Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok,

Soxor napokig kell várni egy értékelhető jelre.
    Most 3 is van, amit érdemes közelebberől megnézni:
    USD/CAD
    GBP/CAD
    CHF/ZAR

Hozzászólás

• USDCAD: A pin nem zart az elozo gyertyan belul, ez sokszor teves szignalt eredmenyez. Ha nyitsz ra, erdemes picit lejjebb menni mint a szokasos 10 pip hogy elkeruld a bajt.

GBPCAD: Nalam nincs szignal.

CHFZAR: A brokeremnel nem lerheto.

Hozzászólás

• DAX index két nappal ezelőtt tegnap megerősítést kapott.
        Csatolt fájlok
        www.mikxfx.blogspot.com

Hozzászólás

• MIKXFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          DAX index két nappal ezelőtt tegnap megerősítést kapott.
          Figyelem a ftse-vel egyutt, kivancsi leszek a mai napra.

Hozzászólás

• HWTrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            USDCAD: A pin nem zart az elozo gyertyan belul, ez sokszor teves szignalt eredmenyez. Ha nyitsz ra, erdemes picit lejjebb menni mint a szokasos 10 pip hogy elkeruld a bajt.

GBPCAD: Nalam nincs szignal.

CHFZAR: A brokeremnel nem lerheto.
            Talán nálam máshogy látszik? Ez lehet ismét a különböző bróker adat (?)
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• TőzsdésTőkés eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Talán nálam máshogy látszik? Ez lehet ismét a különböző bróker adat (?)
              Az előző az USD/CAD volt.
              A GBP/CAD-ra HWTrader azt írta, hogy nincs jel, nekem így néz ki:
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• HWTrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Figyelem a ftse-vel egyutt, kivancsi leszek a mai napra.
                SP 500-on is megvan meg Londonon is. Általános tendencia korrekció.
                www.mikxfx.blogspot.com

Hozzászólás

• Ez heti grafikonon van és a mai napon zárni fog. Ha minden jól megy az előző gyertya záróára felett. Jelenleg ez még nem biztos. Ha jól megnézzük akkor az elmúlt két hetet magába foglalja. Még nem zárt.
                  Csatolt fájlok
                  www.mikxfx.blogspot.com

Hozzászólás

• Szia HWT!

Hogyan menedzselted a pozijaidat, amiket itt bemutattál?
                    köszi

Hozzászólás

• mmarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia HWT!

Hogyan menedzselted a pozijaidat, amiket itt bemutattál?
                      köszi
                      Olvass vissza szerintem, mert ha az emlékezetem nem csal, leírta már!
                      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Olvass vissza szerintem, mert ha az emlékezetem nem csal, leírta már!
                        Igen, kb. ismerem a menedzselési technikáját, csak én most erre a heti pozícióinak a kimeneteire lennék kíváncsi, konkrétan hogy csinálta ezeknél. (AUDUSD, NZDUSD, USDCAD)

Hozzászólás

• mmarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igen, kb. ismerem a menedzselési technikáját, csak én most erre a heti pozícióinak a kimeneteire lennék kíváncsi, konkrétan hogy csinálta ezeknél. (AUDUSD, NZDUSD, USDCAD)
                          Udv mmarci,

USDCAD-bol kint vagyok tegnap 9965-nel utotte el a stopomat.

A masik kettot hajnaldo vagyok tartani a hetvegen hacsak nem utik el a stopjaimat

AUDUSD jelenleg szepen visszatesztelte TP1-et, de mukodik mint ellenallas. Stopom a napi csucs felett van.

NZDUSD hasonlo helyzet.

HWT

Hozzászólás

• Sziasztok!

Kicsit meg vagyok zavarva a gyertya alakzatokkal kapcsolatban, ahány helyen olvasom szinte annyi féle képpen írják le.
                            http://www.stratsforextrading.com/do...ning:buob_beob - Ha jól értem itt azt írja, hogy a második gyertya high és low szintjének kell betakarni az első gyertyát, az akkor már outside bar. A nyitás nem számít, hogy az első gyertya alatt vagy felett nyitott-e a 2?
                            http://www.stratsforextrading.com/do...ning:bueb_beeb - Itt az engulfing bar-ra azt írja, hogy a 2. gyertya TESTÉNEK kell eltakarnia az elsőt, de a kanócról nem ír semmit. Ezek szerint a 2. gyertya árnyékának engulfing esetében nem kell eltakarnia az előzőt?

HWTrader azt írta még az elején, hogy Inside bar = harami , Outside bar = engulfing úgyhogy most már tényleg nem tudom

Olvasom ám a fórumot, de még "csak" a 20. oldalnál tartok, úgyhogy ha a 20 - 37 között ott van a válasz akkor bocsi, majd odaérek

Hozzászólás

• Sziasztok! már pár hete olvasgatom a forumot,nagyon tetszik , sokat lehet tanulni a Mesterektől. Ezért sok-sok köszönet nekik meg mindenkinek. Szeretném a véleményeteket kérni a EURNOK párról. Én egy Dojinak látom a pénteki zárást ami fib stintre esik és le tesztelte a 7.8800 árat. Szerintetek lehet trendforditó ez a szignal? Kezdő vagyok és ezért elnézést ha nem jól látom. Megpróbálom felrakni a képet.[IMG]D:\képek\meta.gif[/IMG]

Hozzászólás

• Click image for larger version

Name:	meta.gif
Views:	1
Size:	22,3 KB
ID:	141920 Remélem most sikerül feltölteni a képet

Hozzászólás

Working...
                                X