Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Fassenkugel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Nem akarlak elkeseríteni de szeintem ne akarj egyből daytrader lenni. Én már hónapok óta csapatom a daily chartokat, és még mindig van tanulni való... Türelem kell ide...

Igazából majdnem minden broker egyforma. Ajánlom: Oanda, Alpari,FxPro.

De kérlek, hogy demózz min 4-5 hónapig...

Üdv.
    T
    Köszi a választ! A minimum 5 hónapos demózást megfogadom!
    Amúgy mi a baj ezzel az oldallal?http://www.xemarkets.com/lp/ga/platf...FUld3godoiwAtQ

Hozzászólás

• Viktoria eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Amúgy mi a baj ezzel az oldallal?http://www.xemarkets.com/lp/ga/platf...FUld3godoiwAtQ
      Szia!

Oszinten szolva nem hallottam errol a brokerrol. Ez peszre nem jelenti azt, hogy gond lenne vele. - Viszont nezz utana rendesen, (forumokon stb), es csak akkor kezdj el nala igazi penzel jatszani, ha valoban megbizhato. (Tudtommal sok ilyen ujonnan nyilt broker van, akirol aztan csak jon a panaszkodas, hogy nem fizetnek, illetve csak sokkal kesobb stb.)

Daytrade nagyon nehez. Ha teljesen kezdo vagy a tozsdezesben, akkor menj fel a http://www.babypips.com/ -ra és ott olvasgass. Utána ess neki ennek a fórumnak az elejének.

Üdv.
      T

Hozzászólás

• Viktoria eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem néztem végig az oldalt, de Xemarkets egy market maker broker aki kis részben abból él hogy a spread és a swap részeket beszedi, nagyobb részben abból, hogy gyakran ők állnak az ügyfelek vesztes pozíció mögött, tehát sokszor náluk landol a pénz amit elveszít valaki.
        Pontosan ezért van az hogy még nem láttam olyan brokert aki nyerő stratégiát normálisan kiírna a honlapjára és van egy sejtésem hogy nem is fogok.

Nem lenne túl logikus, hogy ha valaki nagyrészt abból él hogy az ügyfél veszít, akkor önként és dalolva kiír egy nyerő módszert a honlapjára mondván:

"Itt a megoldókulcs, gyere nyiss számlát és azonnal nyerd el a cégem összes tőkéjét, hoyg minél hamarabb csődbe menjek!"

Azért 4-5 hónap Demozáshoz hozzátenném hoyg 4-5 nyerő hónap legyen az, vagy legalább 3 és szigorúan betartva a money menedzsmentet!!

És számítsál rá hogy ha totál kezdő vagy (márpedig ha broker honlapjáról akarsz módszert tanulni akkor feltételezem az vagy) akkor évekig is eltarthat mire DEMO-n 3 hasonló mértékben nyerő hónapod lesz egymás után.

Közben pedig türelmet, alázatot kell tanulnod, edzeni az ideiget a koncentrálóképességedet, átszerkeszteni az egész életed, napirended hogy a kereskedést bele tudd illeszteni stb....
        Kőkemény menet lesz azt garantálhatom.

Nem egészen úgy van az mint reklámokban hoyg ülök a konyhában főzöm a bablevest közben kereskedem és dől a pénz!

Hozzászólás

• Help

További utbaigazitast szivesen adok, de akkor tegyuk azt Privátban, ne ide szemeteljünk. (Kuldjel Privat Uzenetet)

Üdv.
          T

Hozzászólás

• AUDNZD-nek egy logikus bejátszása. Sajnos nekem aludnom kellett, még a nagy neutral előtt elmentem, így ezt elmulasztottam...

Vicc az az hogy pont így képzeltem el a trade-et, és erre FF-en Mike is egy pont ugyan ilyen chartot postol

Enter: on Break
            TP: FTA
            SL: Ha 4H bár 1.202 alatt zár.

Üdv.
            T
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

AUDNZD-nek egy logikus bejátszása. Sajnos nekem aludnom kellett, még a nagy neutral előtt elmentem, így ezt elmulasztottam...

Vicc az az hogy pont így képzeltem el a trade-et, és erre FF-en Mike is egy pont ugyan ilyen chartot postol

Enter: on Break
              TP: FTA
              SL: Ha 4H bár 1.202 alatt zár.

Üdv.
              T
              Szia T!

Nem a napos Pin törése volt a beszálló az AUD/NZD-nál?

Itt meg egy giga BUOB:
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Esti csemege

Érdemes figyelni...
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• senegye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia T!

Nem a napos Pin törése volt a beszálló az AUD/NZD-nál?

Itt meg egy giga BUOB:
                  De, valóban ugy is tokeletesen mukodik. Btw a daily pin, és a trendből kioldalazó neutral bar breakje majdnem ugyan ott volt

Hozzászólás

• Üdv!

Határidős indexeknél hogyan számítható ki egy pip elmozdulásának a nyeresége?

Hozzászólás

Érdemes figyelni...
                      Stop vétel 1.0050-en

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Stop vétel 1.0050-en
                        Még időben szóltam már BE.

Hozzászólás

Még időben szóltam már BE.
                          Nagy ziccer volt ez, főleg h az USD-t már beteg módon vették előtte. Csoda, hogy a CAD kibírta ezt a nyomást.

Hozzászólás

Stop vétel 1.0050-en
                            Nem akarok kötözködni, de mire alapoztad a trade-ed?

Hozzászólás

Nem akarok kötözködni, de mire alapoztad a trade-ed?
                              Nem tudsz USD vétel volt már előtte 1-2 órával, minden lekövette csak a CAD nem. Várható volt h az is beborul, miért vennék párhuzamosan az USD-vel? A fenti elemzés jó volt, a szint körülbelül helyes volt, de azt soha nem lehet tudni ennyire pontosan. Sima trendvonal, utolsó csúcs kitörés volt. Látszott h ez lesz.

Az is látszott h előző aljakról ugyan visszapattant egyszer az ár, de nem tudott beesni, hozzátapadt a trendvonalhoz... ebben ugye az a ciki, hogy mindenki shortban van és ugyan oda van betéve a stop... ez is lök egyet az árakon...

Hozzászólás

Nem tudsz USD vétel volt már előtte 1-2 órával, minden lekövette csak a CAD nem. Várható volt h az is beborul, miért vennék párhuzamosan az USD-vel? A fenti elemzés jó volt, a szint körülbelül helyes volt, de azt soha nem lehet tudni ennyire pontosan. Sima trendvonal, utolsó csúcs kitörés volt. Látszott h ez lesz.

Az is látszott h előző aljakról ugyan visszapattant egyszer az ár, de nem tudott beesni, hozzátapadt a trendvonalhoz... ebben ugye az a ciki, hogy mindenki shortban van és ugyan oda van betéve a stop... ez is lök egyet az árakon...
                                Szokták mondani h 1 kép többet ér 1000 szónál szóval:

Hozzászólás

Working...
                                X