Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedes de hogyan

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• nemecsek
    válaszolt
    Koszi a megjegyzest, legkozelebb csatolok egy kicsinyitettet is mellejuk. A PPZ-k igy valoban nehezen ertelmezhetoek.
    Ahogy irod, valoban meg meg kell talalni. A Forexfactory-s James16 topikjat kezdtem el ujra atnezni a legelejetol. A privat foruma is innen indult amibol HWTrader is profitalt.
    Demoba sok minden belefer, valahol (ujra) el kellett kezdeni.

Szólj hozzá::

• willow
    válaszolt
    nemecsek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amugy meg lehet a tradeket nyugodtan kopkodni .. , eszrevetel, kritika johet.
    Minden változat jó lehet, ha nyereséget hoz. Most ez látszik, pár óra múlva már egészen más. Ha neked testhezálló amit csinálsz, és nyereséges vagy, akkor jó úton jársz. Ne hagyd, hogy mások kritikái eltéritsenek ettől. Ha nem igy van, akkor természetesen még meg kell találnod az igazit. Amúgy elég rondák a chartjaid, nehezen áttekinthetőek. Én a helyedben kicsinyitenék rajta, mert igy több adat látható, és jobban értelmezhető amit látunk, mint például támasz, ellenállás szintek. De ez csak az én véleményem.

• nemecsek
    válaszolt
    Amugy meg lehet a tradeket nyugodtan kopkodni .. , eszrevetel, kritika johet.

• nemecsek
    válaszolt
    AUDUSD, napi

Two Consecutive Matching High (19 pip elteres) vagy ez mar az Inside kategoria? .., kozvetlen alatta PPZ
    (MACD divergencia)
    Long.
    (Lehet teljesen tevut amin jarok.)
    Csatolt fájlok

• nemecsek
    válaszolt
    AUDJPY, napi

FIB 50 es FIB 38.2 egybeesese, elteres 1 pip!
    DBLHC (idealistol azert elter, 21 pip)
    Csatolt fájlok

• nemecsek
    válaszolt
    USDJPY, napi

PPZ (2013/14-es adatokra) + Kerek szam, 101.000
    DBLHC (10 pip hijan)

Belepes:
    visszatesztre, a gyertyara illesztett FIB 61.8-as szinten (H1-en pin bar erre jo elojel)
    SL:
    gyertya alj -10 pip
    TP:
    50% FIB 161.8%-as ertek
    25% PPZ
    25% fut

BE:
    FIB 161.8%

(Belepes lehetne a HWTrader altal kovetett gyertyacsucs +10pip, az 1000 USD-s szamlahoz igazitott tradenkenti 2%-os kockazatvallalasi kriteriumot azonban igy is vagy 5%-al tullepem)
    Csatolt fájlok

• Sysko
    válaszolt
    Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen. Azt azért tudod remélem, hogy neked is csak malacod volt NFP alatt a 10 pipes stoppal...

Mindenkinek gratulálok aki pozitívan kapta el a napot!
    A stop nem véletlenül volt ott ahová raktam , ettől függetlenül igazad van hogy NFP alatt lehet akkora csapkodás hogy kirántson a piacról.

• Forex Gump
    válaszolt
    Sysko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen. Ez a baja a megbízásoknak, hogy nem mindíg ott teljesül ahová rakjuk őket. Főleg egy ilyen hirteleni elmozdulás esetén...
    Hát igen. Azt azért tudod remélem, hogy neked is csak malacod volt NFP alatt a 10 pipes stoppal...

Mindenkinek gratulálok aki pozitívan kapta el a napot!

• erla01
    válaszolt
    Ma egy elég frisset használtam. 2015-öset.

http://kepfeltoltes.hu/151002/acsoda...toltes.hu_.jpg

Működésének leírása pedig itt található : http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=156106

• Sysko
    válaszolt
    sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én alaphibát követtem el. átugorta a megbízásomat az ár. de aztán benyílt. mire észrevettem már sikerült lezárnom sajnos minimális nyereségbe.
    Hát igen. Ez a baja a megbízásoknak, hogy nem mindíg ott teljesül ahová rakjuk őket. Főleg egy ilyen hirteleni elmozdulás esetén...

• Sysko
    válaszolt
    erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A csodaindikátor...
    WOW....

Én is a csodaindikátort használom...

Te melyik verziót használod...?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    én alaphibát követtem el. átugorta a megbízásomat az ár. de aztán benyílt. mire észrevettem már sikerült lezárnom sajnos minimális nyereségbe.
    Csatolt fájlok

• erla01
    válaszolt
    A csodaindikátor...

• Sysko
    válaszolt
    erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Élő számlán? 1 LOTal...??? Na az finom... Akkor már nem csak egy csokira elég a profit...

• erla01
    válaszolt
    Fantasztikus!

https://charts.mql5.com/8/978/eurusd...services-3.png

cheers! ;-)

Working...
X