Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A csodaindikátor...
    WOW....

Én is a csodaindikátort használom...

Te melyik verziót használod...?

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      én alaphibát követtem el. átugorta a megbízásomat az ár. de aztán benyílt. mire észrevettem már sikerült lezárnom sajnos minimális nyereségbe.
      Hát igen. Ez a baja a megbízásoknak, hogy nem mindíg ott teljesül ahová rakjuk őket. Főleg egy ilyen hirteleni elmozdulás esetén...

Hozzászólás

• Ma egy elég frisset használtam. 2015-öset.

http://kepfeltoltes.hu/151002/acsoda...toltes.hu_.jpg

Működésének leírása pedig itt található : http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=156106

Hozzászólás

• Sysko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hát igen. Ez a baja a megbízásoknak, hogy nem mindíg ott teljesül ahová rakjuk őket. Főleg egy ilyen hirteleni elmozdulás esetén...
          Hát igen. Azt azért tudod remélem, hogy neked is csak malacod volt NFP alatt a 10 pipes stoppal...

Mindenkinek gratulálok aki pozitívan kapta el a napot!

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hát igen. Azt azért tudod remélem, hogy neked is csak malacod volt NFP alatt a 10 pipes stoppal...

Mindenkinek gratulálok aki pozitívan kapta el a napot!
            A stop nem véletlenül volt ott ahová raktam , ettől függetlenül igazad van hogy NFP alatt lehet akkora csapkodás hogy kirántson a piacról.

Hozzászólás

• USDJPY, napi

PPZ (2013/14-es adatokra) + Kerek szam, 101.000
              DBLHC (10 pip hijan)

Belepes:
              visszatesztre, a gyertyara illesztett FIB 61.8-as szinten (H1-en pin bar erre jo elojel)
              SL:
              gyertya alj -10 pip
              TP:
              50% FIB 161.8%-as ertek
              25% PPZ
              25% fut

BE:
              FIB 161.8%

(Belepes lehetne a HWTrader altal kovetett gyertyacsucs +10pip, az 1000 USD-s szamlahoz igazitott tradenkenti 2%-os kockazatvallalasi kriteriumot azonban igy is vagy 5%-al tullepem)
              Csatolt fájlok
              Markets are not price movement. They are traders making trading decisions. - Lance Beggs

Hozzászólás

• AUDJPY, napi

FIB 50 es FIB 38.2 egybeesese, elteres 1 pip!
                DBLHC (idealistol azert elter, 21 pip)
                Csatolt fájlok
                Markets are not price movement. They are traders making trading decisions. - Lance Beggs

Hozzászólás

• AUDUSD, napi

Two Consecutive Matching High (19 pip elteres) vagy ez mar az Inside kategoria? .., kozvetlen alatta PPZ
                  (MACD divergencia)
                  Long.
                  (Lehet teljesen tevut amin jarok.)
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Amugy meg lehet a tradeket nyugodtan kopkodni .. , eszrevetel, kritika johet.

Hozzászólás

• nemecsek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Amugy meg lehet a tradeket nyugodtan kopkodni .. , eszrevetel, kritika johet.
                      Minden változat jó lehet, ha nyereséget hoz. Most ez látszik, pár óra múlva már egészen más. Ha neked testhezálló amit csinálsz, és nyereséges vagy, akkor jó úton jársz. Ne hagyd, hogy mások kritikái eltéritsenek ettől. Ha nem igy van, akkor természetesen még meg kell találnod az igazit. Amúgy elég rondák a chartjaid, nehezen áttekinthetőek. Én a helyedben kicsinyitenék rajta, mert igy több adat látható, és jobban értelmezhető amit látunk, mint például támasz, ellenállás szintek. De ez csak az én véleményem.
                      willow

Hozzászólás

• Koszi a megjegyzest, legkozelebb csatolok egy kicsinyitettet is mellejuk. A PPZ-k igy valoban nehezen ertelmezhetoek.
                        Ahogy irod, valoban meg meg kell talalni. A Forexfactory-s James16 topikjat kezdtem el ujra atnezni a legelejetol. A privat foruma is innen indult amibol HWTrader is profitalt.
                        Demoba sok minden belefer, valahol (ujra) el kellett kezdeni.

Hozzászólás

Working...
                        X