Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ha már pin bar és elnyelő, kár hogy forex-en nincs ilyen trendfolytatás az 50$-os kerek számnál.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• mihook eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A jövő úgy néz ki, pár milkát fogok kapni tőkének rokonoktól, ....
      Ha 96-ban érettségiztél, akkor most már 35 vagy. Még lakásvásárlás előtt, anyuval közös számlán. A közgázt nem fejezted be. Eddig már milliókat buktál, most demózol. Motor, utazgatás, buli mellett gondolni akarsz az öregkorodra is, ezért rokonoktól kapsz néhány millát, s irány a tőzsde?

Először is irigyellek. Nekem nincsenek ilyen rokonaim, pedig még a pajeszom is megnöveszteném a kedvükért…

Másodszor: kölcsön pénzt eltőzsdézni ártalmas lehet.

Ha javasolnom szabad, ne becsüld le a munkával keresett, tervezhető fix fizetés jelentette kiszámíthatóságot. Kezdj saját lábra állni. Fejezd be a sulit. A jólelkű rokonok millióit se nyomd be egyszerre a tőzsdére, kezeld a vagyont egy jól felépített portfólióba befektetve vésztartalékként, mert még szükséged lehet rá. S csak a teljes megtakarításod elveszthető részével spekulálj majd, ha felkészültél rá elméletben, gyakorlatban.

Jó befektetési lehetőség mindig van, főleg egy válság után.

Hozzászólás

• Microtrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szvsz felejtsd el ezt a honlapot, vagy ha találsz olyan market maker brokert akinek a honlapjáról meg lehet tanuli nyereségesen daytradelni akkor szóljál nekem is

Én nem daytrade-elek, de ha még nem vagy stabil nyerő D1-en W1-en a akkor azért elég merész ebbe belevágni....
        Oké, akkor ti kit/ mit ajánlottok egy leendő déjtrédernek? Melyik magyar nyelvű oldalt, céget, akiben megbízhatok? Mikrolot-tal is lehessen kezdeni?
        Nem akarok sokat kockáztatni.

Hozzászólás

• Viktoria eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Oké, akkor ti kit/ mit ajánlottok egy leendő déjtrédernek? Melyik magyar nyelvű oldalt, céget, akiben megbízhatok? Mikrolot-tal is lehessen kezdeni?
          Nem akarok sokat kockáztatni.
          Szia!

Nem akarlak elkeseríteni de szeintem ne akarj egyből daytrader lenni. Én már hónapok óta csapatom a daily chartokat, és még mindig van tanulni való... Türelem kell ide...

Igazából majdnem minden broker egyforma. Ajánlom: Oanda, Alpari,FxPro.

De kérlek, hogy demózz min 4-5 hónapig...

Üdv.
          T

Hozzászólás

• Hello
            Azt szeretném kérdezni hogy a periodicitásokban nincsen megszabva hogy mennyi a minimum SL szint.Mert nekem állandóan gondok vannak ezzel, mindig kiírja hogy érvénytelen SL vagy TP szint.

Hozzászólás

• pucsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hello
              Azt szeretném kérdezni hogy a periodicitásokban nincsen megszabva hogy mennyi a minimum SL szint.Mert nekem állandóan gondok vannak ezzel, mindig kiírja hogy érvénytelen SL vagy TP szint.
              Pedig nem az MT4 a bugos

Ellenőrizd mi lehet a gond, innen mi se tudjuk.

Hozzászólás

• Hát az az igazság hogy már én se tudom.Álltalába tőkestoppot szoktam használni, de nem engedi meg oda rakni ahova én akarom.Viszont hogyha elindítom a megbízást SL és TP szintek nélkül, majd utólag módosítom és rakom be a szinteket akkor úgy meg elfogadja.Szóval tanácstalan vagyok.

Hozzászólás

• pucsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hát az az igazság hogy már én se tudom.Álltalába tőkestoppot szoktam használni, de nem engedi meg oda rakni ahova én akarom.Viszont hogyha elindítom a megbízást SL és TP szintek nélkül, majd utólag módosítom és rakom be a szinteket akkor úgy meg elfogadja.Szóval tanácstalan vagyok.
                  ECN-nél így működik, market ordernél nem lehet stopot és takeprofitot beállítani. Csak pozíciónyitás után. Stop és limit ordereknél viszont igen.

Hozzászólás

• Sziasztok! Nálatok is felszúrt a Eur-Huf ma 0:55kor 298.15ig. Számomra elég gyanús és pont az sl-ig.

http://kepfeltoltes.hu/view/130506/e...toltes.hu_.png

Hozzászólás

• ActivTrades 297,110 a csucs 17 orasi gyertya / M1 /

Hozzászólás

• Balacs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok! Nálatok is felszúrt a Eur-Huf ma 0:55kor 298.15ig. Számomra elég gyanús és pont az sl-ig.

