Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Bocsi csak elesben kereskedem

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bocsi csak elesben kereskedem
      Akkor gratulálok.
      willow

Hozzászólás

6 lottal kötöttem be azt a szep nagy gyertyat , 17 pip, most igy munka utan es hetvegere nem rossz
        Engem ez egyre jobban érdekel.

Számoljunk egy kicsit a kép alapján, az alapfokon oktatott metódussal:

Kb. 1,3460-nál léptél be. A stopot kb. 1,3440-re raktad. Az 20 pip. 6 lotnál 1 pip 60 usd, azaz 1200 usd-t kockáztatsz. Ha ez a tőke 1%-a, akkor 120.000 usd-s számlád van. (Ez forintban 260 ezer ft kockázat egy 26,4 millás számlán.)

Persze ez csak egy közelítés, de hatalmas profizmusra és kötélidegekre utal.

Mivel nem szégyen egy profitól tanulni, tényleg örülnék, ha mindannyiunk épülésére válaszolnál a kérdéseimre.

Hozzászólás

• Joval nagyobb a szamlam 10 000€-nal, legtöbbet skalpolok 0.5-2 lot között, 200 a tökeattet. Amikor jön az ichlet, ezt leirni nem tudom, 5-6 lottal nyitok es az elsö torpanasnal zarok /1.3459 nyit, 1.34762 zaras/, novemberben nyitottam az alparinal 3100 dollarral a 2. eleset.

Hozzászólás

Joval nagyobb a szamlam 10 000€-nal, legtöbbet skalpolok 0.5-2 lot között, 200 a tökeattet. Amikor jön az ichlet, ezt leirni nem tudom, 5-6 lottal nyitok es az elsö torpanasnal zarok /1.3459 nyit, 1.34762 zaras/, novemberben nyitottam az alparinal 3100 dollarral a 2. eleset.
            Azért a képen látható eredményhez szerencse is kellett, mert péntek délután volt, és a piacon erős divergenciát mutattak az indikátorok.

De természetesen lehet ihletből 6 lotos pozíciókat nyitni egy 10 ezer eurós számlán, ha vállalja a trader a kockázatát. Sőt ekkora számlából már jól meg is lehet élni főállásban.

Na jó, nem firtatom tovább a részleteket.

Maradok a saját stratégiámnál, ahol tudom miért, mekkora tradekkel kereskedek.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Nemrég kezdtem el olvasni a forumot! Így utólag is szeretném megköszönni HWTrader tanítását. Megosztom Veletek az első rajzomat. Az ellenállás támasz szinteket W1-en rajzoltam be. Aki tud segítsen, hogy lehet sávval jelölni? Csak vonallal tudtam. Minden vélemény örömmel fogadok. Üdv:BB

Hozzászólás

• Hogy tudok képet feltölteni?

http://www.kepfeltoltes.hu/view/1301...toltes.hu_.png

Hozzászólás

remelem jo a csatolmany, kicsit köverebb szamla , tökeattet es lehet kicsit nagyobb pozival skalpolni
                  Szabad kérdeznem hogy mire alapoztad a trade-ed? Csak mert nekem kissé rizikósnak / üresnek tűnik hogy 6 Lot-ot rátegyek

Hozzászólás

• Balacs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

Nemrég kezdtem el olvasni a forumot! Így utólag is szeretném megköszönni HWTrader tanítását. Megosztom Veletek az első rajzomat. Az ellenállás támasz szinteket W1-en rajzoltam be. Aki tud segítsen, hogy lehet sávval jelölni? Csak vonallal tudtam. Minden vélemény örömmel fogadok. Üdv:BB
                    Szia!

Beszúrás-Formák-Téglalap

vagy

Kijelölöd a viszintes vonalat amit betettél, jobb egérgomb-Horizontal line tulajdonságok-Általános-Stílus-és ott lehet változtatni az 1-ben a színt a 2-ban a formáját (sima,szaggatott...) a 3-ban a vastagságot!
                    Forex, I think this is the beginning of a beautiful friendship????

