Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• thomas01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki hallott a plus500 nevű programról?

Az lenne a kérdésem, hogy a program éles számlanyitásnál adatokat kér: pl. a személyit vagy útlevelet el kell nekik küldeni, csak akkor vehetsz ki pénzt a számláról.
    Érdekelne, hogy az adatokkal mennyire élnek vissza, mennyiye megbízható ez a cég...egyszóval ki mit hallott róla.
    Azok alapján amit hallottam egy kalap fos, a bukméker cégek közül a rosszabbik. De ez csak mások véleménye, magam nem is akarom kipróbálni

Hozzászólás

• plusz500

Két cégnél vezetek jelenleg számlát egyik a saxo másik a plusz 500
      És minden ember aki kritizálja, tartok tőle sose próbálta ki. Az alapokat nézzük egyike azon kevés cégeknek, ami nem ofsort cégként van bejegyezve, kukutyinban, hanem Angliában. Valós idejű adatokat szolgáltat legalább 10 ország bizonyos részvényeire!!! Jó kezelőfelület, jobb , mint az mt4, de elemzésre nem alkalmas!! Közepes kondíciók. Nem találsz megmagyarázhatatlan tüskéket a charton!!!!
      http://anonymousfx.hu/http://anonymous-binary-option.hu/

Hozzászólás

• thomas01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ki hallott a plus500 nevű programról?

Az lenne a kérdésem, hogy a program éles számlanyitásnál adatokat kér: pl. a személyit vagy útlevelet el kell nekik küldeni, csak akkor vehetsz ki pénzt a számláról.
        Érdekelne, hogy az adatokkal mennyire élnek vissza, mennyiye megbízható ez a cég...egyszóval ki mit hallott róla.

Nem tapasztaltam semmiféle visszaélést, illetve, hol nem kérnek másolatot az irataidról?????????????????????????
        http://anonymousfx.hu/http://anonymous-binary-option.hu/

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Fassenkugel! Nezd meg a völgyeket, szepen bejelölve , termeszetesen en nem jelöltem csak raneztem / kb.16.40-kor/ es belülröl ez gyorsan jatszodik le, hogy ismet long es nyitsz egy örült pozit. Ha meg nem latod a gyertyakat mindig , akkor nem tudom hogyan elmagyarazni. Ez 50% megerzes, termeszetesen vannak bukok is, de azok 2-300€ magassagaban zarom. Ahol a nyil van azt a nagy gyertyat sikerült behalaszni.
          Kmisi! Ahhoz, hogy szegenyesen megeljel kb. 60 000€ töke kell. Evente70-80% brutto profitom van.Jelenleg 2000€ nettom van, lakber,auto, biztositas es 1300€ elment es en jol keresek. Pl. 15 000€ profitbol ehen halsz
          Megkérdezhetem, hogy az évi Bruttó 70-80%-hoz kb hány pozíciót kötsz be évente, illetve ez kb hány RR profitnak felel meg?

Hozzászólás

• Microtrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Megkérdezhetem, hogy az évi Bruttó 70-80%-hoz kb hány pozíciót kötsz be évente, illetve ez kb hány RR profitnak felel meg?
            ~50-nél gondolom többet, mert amúgy nem lenne iránymutató szám. Hogy mennyivel az pedig szvsz irreleváns.

Hozzászólás

Kmisi! Ahhoz, hogy szegenyesen megeljel kb. 60 000€ töke kell. Evente70-80% brutto profitom van.Jelenleg 2000€ nettom van, lakber,auto, biztositas es 1300€ elment es en jol keresek. Pl. 15 000€ profitbol ehen halsz
              Nem akarok vitatkozni azon, hogy mennyiből lehet ma megélni Magyarországon. Közmunkás alamizsnából nem tudnék. Minimálbérből se nagyon. Mégis sokan rákényszerülnek.

Ha te évi bttó 12 millió ft-ot megkeresel a 60.000 euród után munka mellett, abból már nem szegényesen élsz. Inkább hatalmasak az igényeid, vagy méginkább szeretsz nagyot mondani.

