Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Most nézem, a GBP/CAD milyen szép napos BUOB-ot csinált pénteken. Van eső trend+PPZ is. Még nem késő fölé tenni a megbízást.

Hozzászólás

• EUR/USD-re leszek kíváncsi, nap végére szép pin lehet. Felette mondjuk 1.42000 és környékén nálam napos ppz van, de még így is majdnem 200 pip lehet benne. Majd meglátjuk!

Hozzászólás

• Hol lehet megnézni mikor lesznek fontosabb beszédek? A mai Bernanke beszédet hol lehett volna élőben megnézni?

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hol lehet megnézni mikor lesznek fontosabb beszédek? A mai Bernanke beszédet hol lehett volna élőben megnézni?
          http://www.forexfactory.com/calendar.php?

Hozzászólás

• köszi
            x

Hozzászólás

• csab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              EUR/USD-re leszek kíváncsi, nap végére szép pin lehet. Felette mondjuk 1.42000 és környékén nálam napos ppz van, de még így is majdnem 200 pip lehet benne. Majd meglátjuk!
              megtörtént

Hozzászólás

• Hello HWTrader
                Mai nap folyamán olvastam végig a topikot. Sokat tanultam Töled és szerintem sokak nevében mondhatom, hogy köszönöm szépen a 2009-töl való vélemény/oktatás hozzá szólásaid!
                Kb 6hónapja forexezem csak usdhuf és eurhuf-tal, eme párokról mi a véleményed?

Hozzászólás

• szépestét,
                  kisebb-nagyobb kicsapongás után újra nekiugrottam a topiknak. Lelkesedésem határtalan, megpróbálok aktív, jó tanuló lenni. Köszönet HWTradernek a stratégiáért aki Sidiussal együtt ápolta a fórumozók mentális hozzáállását. Na, de be is fejezem az udvarlást, inkább dobok fel egy mai csártot véleményezésre.

Arany, naposon, hetesen új csúcs, szép BEOB ami 1600 alatt zár. MACD divergenciával erősítve. Erős trend ellene szól, fél pozimérettel megjátszom. TP1-et 1560-ra rakom, ahol zárom az egészet.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Gold

Szia Shogi!

Az szép és jó hogy a célárad 1560 on van de ne feledkezz meg arról, hogy attól az 1. FTA jóval közelebb van + erős emelkedő trend

Ez nem azt jelenti hogy nem mehet el a céláradig, de azért lesznek még addig bukkanók.

A stratégia lényege a magas találati arány, ami csak akkor lesz meg ha tisztában vagy a piac mozgásával (ellenállásokkal).
                    De amúgy szép a beölelő, MACD divivel és az 1600-al.
                    Persze ha lesz lehetősége aktiválódni......
                    M
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Panther eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia Shogi!

Az szép és jó hogy a célárad 1560 on van de ne feledkezz meg arról, hogy attól az 1. FTA jóval közelebb van + erős emelkedő trend

M
                      szia,
                      köszi az észrevételt. agyaltam rajt éjjel én is, de a héten még nem találtam fogást evvel a stratégiával. Ezek szerint a kereskedési kényszeremen is kell javítanom a jobb találati arány érdekében Talán annyi előnyben vagyok, hol felismerem ezt a hibám.
                      szépnapot

Hozzászólás

• Sziasztok! Tiszteletem mindenkinek!

Szerintetek mennyire jók az Alpari Trading Central elemzései, előrejelzései? Van aki figyelemmel kíséri az eredményességét?

Hozzászólás

• zufe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok! Tiszteletem mindenkinek!

Szerintetek mennyire jók az Alpari Trading Central elemzései, előrejelzései? Van aki figyelemmel kíséri az eredményességét?
                          Szia, sztem sok kezdő haladó és profi trade nevében mondhatom, hogy az ilyen elemzések, hírlevelek és külső tanácsok elolvasása és figyelembevétele nem fog jól hatni az egyén stratégiájára. Célszerű elkerülni és csak magadra ill. a stratégiádra hagyatkozni persze, ha beleépíted azt, h ezekre a hírlevelekre, elemzésekre reagálsz, akkor nem szóltam, de végeredmény az, h hasznos hanyagolni. Amúgy az Alpariről rossz véleményt még nem láttam/hallottam.

Hozzászólás

• Sziasztok.
                            7 hónap demózás és tanulás után a minap megnyitottam a kis számlámat a admiral markets-nél. A metatreader 4-et használom, de nem tudok belépni a számlámra a megadott jelszóval-illetve jelszavakkal. A számlámon ott van a pénz, a kereskedőtérben látom, de nem sikerült a demóról átlépni az éles számlára.
                            Eligazítana valaki?

Ha a kérdés már szerepelt a fórumon, elnézést.

Köszönettel: Acélpeti

Hozzászólás

• Acélpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok.
                              7 hónap demózás és tanulás után a minap megnyitottam a kis számlámat a admiral markets-nél. A metatreader 4-et használom, de nem tudok belépni a számlámra a megadott jelszóval-illetve jelszavakkal. A számlámon ott van a pénz, a kereskedőtérben látom, de nem sikerült a demóról átlépni az éles számlára.
                              Eligazítana valaki?

Ha a kérdés már szerepelt a fórumon, elnézést.

Köszönettel: Acélpeti
                              Szia!
                              Jó szerveren próbáltál csatlakozni? Bereggeltél normálisan az élesz számládhoz? Nem lehet, f véletlenül a demós jelszavadat használtad az éleshez? Minden szükséges dokut elküldtél, amit kér abrókercég? ... ha tényleg minden kötél szakad, akkor supportnak írj nyugodtan, ők mindig segítenek!

Hozzászólás

• deltritous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szia!
                                Jó szerveren próbáltál csatlakozni? Bereggeltél normálisan az élesz számládhoz? Nem lehet, f véletlenül a demós jelszavadat használtad az éleshez? Minden szükséges dokut elküldtél, amit kér abrókercég? ... ha tényleg minden kötél szakad, akkor supportnak írj nyugodtan, ők mindig segítenek!
                                Szia!
                                Írtam a supportnak, ők kértek pár adatot, elküldtem, most várok...
                                Egyébként a login marad, és a kereskedői jelszóra van szükség, nem? Bár már mindenfélét próbáltam, ki is írja a chart naplójában.
                                Köszi a hozzászólást, meglátjuk mit ír a cég.

Hozzászólás

Working...
                                X