Hozzászólás

• Fassenkugel! M5 -ön huzd meg a trendvonalat, 2 lehetöseg van vagy törik vagy nem, ha ellenem megy 5-6 pipet zarok kegyetlenül, ha jo iranyba megy , akkor hagyom ameddig van benne erö, 80 %-ban ezt a part kereskedem es mindig van lehetöseg , csak nem mindig egyforma. Riziko? Juliska neninek is van riziko a CBA penztarjaban, igaz kissebb, mert kissebb a keresete is. Egyebkent ilyen vakmerö pozit ritkan nyitok

Hozzászólás

Fassenkugel! M5 -ön huzd meg a trendvonalat, 2 lehetöseg van vagy törik vagy nem, ha ellenem megy 5-6 pipet zarok kegyetlenül, ha jo iranyba megy , akkor hagyom ameddig van benne erö, 80 %-ban ezt a part kereskedem es mindig van lehetöseg , csak nem mindig egyforma. Riziko? Juliska neninek is van riziko a CBA penztarjaban, igaz kissebb, mert kissebb a keresete is. Egyebkent ilyen vakmerö pozit ritkan nyitok
                        Buhúztam de nem lettem sokkal okosabb - volt durván 24.-e 18:00 óta 25.-ig 08:00-ig tartó masszív stagnálása, amiből felfele tört ki. (Ez a stagnálás gondolom az EU piac zárása miatt van) De ha valóban 1.346-nál kötötted akkor továbbra sem értem hogy mire föl. Tényleg kíváncsi lennék, hogy te hogyan láttad a chartot

Hozzászólás

• Fassenkugel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Buhúztam de nem lettem sokkal okosabb - volt durván 24.-e 18:00 óta 25.-ig 08:00-ig tartó masszív stagnálása, amiből felfele tört ki. (Ez a stagnálás gondolom az EU piac zárása miatt van) De ha valóban 1.346-nál kötötted akkor továbbra sem értem hogy mire föl. Tényleg kíváncsi lennék, hogy te hogyan láttad a chartot
                          Talán ezért:
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Fassenkugel! Nezd meg a völgyeket, szepen bejelölve , termeszetesen en nem jelöltem csak raneztem / kb.16.40-kor/ es belülröl ez gyorsan jatszodik le, hogy ismet long es nyitsz egy örült pozit. Ha meg nem latod a gyertyakat mindig , akkor nem tudom hogyan elmagyarazni. Ez 50% megerzes, termeszetesen vannak bukok is, de azok 2-300€ magassagaban zarom. Ahol a nyil van azt a nagy gyertyat sikerült behalaszni.
                            Kmisi! Ahhoz, hogy szegenyesen megeljel kb. 60 000€ töke kell. Evente70-80% brutto profitom van.Jelenleg 2000€ nettom van, lakber,auto, biztositas es 1300€ elment es en jol keresek. Pl. 15 000€ profitbol ehen halsz

Hozzászólás

• Ki hallott a plus500 nevű programról?

Az lenne a kérdésem, hogy a program éles számlanyitásnál adatokat kér: pl. a személyit vagy útlevelet el kell nekik küldeni, csak akkor vehetsz ki pénzt a számláról.
                              Érdekelne, hogy az adatokkal mennyire élnek vissza, mennyiye megbízható ez a cég...egyszóval ki mit hallott róla.

Hozzászólás

• thomas01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ki hallott a plus500 nevű programról?

Az lenne a kérdésem, hogy a program éles számlanyitásnál adatokat kér: pl. a személyit vagy útlevelet el kell nekik küldeni, csak akkor vehetsz ki pénzt a számláról.
                                Érdekelne, hogy az adatokkal mennyire élnek vissza, mennyiye megbízható ez a cég...egyszóval ki mit hallott róla.
                                http://forum.tozsde.hu/brokercegek/1...elemenyek.html

Hozzászólás

Working...
                                X