Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mi lett most ez EUR-USD vel????? :O:O Meddig fog ez még emelkedni?

Hozzászólás

• cortez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi lett most ez EUR-USD vel????? :O:O Meddig fog ez még emelkedni?
      Én nem látok semmi különöset, fél éve vajúdik.

Hozzászólás

• Akkor inkább úgy kérdem h mostani hirtelen bika, ami egy óra alatt több mint 100pipet nőt, hol fog vajon fordulni és esni?!

Hozzászólás

• cortez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Akkor inkább úgy kérdem h mostani hirtelen bika, ami egy óra alatt több mint 100pipet nőt, hol fog vajon fordulni és esni?!
          Szia! Szerintem nem fogja senki neked megmondani,hogy hol fog és mikor egy árfolyam esni vagy emelkedni,mert senki nem tudja ez biztos. Ahhoz,hogy pénzt keress a tőzsdén nem kell tudnod mi fog történni. Minden pillanat egyedi a piacon és 50% esélye van,hogy emelkedni fog vagy esni.

Hozzászólás

• Létezik ?

Van valaki akinek ez tetszik?????????????????????????????????
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• EUR GBKrajcár is adja löfelé H4bön. Szpájsz féle és még nem is old

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok,
                Szerintem jó lehetőségnek tűnik remélem mostmár látni a képet. Én már benne is vagyok.
                AUD USD sell TP1 0240
                SL 0500

A chartok még mindig alig kivehetőek......
                A szignál gyertyád a shorthoz egy bika gyertya?A nyilad mindenesetre arra utal...

Hozzászólás

Van valaki akinek ez tetszik?????????????????????????????????
                  Erre tényleg nem találok szavakat.Hogy Téged idézzelek,(lásd. FE topic,mai hsz.-ed) ez egy nagy kalap....

Hozzászólás

EUR GBKrajcár is adja löfelé H4bön. Szpájsz féle és még nem is old
                    Ha kicsit, de tényleg csak egy nagyon kicsit komolyabban viselkednél, biztosan mások is komolyan vennének és nem maradnának el a válaszok a kérdéseidre. Persze lehet, hogy tévedek....

Hozzászólás

• azért túl komolyan se kell viselkedni. ez csak egy fórum. miért ne lehetne hülyéskedni? miről szól az élet? görcsölésről?

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        azért túl komolyan se kell viselkedni. ez csak egy fórum. miért ne lehetne hülyéskedni? miről szól az élet? görcsölésről?
                        Csak a szakmai részét lenne célszerű és ésszerű kicsit komolyabban venni, mert szerintem vannak itt komoly kereskedési tapasztalattal rendelkező fórumozók akiknek derogál a komolytalan hozzáállás és juszt se fog beírni a fórumra, ha azt látja hogy csak bohóckodás megy a topicban. A móka az kell, az teszi színessé az életet,de a megfelelő helyen és időben. De ez csak egy szubjektív vélemény, nem kell ám komolyan venni, mindenkinek szíve joga hogy szerzi meg a hőn áhított tudást.
                        Mindenkinek sikeres és eredményes kereskedést!

Hozzászólás

• Szisztok

Kezdő vagyok, de türhetően megy már a forex kereskedés
                          viszont valamivel nem vagyok tisztában ebben kérnék segítséget, jelenleg a plus500nál vagyok

pipek:
                          hogy is működik ez?
                          tegyük fel veszek valamit 100 ftért, beállítom a pipet monjuk 5re legyen egy pip 1 ft, beállítom hogy adja el 110ért, felmegy addig az árfloyam, alapesetben zárja a pozit, de ha feljebb megy az árfolyam akkor követi monjuk 115ig és akkor zárja? vagy ez csak sl-nél működik?
                          Nagyon hálás lennék ha valaki elmagyarázná!
                          Köszönöm!

Hozzászólás

• csináltam egy nagyon rövid leírást ezer éve, ami teli van hiányosságokkal.
                            nem valószínű, hogy befejezem.
                            https://sites.google.com/site/kockazatkezelesaforexen/

beírod googleba, hogy pip tőzsde,pip forex és találsz leírásokat.

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              csináltam egy nagyon rövid leírást ezer éve, ami teli van hiányosságokkal.
                              nem valószínű, hogy befejezem.
                              https://sites.google.com/site/kockazatkezelesaforexen/

beírod googleba, hogy pip tőzsde,pip forex és találsz leírásokat.

Igen de csak a pip fogalmát írja le azt hogy "követő stop" hogyan működik - igy hivják a plus500on azt nem, ezt szeretném megtudni

Hozzászólás

• animatrix11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szisztok

Kezdő vagyok, de türhetően megy már a forex kereskedés
                                viszont valamivel nem vagyok tisztában ebben kérnék segítséget, jelenleg a plus500nál vagyok

pipek:
                                hogy is működik ez?
                                tegyük fel veszek valamit 100 ftért, beállítom a pipet monjuk 5re legyen egy pip 1 ft, beállítom hogy adja el 110ért, felmegy addig az árfloyam, alapesetben zárja a pozit, de ha feljebb megy az árfolyam akkor követi monjuk 115ig és akkor zárja? vagy ez csak sl-nél működik?
                                Nagyon hálás lennék ha valaki elmagyarázná!
                                Köszönöm!
                                Szia!

http://forum.tozsde.hu/tokeattet/165...lanksagok.html
                                Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Working...
                                X