Nem: http://www.mql5.com/en/charts/244407...hf-markets-ltd

Mekkora pozid volt?

Hozzászólás

• Balacs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok! Nálatok is felszúrt a Eur-Huf ma 0:55kor 298.15ig. Számomra elég gyanús és pont az sl-ig.

LQD nem, ott egy test nélküli bolha gyertya van, a mai legmagasabb érték az mint nálad 18H körül
                          volt egy kis pucevatty

Hozzászólás

• Szia Névrokon! Igen, már 35 vagyok. Ezért is érint rosszul, hogy a legjobb esetben mára milliárdos is lehetnék a faék egyszerűségű 2 válságot ügyesen elkerülő buy&hold stratégiával. Mert 18 évesen volt egy nagy ház a nevemen, és időm volt, mint tenger. Ezt a két dolgot egyszerre a részvénypiacon lehet jól jövedelmeztetni. A kölcsöntőkét most muszáj igénybevennem, mert tőke nélkül nehéz pénzt keresni a tőzsdén! De vigyázni fogok rá nyugi! üdv: Misi

Ui: persze, mindig lehet kereskedni, de a válság mélypontja után már 4 évvel vagyunk, új csúcson, most még egy ideig mehet fel tovább, de lassan fordulóponthoz érünk, azt nehéz lesz felismerni, hogy mikor jön a csökkenés. Persze majd eső piacon is lehet short-tal keresni rajta. (A Cityindexnél napon túl is lehet shortolni részvény és más CFD-ket)

Ui2: A Bank of Amerikám ma 5.2%-ot emelkedett, de ez hírre történt, nem lehetett lekereskedni, nem is voltam benne virtuális pénzzel sem. :-)

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha 96-ban érettségiztél, akkor most már 35 vagy. Még lakásvásárlás előtt, anyuval közös számlán. A közgázt nem fejezted be. Eddig már milliókat buktál, most demózol. Motor, utazgatás, buli mellett gondolni akarsz az öregkorodra is, ezért rokonoktól kapsz néhány millát, s irány a tőzsde?

Először is irigyellek. Nekem nincsenek ilyen rokonaim, pedig még a pajeszom is megnöveszteném a kedvükért…

Másodszor: kölcsön pénzt eltőzsdézni ártalmas lehet.

Ha javasolnom szabad, ne becsüld le a munkával keresett, tervezhető fix fizetés jelentette kiszámíthatóságot. Kezdj saját lábra állni. Fejezd be a sulit. A jólelkű rokonok millióit se nyomd be egyszerre a tőzsdére, kezeld a vagyont egy jól felépített portfólióba befektetve vésztartalékként, mert még szükséged lehet rá. S csak a teljes megtakarításod elveszthető részével spekulálj majd, ha felkészültél rá elméletben, gyakorlatban.

Jó befektetési lehetőség mindig van, főleg egy válság után.

Hozzászólás

• mihook eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ... mára milliárdos is lehetnék a faék egyszerűségű 2 válságot ügyesen elkerülő buy&hold stratégiával. Mert 18 évesen volt egy nagy ház a nevemen, és időm volt, mint tenger. Ezt a két dolgot egyszerre a részvénypiacon lehet jól jövedelmeztetni. A kölcsöntőkét most muszáj igénybevennem, mert tőke nélkül nehéz pénzt keresni a tőzsdén! ...
                              Nem hiszem, hogy 18 éves kor+ház+szabadidő+tőzsde=milliárdok.

Sokkal inkább 18 év tapasztalat+pénz+tőzsde+türelem=átlag feletti profit.

Ha az elmúlt 18 évet tanulással, tapasztalatszerzéssel töltötted, akkor kár rágódni egy egyszeri lehetőség miatt. Jön a következő. Aztán ha megalapozottan döntöttél, lehet buy&hold.

Pl. én most benne ülök az OTP-ben 30% pluszban, de lehet, hogy hamarosan eladom, mert fundamentálisan már nem annyira vonzó, és ki tudja, képes lesz-e kitörni a hetes eső trendcsatornából.

Lehet, hogy veszek inkább abból a vacak FHB-ból (ha már magyar és bankpapír), ami MOST ott haldoklik jó ideje a belső értéke harmada alatti áron, s jó eséllyel minimum megduplázhatja magát, ha jobb idők jönnek.

Vagy választok valami részvény-, esetleg ingatlanalapot, hiszen a válság után azok is emelkedhetnek.

S most nem milliókról beszéltem, hanem néhány forintos darabárakról, ami bárki számára elérhető akár a havi megtakarításaiból is.

De nem akarok vitatkozni, így be is fejezném az önkéntes tanácsadást.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                0,02. Én kis hal vagyok. Korrektek voltak, egy-két e-mail után visszaállították a pozit.

Hozzászólás

Working...
                                X