyobb kincs lehet egy ember életében.

Hozzászólás

Sziasztok!

Sommásan mondhatnánk, hogy a minőségi újságírást az internet tette tönkre, de valójában szerintem a mi lelkünkön szárad a kimúlása. Amíg mindent akarunk, azonnal, de legfőképp ingyen, addig illúzió elvárni, hogy a cikkeket olyanok írják, akik értenek az adott témához, több forrásból, szakértők bevonásával, sok-sok munkaórával hozzanak létre valamit, ami esetleg még holnap is értéknek számít. Nem, sajnos az ingyenes hozzáférés üzleti modelljébe ez nem fér bele. A tipikus online médiamunkás manapság szabadúszó vállalkozó, aki fix pénzt kap adott számú leütésért, ráadásul olyan keveset, hogy ne érje meg sokat pepecselni vele. Ráadásul csak akkor kap újabb és újabb lehetőséget a megjelenésre (ergó a megélhetésre), ha sokan kattintanak a cikkére, ez az elvárás pedig az életösztöntől hajtva már indítja is a tömegmágnes bullshit generátort, kezdve az „ütős” clickbait címadással, a copy paste külföldi cikkek okosított villám átfazínorázásával, a leegyszerűsítő, pongyola, felületes megfogalmazással stb. stb. Mivel a pénz nem a fizetségért értéket megkövetelő előfizetőktől jön, hanem a hirdetési bevételek által a kattintás konvertálódik azzá, a klasszikus értelemben vett minőség már szerkesztői, média tulajdonosi nézőpontból is felesleges, így tulajdonképpen már meg sem követelt luxus, hisz a társadalom piramidális szerkezete miatt a bulvárt igénylők száma törvényszerűen meghaladja az adott témát mélységében megismerni vágyó „értelmiségi” kisebbségét, így ez utóbbi célcsoport kiszolgálása egyre inkább kikerül a célkeresztből.

Valószínűleg Dávid megint le fog szidni, hogy túl sötéten látom a dolgokat, pedig egyáltalán nincs álmatlan éjszakám eme gondolatok miatt. Pedig lehetne, hisz ez a fajta eligénytelenedés, a csillogó sztaniolpapírba csomagolt akciós szar értékként történő abszolutizálása az élet minden területén teret nyer. Gondoljunk csak a javíthatatlan, pár év után magától értetődően kuka csilivili műszaki cikkekre, a demokráciát túszul ejtő édesded álmokkal házaló politikai populizmusra, vagy az életünket mókuskerékbe kényszerítő, a több, jobb, szebb, gyorsabb, újabb, trendibb hajszolásának boldogság illúziójára. Nem hisszük el, hogy nem az a szegény, akinek kevesebb van, hanem az aki görcsösen vágyik többre, mint amije van. Miközben életszínvonalunk a száz évvel ezelőtt, vagy pár száz kilométerre jelenleg is élő embertársaink lehetőségeinek sokszorosa, a panasz és az elégedetlenség a fő attitűd a társadalomban. Ráadásul ámokfutásunk közepette tönkretesszük a környezetet, fellazítjuk az emberek közötti szolidalitást védőhálóját, nem szülünk elég gyereket, mert előrelátó gondoskodásnak álcázott képmutatással valljuk, hogy „nem tudunk mindent megadni neki”, pedig valójában a szeretet ingyen van, de mi azt már csak birtokolt tárgyakban, pénzben tudjuk mérni. Hedonizmusunk olyannyira vágyik a „mert megérdemlem” elérhető luxusára, hogy ezen igényünk következtében ügyesen kiszerveztettük magunk alól a termelést, ezáltal a munkahelyeket Kínába. De sebaj, amíg a bankóprés nálunk van, és hitelképesek vagyunk nincs semmi baj, szóljon a zene, vigadjunk. Aztán, ha majd eljön az igazság pillanata, az utolsó kapcsolja le maga után a villanyt.

Utószó. Mindenkitől elnézést kérek, akit a fenti gondolatok sértenek. Nem ez volt a szándékom, csak valahogy az előbb megnézett „Lekapcsolódás” című film hatására kibuggyant belőlem. Vegyétek úgy, hogy ez csak egy sience fiction volt részemről, mely öncélú írói munkásságom része. Külön bocs EQ, hogy szétoffoltam a topikot, vszeg nem kellett volna ezt a posztot nyilvánosságra hozni, de mit tegyek, szeretek veszélyesen élni...
                    Szia Alpin,

Jo megfogalmazas, kicsit megkeseredett hangvetelu, de realista.

Nezzuk a dolgok jo oldalat, mindig... espedig: felszemukent kiraly lehetsz a vakok kozott... hat meg ha ket szemed van... es ha meg a harmadik szemed is nyitva van, te vagy a csaszar a sok balek kozott...

Hozzászólás

Sziasztok!

Szia Alpinforex!
                      Elnézést hogy most sem tud több értelem kibuggyanni belőlem
                      Eléggé vacak napom volt nekem is tegnap, de ez a gyöngyszem amibe
                      belefutottam egyelőre megmentett a teljes összeomlástól.

Ezt a feliratot mellékelték hozzá:
                      Having a bad day? Think again!
                      Csatolt fájlok
                      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Update 2 a GBPAUD setup-rol. Aki kovette figyelmese(bbe)n e paros evoluciojat, annak erdekes lehet az update-ek kovetese is:

Click image for larger version

Name:	GBPAUD buy-sell update 2.png
Views:	1
Size:	160,2 KB
ID:	159595

Ebben benne voltam lentrol felfele is, de nem az volt az igazi cel, hanem a short trade amiben nagyon nagy potencial van. Benne vagyok a csucstol a shortban.