Szerintem havi nettó 200 ezer körüli jövedelemnek már sok ember örülne, amit otthon a laptopján meg tudna keresni.

Ehhez pedig a stratégiám szerint még sok is a 15.000 euró. (Tökéletesen működik néhány száz usd-s számlán, néhány ezer dollároson, és nagyobbon is.)

Hozzászólás

• Elég ideges lennék ha a megélhetésért kéne tőzsdéznem Ez már rég nem erről szabad h szóljon...

Hozzászólás

• Microtader! Megneztem az okt.-i 96db, ebben a honapban14db.ot es ebböl / most januar/6 veszteseges. A többi szamolgatast rad bizom

Hozzászólás

• Kmisi! Mielött beleeled magad: nemetorszagban elek, 2000€ netto a fizetesem es nem reszletezem ebböl mennyi pontosan a kötelezö kiadasom, marad kb. 500€ a megelhetesemre. A masodallasom a tözsde, ~20 000€ körüli összeggel kereskedem. Ahhoz, hogy föallasban kereskedjek 60 000€ töke kellene es maradna kb. a jelenlegi bevetelem

Hozzászólás

Microtader! Megneztem az okt.-i 96db, ebben a honapban14db.ot es ebböl / most januar/6 veszteseges. A többi szamolgatast rad bizom
                      Kösz, ennyi bőven elég.
                      Csak annyit kérdeznék még, ha nem gond, hogy a munka melletti kereskedés nálad is kb naponta az este 6 és 10-11 közötti időszakot jelenti?

Csak azért kérdeztem mert régebben én is próbálkoztam M1, M5, M15-ös TF-en, jelzéseket keresni, de ehhez ugye folyamatosan a gép előtt kell figyelni, (vagy legalábbis készen állni azonnal belépni, ha jelzés van) ami meló mellett ugye inkább csak az esti órákban megoldható (nappali 1 műszakot feltételezve) amikor a London Session már bezár és sokkal kisebb mozgások vannak a piacon mint pl délután vagy délelőtt. Emiatt igazából annyira kevés jezést találtam az akkoriban használt microtrendeket levadászó stratégiával hogy leálltam a dologgal. Egy ideig próbáltam olyan módszert keresni ami megoldást kínálna és az esti időszakban is szépen termel jelzéseket, de nem találtam és átálltam napi és heti chartokra egyszerre sok pár figyelésére.

De ha októberben egy hónap alatt 96ot kötöttél munka mellett, akkor mégis van megoldás, feltételezve, hogy te is ugyanezekben az esti órákban tudsz ezzel foglalkozni.

Hozzászólás

• Igen nappal dolgozom, es neha faraszto, de bekötök akkor is trendiranyba, ha szepen kiegyensulyozottan megy a trend, mert tartani szeretnek a trenddel. Az alap hasonlo volt HWTraderhez, de keves a jel, lehet egesznapos kereskedesnel tökeletes

Hozzászólás

• Hallottátok már azt, hogy "aki dolgozik annak nincs ideje pénzt keresni" ??

Hozzászólás

• Szerintem a tőzsdei világban akkor tudsz ebből megélni értelmesen ha van egy 100'000$ os- számlád. Ekkor havi 5-10% Profitot hozva mehet a dolog. De azert az más érzés amikor egy pinbar 200$-t vagy 25'000$-et jelent... Nem biztos hogy bejátszod ugyan azokat... Akkor már eléggé el tudnak durvulni a dolgok..

Hozzászólás

• Hat nem tudom. Én kezdő vagyok (egyetemi diák) - szerintem nekem marad a weekly-daily-h4 egyenlőre. Azokon sem könnyű igazán prónak lenni, nem hogy 15m 5m 1m-en
                              Nekem az az érzésem hogy ott már sokat számítanak a hírek amik jönnek mennek, innentől kezdve nem tudom mennyire lehet pusztán technikaival nyomni. De valószínűleg rosszul gondolom.

Hozzászólás

• A forex versenyek pont erre jók, hogy megtanítsanak 10%-nál sokkal nagyobban gondolkozni...

Az élő kereskedés meg arra, hogy ne kockáztass csak egészen keveset

Hozzászólás

Working...
                                X