Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hello mindenki
    Miért írja ki nekem az MT4 mikor új megbízást akarok indítani hogy érvénytelen S/L vagy T/P??

Hozzászólás

• Chartman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Valoszinuleg fundamentum van a hatterben
      sztorno

hir"

Hozzászólás

• pucsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hello mindenki
        Miért írja ki nekem az MT4 mikor új megbízást akarok indítani hogy érvénytelen S/L vagy T/P??
        mert rossz iranyba akarod tenni a stopot, tpt, vagy pedig tul kozel a belepesi szinthez

Hozzászólás

• Chartman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mint lathatod ilyen mely zuhanast tobb tizeve nem lathattunk...Szamomra eselytelen, hogy valamit epitsek erre technikailag. Valamiert kiesett a ritmusbol arfolyam. Valoszinuleg fundamentum van a hatterben. E teren sajnos kepzetlen vagyok. Valaki?
          mi vele a baj technikailag? naposon nem volt ilyen eses, de a hetes es havi charton mar semmi extrem.

hirek pletykak nem zavarnak, csak technikailag erdekel. en is azt kerdem: valaki?

Hozzászólás

• Arany long hosszútávra? Elég merész ötlet

Hozzászólás

• Hello
              MT4-ben nem találom a Donchian csatornát High Low chanal-ként sem.Hogy tudom berajzoltatni a programmal a highest high és a lowest low szinteket?

Hozzászólás

Hello
                MT4-ben nem találom a Donchian csatornát High Low chanal-ként sem.Hogy tudom berajzoltatni a programmal a highest high és a lowest low szinteket?
                Fogalmam nincs hol kell berajzoltatni, és nem akarok véletlenül se beleszólni a dolgaidba de szerintem igen jól gondold meg ha donchian csatornákat akarsz kereskedni, ahhoz aztán kellenek idegek (nem mintha máshoz nem kellene, de sztem annál aztán lehet izzadni az tuti). Régebben foglalkoztam vele, eredmény nélkül, tehát a szavam nem sokat ér, de vmennyire azért már rálátok a dolgokra.

Hozzászólás

• Microtrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Fogalmam nincs hol kell berajzoltatni, és nem akarok véletlenül se beleszólni a dolgaidba de szerintem igen jól gondold meg ha donchian csatornákat akarsz kereskedni, ahhoz aztán kellenek idegek (nem mintha máshoz nem kellene, de sztem annál aztán lehet izzadni az tuti). Régebben foglalkoztam vele, eredmény nélkül, tehát a szavam nem sokat ér, de vmennyire azért már rálátok a dolgokra.
                  Egyáltalán nem szóltál bele Microtrader, sőt köszönöm a figyelmeztetést.Egyenlőre a tanuló fázisba vagyok, és még keresem az "igazit".Talán ez volt az egyetlen indikátor amit nem találtam meg az MT4 ben, és azért kérdeztem rá.Ami azt illeti én se olvastam róla sok jót csak érdekelt volna azért hogy hogy lehet alkalmazni.Eszembe se jutott véle kereskedni csak nem igazán tiszta számomra a pl:HH/HL konstelláció miként működik a trend felismerésénél, és abban reménykedtem hátha tisztúlnak a dolgok.A szavaidból ítélve nem sok hátrányom származhat ha nélkülöznöm kell ezt a szisztémát.És ne érts félre nem beszéltél le semmiről, csak egy kíváncsi ember vagyok.
                  És köszönöm a felvilágosítást!!!

Hozzászólás

Egyáltalán nem szóltál bele Microtrader, sőt köszönöm a figyelmeztetést.Egyenlőre a tanuló fázisba vagyok, és még keresem az "igazit".Talán ez volt az egyetlen indikátor amit nem találtam meg az MT4 ben, és azért kérdeztem rá.Ami azt illeti én se olvastam róla sok jót csak érdekelt volna azért hogy hogy lehet alkalmazni.Eszembe se jutott véle kereskedni csak nem igazán tiszta számomra a pl:HH/HL konstelláció miként működik a trend felismerésénél, és abban reménykedtem hátha tisztúlnak a dolgok.A szavaidból ítélve nem sok hátrányom származhat ha nélkülöznöm kell ezt a szisztémát.És ne érts félre nem beszéltél le semmiről, csak egy kíváncsi ember vagyok.
                    És köszönöm a felvilágosítást!!!
                    Nagyon szívesen, és szerintem ne sok időt tölts a tanulófázisban azzal hogy járod végig sorban a stratégiákat, persze kell egy általános látókör, de ennek túl sok értelme szerintem nincs. Foglalkozz inkább egy működő rendszer megtanulásával, plusz eddzed magad idegileg acélkeménnyé hogy ha megértetted akkor alkalmazni is tudd.
                    Ez utóbbi fél mondatra tartogatsd inkább az idődet szerintem, mert az igazi az tánc itt kezdődik majd, (persze van az a szint, amikor már nyugodtan nyer az ember, remélem egyszer el is fogom érni )ha egy strati már jól megy és stabilan keresel havi 5RR körül vele éles számlán akkor lesz időd infromálódni bőven

Hozzászólás

Hello
                      Egyéni indikátorként berakható.
                      https://www.google.hu/search?q=donchian+channel+mq4&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hufficial&client=firefox-a

Hozzászólás

Nagyon szívesen, és szerintem ne sok időt tölts a tanulófázisban azzal hogy járod végig sorban a stratégiákat, persze kell egy általános látókör, de ennek túl sok értelme szerintem nincs. Foglalkozz inkább egy működő rendszer megtanulásával, plusz eddzed magad idegileg acélkeménnyé hogy ha megértetted akkor alkalmazni is tudd.
                        Ez utóbbi fél mondatra tartogatsd inkább az idődet szerintem, mert az igazi az tánc itt kezdődik majd, (persze van az a szint, amikor már nyugodtan nyer az ember, remélem egyszer el is fogom érni )ha egy strati már jól megy és stabilan keresel havi 5RR körül vele éles számlán akkor lesz időd infromálódni bőven
                        Hát igen.Azt mondják hosszú az út hogy sikeres tréder legyél, de szerintem ez egyén függő is.Viszont magamból kiindúlva biztosan az lesz, mert még van mit tanúlni.És köszönöm a tippeket!!!

Hozzászólás

• Köszönöm szépen archenius!!!

Hozzászólás

• Donchian channelt én kiszállásra szoktam inkább használni, de mindenki másképp gondolkodik. Ez csak egy szösszenet, hogy erre is lehet jó. Nekem pl. kiszállni sokkal nehezebb, mint beszállni. Bármilyen furcsa is.

Hozzászólás

• zs.tamas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Donchian channelt én kiszállásra szoktam inkább használni, de mindenki másképp gondolkodik. Ez csak egy szösszenet, hogy erre is lehet jó. Nekem pl. kiszállni sokkal nehezebb, mint beszállni. Bármilyen furcsa is.
                              Sokan vannak így ezzel, a nagy kérdés hol is a legjobb kiszállni......

Hozzászólás

Sokan vannak így ezzel, a nagy kérdés hol is a legjobb kiszállni......
                                Ott ahol az ár már jó sokat neked ment és elkezd ellened fordulni. Kérdés ezt hogyan definiálja az ember

Hozzászólás

Working...
                                X