Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Újabb nap, újabb kérdés!Ha találok egy pinbart (ma sikerült 2X is , de mind a 2x korán kiszálltam), hogy lövöm be a stoppot???
    Forex, I think this is the beginning of a beautiful friendship????

Hozzászólás

• Billy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Újabb nap, újabb kérdés!Ha találok egy pinbart (ma sikerült 2X is , de mind a 2x korán kiszálltam), hogy lövöm be a stoppot???
      Milyen idősíkon találtad?
      Akár képet is berakhatsz
      A Tőzsde egy vicces hullámvasút

Hozzászólás

• 15 percesen!Sajnos képet nem tudom még hogyan kell berakni, ráadásul én nem is tudom hogyan kell "telerakni" mindenféle vonallal a grafikont!

Hozzászólás

15 percesen!Sajnos képet nem tudom még hogyan kell berakni, ráadásul én nem is tudom hogyan kell "telerakni" mindenféle vonallal a grafikont!
          Óvatos vagyok mert azért nem vagyok profi hogy tanácsokat merjek adni!
          A 15 percesek(M15) már daytrade kategória! És itt a gyertyaalakzatok egyre kevésbé mérvadóak. Sokkal inkább a támasz/ellenállás szintek (a berajzolt vonalak) és a hangulat/hírek stb!
          Érdemes az alapokkal tisztába lenni mert különben folyamatos lesz az "ez és az mi?" kérdés!
          Kezdetnek ajánlanám ezen topik elolvasását(legalább az első 10 oldalt)! A tőzsdézéshez úgyis rengeteg türelem kell

Hozzászólás

• Minden este olvasom, és amit nem értek annak megprobálok utánnajárni, de erre nem találtam semmi utalást sehol sem (eddig még)!Egyébjént daytrade-elek (legalább is megprobálok) kisebb-nagyobb sikerrel!

Hozzászólás

• Click image for larger version

Name:	538448.jpg
Views:	1
Size:	28,3 KB
ID:	142418

Ez tekinthető pinbar-nak?

Hozzászólás

• Köszönöm annak aki rendbe szedte!Nekem sehogy sem akart összejönni, pedig én is ezt szántam végeredménynek!

Hozzászólás

• Hello mindenki

Sziasztok,

Röviden most regeltem a 14. oldalon járok az olvasásban amit ideérek kérdezek

Döbbenet mennyi mindent "tanultam" a 13 oldal alatt. Mindenképpen látok benne potenciált de rá kellet döbbennem hogy ez most nem az ami az eddigi életemet jellemezte itt azért nem elég a magabiztosság

Kb 2 hete ismerkedtem meg a forex kereskedéssel, eToro-n kezdtem + belenéztem plusz500 ba is mind a 2 platformot demoban toltam/tolom. Nem gondoltam volna hogy az ami nem is az enyém (gondolok itt a demo pénzre ) az ennyire mellbe vág ha elbukom.

Tanulni kell nincs mese év végéig van időm talán jövőre belevágok na de addig is megyek olvasgatni. További sikeres kereskedést 1x ideérek

üdv: orge
                  Az önbizalom az a nyugodt, magabiztos érzés ami pofára esés előtt eltölti az embert.

Hozzászólás

[ATTACH]1757[/ATTACH]

A kommentnél válaszd a részletest és a csatolás menüpontot!

A pinbar-os témához kevésbé kontárkodnék a már említett okokból! Naposon nagy jelentősége van a gyertya alakzatoknak, míg pl 5 percesen én már nem használom őket! Az órás nálam határeset...
                    Én pl nézek BUOB-ot és társait de nem pont úgy...

Hozzászólás

[ATTACH]1757[/ATTACH]

Pin bar-nak néz ki...

Szerintem ami a trade ellen szól:
                      - 1H Pin bar,ráadásul pénteki amikor is sokan realizálják a profitjukat
                      - napos PPZ-t töri és alatta is zár(Pin bar árulkodóbb,ha napos,hetes PPZ és/vagy kerek szám alatt/felett zár a gyertya.
                      - közelbe nagy kerek szám(0.9000)

Mellette:
                      - Fibo 61.8% és W1PPZ a gyertya low-ja,H1-en divergencia

Megvárnám a következő gyertyát és annak tudatában döntenék,hogy merre az arra...
                      H4-es chartot rakok fel,mert azon jobban láthatóak a szintek.

Rántotthúsban gazdag vasárnapot
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Köszönöm a választ!Várni már nem tudok sajnos mert "beleugrottam" a teljes tőkémmel (plus500 5000FT bonusz)!Igaz én nem fibo alapján döntöttem (ennek még utánna kell járnom az az érzésem) !

Hozzászólás

Köszönöm a választ!Várni már nem tudok sajnos mert "beleugrottam" a teljes tőkémmel (plus500 5000FT bonusz)!Igaz én nem fibo alapján döntöttem (ennek még utánna kell járnom az az érzésem) !
                          Ha elkezded az utána járást,tudom javasolni ezt a topicot HWTrader bejegyzéseivel és példáival.Egyszerű,nagyszerű,elegáns.Csak sokat kell gyakorolni,mint minden más szakmát.
                          Holnap a pozíciód menedzselésénél vedd figyelembe,hogy bank szünet van USA-ban és UK-ban

Hozzászólás

• Természetesen olvasom a topicot de sajnos arra idő csak este van, és elég hosszú, ráadásul mindíg van minek utánnanézni(és asszony már így is sikít ha látja hogy forumozok már megint)!Jelenleg a Meta-val bajlódok!Most töltöttem le mert láttam mindenki abban ügyködik de egyenlőre elakadtam vele!

Hozzászólás

Természetesen olvasom a topicot de sajnos arra idő csak este van, és elég hosszú, ráadásul mindíg van minek utánnanézni(és asszony már így is sikít ha látja hogy forumozok már megint)!Jelenleg a Meta-val bajlódok!Most töltöttem le mert láttam mindenki abban ügyködik de egyenlőre elakadtam vele!
                              Az első kb. 15 oldalban benne van a lényeg,ha azt begyakorlod ráérsz elolvasni a többi hsz-t, miközben türelmesen várod a szignálokat.Hidd el többre jutsz,ha kétszer-háromszor elolvasod a topic elejét,mint elsőre az egészet.És jegyzetelj,sokat segít.Ha elakadtál a Metában,kérdezz bátran pl. itt:
                              http://forum.tozsde.hu/tozsdei-elemzo-programok/
                              Sikító asszony ellen is létezik több megoldás,találd fel magad

Hozzászólás

• Azthiszem zöldágra vergődtem a Meta-val, és megtaláltam a Fibo-t is!Akkor ha jól értelmezem a 2 nyilnál lévőhőz hasonlokat kell keresnem???Azaz a 38.2 és 61.2-es vonalra ráülő támaszokat vagy ellenállásokat ?Persze D1-en mert az az A+-os (idézem HTW-et, tőle olvastam itt valahol ha jól emlékszem)?Amit én találtam H4-enaz milyen kategoria?B C....esetleg Zs-???
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X