Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arany long hosszútávra? Elég merész ötlet
    Nem kell annak hosszú távra szólni. De mindenképpen a hosszú chart alapján léptem poziba.

Atomtámasza van 1415 környékén havi bontásban.
    Megvolt az alászúrás, ráadásul a heti bontásban 200SMA-ra játszókat is beszivatta rendesen a piac, őbelőlük nagyon jó vevők lesznek.

Ma zártam a longot, mert szerintem túlvett az óráson.

U.I. és szeirntem shortvezérelt esés volt, nem a longok zárása miatt zuhant be az árfolyam (leszámítva a stop-okat). Korábban szó volt róla, hogy évizeted óta nem látott napon belüli esést láttunk, és már egy korszak végéről beszél mindenki. Hát mikor máskor kell longban gondolkodni, ha nem ilyenkor?
    És még a chart is mutatja.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ez a gyertya 17 perc múlva zár (nálam).....hm, hm
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Regen nem kereskedem ezt a part, de jön a korrekcio.

Hozzászólás

• Korrekció mindig van. Igaz néha csak 3 pip

Hozzászólás

• Microtrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez a gyertya 17 perc múlva zár (nálam).....hm, hm
            Szevasz Mikrotrader! Behúztad végül a trade-et? Benne vagy még?

Szep trade lett volna :/
            En belonem az SL-t 1.507-re, és várnék egy retrace-t és reménykednék hogy fakout szerűen visszatör. Ha nem akkor leljebb húzom az SL-t vagy kilépnék manuálisan.
            PF-en van egy addon ami azt csinálja, hogyha az ár egy zónán felül ZÁR akkor kilép. Ilyenkor lehet tenni egy ilyet a BRN-re. Talán. Neked mi a véleményed?

Üdv
            T

Hozzászólás

• [QUOTE=Fassenkugel;33155]Szevasz Mikrotrader! Behúztad végül a trade-et? Benne vagy még?

Bekötöttem, aztán Breakevenben záródott a pozi, (első próblémás zónánál BE-be vittem, aztán onnan vissza is fordult.)

Szep trade lett volna :/

En belonem az SL-t 1.507-re, és várnék egy retrace-t és reménykednék hogy fakout szerűen visszatör. Ha nem akkor leljebb húzom az SL-t vagy kilépnék manuálisan.

Én ilyeneket nem csinálok, bekötöm a pozit a jezésre, aztán otthagyom, mert többnyire nincs időm figyelni rá.

PF-en van egy addon ami azt csinálja, hogyha az ár egy zónán felül ZÁR akkor kilép.
              Ilyenkor lehet tenni egy ilyet a BRN-re. Talán. Neked mi a véleményed?

Ha a PF-en van akkor gondolom nem véletlenül került oda, de én nem vagyok fenn a PF-en, nem is tervezem jelenleg.
              Én ilyenekkel robotfélékkel nem nagyon foglalkozom, egyedül breakeven tool-t használok, azt is csak azért mert nincs időm általában figyelni a trade-eket.

Én ezeket a jelzéseket úgy kereskedem, hogy ha ellenem megy az ár akkor már csak a stop-om állítja meg én már nem nyúlok bele, függetlenül attól mi felett zár (márcsak azért sem mert figyelni sem tudnék rá).

De ezek eléggé egyéni dolgok, ezeket az elnyelőket meg pineket sokféleképpen menedzselik le.

Mondom mindezt úgy hogy még mindig Demo-n kereskedem ezeket.
              Elmondok én szívesen mindent, de ha fenn vagy a PF-en akkor szerintem inkább az ottani tagok tanácsaira bízd magad.

Hozzászólás

• Ez szimpatikus
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Ez szimpatikus
                  Nálad nincs visszateszt 103-ig? Érdekes...

Hozzászólás

• Két trade lehetőség ragadta meg a figyelmem a ma délutáni elemzés során.
                    Ti mit gondoltok róla?
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

Ez szimpatikus
                      Tényleg jó lehetőség Microtrader, szép divergencia, de szerintem már lekésted (lekéstük) sajnos! Vagyis a napi chart-os kép nekem ezt mutatja.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• AUD most erősen együtt mozog az arannyal, ha az esik, akkor AUD (NZD) is fog.

A héten én EUR shortra számítok a vélt kamatvágás miatt.

Hozzászólás

• kristof9226 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tényleg jó lehetőség Microtrader, szép divergencia, de szerintem már lekésted (lekéstük) sajnos! Vagyis a napi chart-os kép nekem ezt mutatja.
                          Szerintem ezt a párt nem lehet szintek alapján kereskedni, mert nem ez a fő pár.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nálad nincs visszateszt 103-ig? Érdekes...
                            Valóban az.....

Hozzászólás

Két trade lehetőség ragadta meg a figyelmem a ma délutáni elemzés során.
                              Ti mit gondoltok róla?
                              NZDUSD-t én kihagytam, kevés a hely és főleg mert csak extra esetben nyitok ppz-EMA keresztezés vagy MACD divergencia nélkül és eználam nem volt eléggé extra.

EURNOK-t nem nem tudom kereskedni ennél a brokinál

Hozzászólás

Betettem a sell limit-et 104,40-hez ha visszanéz és aztán lefelé indul 102,60 nál BE-be húzom.

Majd a piac eldönti mi lesz.

Hozzászólás

Working...
                                X