Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Igen az AUDCAD az jöhetne még nálam is hogy tutibb legyen a helyszín.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Hát Bybrumy az EURAUD-ből csak alakul a pin!
      Erre nem is mertem gondolni...bár messze még a nap vége.
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• sp500-ba is lehet fantázia, főleg ha még pin is lesz
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Panther eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Oldalazó piac....
          Üdv újra itt Panther,

Az EURUSD H4 chart magas labda volt,de valamivel vissza kellett csalogatni,hogy folytatni tudjuk a tanulást.Észre vettem a konszolidációs boxot,de úgy gondoltam hosszabb életű lesz a BEOB legalább a box aljáig,de a rengeteg ellenálláson fennakadt.CHFJPY bika gyertya gyönyörű,érdemes lesz tanulmányozni az inverz pineket.

Remélem máskor is felhúzod magad,mert ha ezt váltja ki,hogy ontod magadból a jobbnál jobb chartokat....,nem győzöm tanulmányozni őket.Próbálom utolérni magam és csatlakozni(bánatomra csak du-onként tudok írni)
          Köszönöm a hsz-t.
          Swyr

Hozzászólás

• Hát végül is ha belegondolsz Sawyer csak átesett a kerítésen az a EU BEOB.....

Ha stop a tetőn volt akkor nyavalygósan de teljesített!
            Igaz hírek segítették hozzá.

Hozzászólás

• Az EURAUD és EURCAD os pinek meg elúszni látszódnak (számomra) a túl nagy test (ezzel együtt kockázat) miatt...nagyon kár!
              Pedig olyan jól néztek ki!

Hozzászólás

Hát végül is ha belegondolsz Sawyer csak átesett a kerítésen az a EU BEOB.....
                Ha stop a tetőn volt akkor nyavalygósan de teljesített!
                Igaz hírek segítették hozzá.
                Ne viccelj,méghogy a hírek segítették hozzá.A hír már benne van az árfolyamban.Látták Maoék,hogy EURUSD H4-en van egy szép BEOB és ezért váltották be most a dollárjukat.

Hozzászólás

• USD/CAD-on kialakult 1 szép trigger gyertya shortra H1en előző órában.

Hozzászólás

• Aususd w1

Tetszetős BEOB van kialakulóban...
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Sziasztok!

Bevallom, hogy nem olvastam végig a bejegyzéseket, mert épp olvasom Mark Douglas Tradin in the Zone cimü könyvét és azon lepödtem meg, amit ö a profit kivételröl ir.
                      Ö a nyerö tradet 3 lépcsöben zárja, 1/3 -ot kis nyeröben, a 2/3 -ot hosszabb idösik támasz vagy elenállás szintjén, ekkor nullába húzza a stopot, majd az utolsó harmadot hagyja kibontakozni.
                      Ehhez képest Scháfer Birgermeier pont az ellenkezöjét javasolja: a nyerö tradben a pozicióépitést.

Szerintetek kezdöként melyiket érdemes alkalmazni?
                      Ha már volt erröl szó, akkor szivesen elolvasom a korábbi bejegyzéseket is, csak most jól jönne egy "instant" válasz. üdv

Hozzászólás

• Anck-su-namun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

Bevallom, hogy nem olvastam végig a bejegyzéseket, mert épp olvasom Mark Douglas Tradin in the Zone cimü könyvét és azon lepödtem meg, amit ö a profit kivételröl ir.
                        Ö a nyerö tradet 3 lépcsöben zárja, 1/3 -ot kis nyeröben, a 2/3 -ot hosszabb idösik támasz vagy elenállás szintjén, ekkor nullába húzza a stopot, majd az utolsó harmadot hagyja kibontakozni.
                        Ehhez képest Scháfer Birgermeier pont az ellenkezöjét javasolja: a nyerö tradben a pozicióépitést.

Szerintetek kezdöként melyiket érdemes alkalmazni?
                        Ha már volt erröl szó, akkor szivesen elolvasom a korábbi bejegyzéseket is, csak most jól jönne egy "instant" válasz. üdv
                        Olvass ide bele, hátha merítesz belőle valamit
                        Zárjunk részletekben!

Hozzászólás

Igen az AUDCAD az jöhetne még nálam is hogy tutibb legyen a helyszín.
                          Üdv Panther!
                          Utólag láttam ,hogy te is szemezgettél a párral!

Én csak kicsiben H1-en,kicsit más strat.-tal kombinálva ( és ugyan nem swing high-low mellett), de a megtanult BEOB azért szép szignált produkált, és beléptem sortra. Épp most lépek SL-el BE-be, TP1=1,0264 ppz-n aztán követem lejjebb , ha az árfolyamnak is van kedve velem tartani kézi követőstoppal H15-ön, de legfeljebb a csatorna aljáig követem !
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Tetszik a chart Heco, ha korábbi két alj nem fogja szerintem leszállingózik 1,02 környékére...mondjuk nálam pont a két aljnál van egy MA de ha akarja átviszi!

Megvolt a CHFJPY, ha jól emlékszem Te dobtad be?

Mónika

Hozzászólás

• Köszi az ajánlást, nem is számitottam ilyen részletes válaszra!!!
                              Meg is lettem gyözve.
                              üdv

Hozzászólás

Tetszik a chart Heco, ha korábbi két alj nem fogja szerintem leszállingózik 1,02 környékére...mondjuk nálam pont a két aljnál van egy MA de ha akarja átviszi!

Megvolt a CHFJPY, ha jól emlékszem Te dobtad be?

Mónika
                                Bocs! Visszatérek a kérdésedre amint lezártam ezt!!!, hátha valakit érdekel:
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X