Kicsit kesobb, szabadidom fuggvenyeben, izekre szedem e trade mogotti gondolkodasmodot, hullamelmelet alapon, hiszen tobben kerdeztetek mar, hogy mivel eszik. Megmutatom.

Hozzászólás

• Hogy haladsz EQ? Én sajna elbuktam az első megmérettetésemen, felnégyszereztem egy kis számlát, de aztán bekaptam eu-n tegnap a homár mozgásában egy 8-as vesztő sort.. Olvastam, hogy te 5-öt még nem buktál soha zsinórba, ez kemény, minden elismerésem, én nyertem már zsinórba 15x, de buktam is 20x, ez utóbbit nem hitte el akinek írtam, igaz a 20 bukó között volt olyan is, aminél már lexartam a nullába húzást, és hagytam, hogy kezdeti sl legyen, de ez még 2 éve volt, azóta a legtöbb bukó sorom max 6. volt, de az átlag olyan 1-3. Arra gondoltam, hogy amilyen találati arányokat írsz, meg a kevés vesztő sort, egy kis számlával akár még a martint is bevállalhatnád, erre még nem gondoltál?

Hozzászólás

Hogy haladsz EQ? Én sajna elbuktam az első megmérettetésemen, felnégyszereztem egy kis számlát, de aztán bekaptam eu-n tegnap a homár mozgásában egy 8-as vesztő sort.. Olvastam, hogy te 5-öt még nem buktál soha zsinórba, ez kemény, minden elismerésem, én nyertem már zsinórba 15x, de buktam is 20x, ez utóbbit nem hitte el akinek írtam, igaz a 20 bukó között volt olyan is, aminél már lexartam a nullába húzást, és hagytam, hogy kezdeti sl legyen, de ez még 2 éve volt, azóta a legtöbb bukó sorom max 6. volt, de az átlag olyan 1-3. Arra gondoltam, hogy amilyen találati arányokat írsz, meg a kevés vesztő sort, egy kis számlával akár még a martint is bevállalhatnád, erre még nem gondoltál?
                            ...8-as vesztő sort..
                            ez kicsit durva, merre akartál menni? ... is is?

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ...8-as vesztő sort..
                              ez kicsit durva, merre akartál menni? ... is is?
                              belementem pár pipes sl történetekbe, és elgurult a szer... szétkaptak mint foxi. De nem gáz, max. újra indítom. Vannak olyan napok amikor a szomszéd háziasszony is nyer minden gyertyán, te meg a gyanakvó fejeddel kötöd ellenük, miközben egész nap adakozó a piac..Ilyen napok vannak ez ellen nem lehet tenni.

Hozzászólás

Hogy haladsz EQ? Én sajna elbuktam az első megmérettetésemen, felnégyszereztem egy kis számlát, de aztán bekaptam eu-n tegnap a homár mozgásában egy 8-as vesztő sort.. Olvastam, hogy te 5-öt még nem buktál soha zsinórba, ez kemény, minden elismerésem, én nyertem már zsinórba 15x, de buktam is 20x, ez utóbbit nem hitte el akinek írtam, igaz a 20 bukó között volt olyan is, aminél már lexartam a nullába húzást, és hagytam, hogy kezdeti sl legyen, de ez még 2 éve volt, azóta a legtöbb bukó sorom max 6. volt, de az átlag olyan 1-3. Arra gondoltam, hogy amilyen találati arányokat írsz, meg a kevés vesztő sort, egy kis számlával akár még a martint is bevállalhatnád, erre még nem gondoltál?
                                Szia,

A journey szamlam meg mindig $5.000 korul mozog, hiszen jo ideje nem kotottem rajta uj trade-et. A problemam az, hogy nem nagyon van idom trade-el foglalkozni mostanaban, csak azokkal ahol nagyon szep strukturat latok, hosszabb tavra, hiszen daytrade tipusu mikromenedzsment nem smakkol. Megindult az elet az ingatlanfejlesztesi reszlegemben, oda kellett figyelmet szenteljek inkabb, de i'll be back

A tegnapi EU mozgas egyszeruen csak felfele ment... nagyon kis TF-en tredelhettel ahhoz, hogy azon 8 egymasutani szopod legyen...

Abbol amit irsz, hogy mar lassan "leszartad a nullaba huzast" arra kovetkeztetek, hogy a legtobb vesztod a 20-as szeriabol abbol szarmazott, hogy tul hamar huztad nullaba... nos, a nullaban kivett trade az nem veszto... hiszen a toke vedelme a legfobb egy kereskedo szempontjabol. Az, hogy leszarod a nullaba huzast es engeded kivegyen vesztoben, kapitalis bun. Igy elso hangzasra azt tanacsolom neked, hogy nezd at a strategiad valamint szamolj tagabb stoppokkal. De a legjobb elemzes az lenne, es ebben segitek, ha felteszel ide egy kepet a trade-jeiddel amiket a tegnap bekotottel, hol alltal be es hova tetted a stoppjaid, mind a 8 esetben. Megmondom hol tevedsz es hogyan keruld el a bajt a kovetkezokben.

Ennek az egesz journey vallalkozasnak mar elevi martingale szaga van, viszont adaptalva az eddig altalam elszenvedett maximalis veszto sorhoz, matematikailag. Viszont nem egy sprint, hanem inkabb maraton. Keves trade lesz bekotve, de hosszutavon tartva... Most erik par ilyen setup: az NGAS, a GA, az EU, az EJ, az UMXN stb.

Hozzászólás

Working...
                                X