Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

SCAM!!! Minden pozit nyerő stratégia

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• SCAM!!! Minden pozit nyerő stratégia

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Üdv!

Lehet, hogy furcsán fog hangozni, és biztos kételkedve olvassátok, amit írok, de találtam egy olyan módszert, aminek a segítségével minden pozíció biztosan profitban zárul.
    Jelenleg sajnos nincs pénzem befektetni, és sokat keresni vele, így el szeretném adni az ötletem. Az ezzel keresett pénzt természetesen én is befektetném.
    Tudom, sok ehhez hasonló ígéretes stratégiáról és robotról lehet olvasni, de ez most tényleg más. Már teszteltem demo számlán, és tényleg működik. A vicc az egészben, hogy nem kell hozzá semmilyen piaci elemzést végezni, vagy bármilyen indikátort nézni. Egy egyszerű trükkben áll az egész. Nem is értem, eddig miért találta ki senki. Bár lehet, kitalálták, csak titokban tartották.

Szóval akit érdekel, az írjon. De csak az, aki tényleg komolyan gondolja. Előre mondom, hogy nem lesz olcsó.

Nincs pár százezer a zsebben, de megvan a tuti módszer? Szar ügy!
    1, Zulutrade demó számla. Ha tényleg nyer, követni fogják, és lesz egy kis apró a jutalékból. Vagy bármely más közösségi kereskedő oldalon.
    2, XM cent számla nyitása a zsebpénzből.
    3, Jelzáloghitelt felvenni a szüleid házára, és betolni a brókerhez.
    4, Szignálszolgáltatás indítása pár dolláros havidíjért.
    Eladni a biztos nyerő módszert a legnagyobb hülyeség!
    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Már nyitottam az mql5-ön követhető számlát, de mivel demó, így nem lehet pénzzel feliratkozni rá.
      Egyébként nem akarok hónapokat várni, amíg összejön egy kis pénz a jutalékból. Meg a pozíciók információi elárulják a trükköt.
      Amúgy miért ne adnám el, ha gyorsan sok pénzt kereshetek rajta? Kit érdekel, hogy más mit csinál vele.
      Mint mondtam, csak az írjon, akit érdekel. Az okoskodás nem érdekel.

Hozzászólás

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        A hedge-el a swap is hedgelodik... vagyis azonkivul, hogy elmegy a spread, ketszer, sokat nem nyersz...

• Chucky
        Chucky kommentje
        Editing a comment
        Nem feltétlen, a long/short swap különbözetéből még lehet nyerni, persze ez nagyon kevés, de ki tudja, hogy ő mekkora számokra gondolt...

• MyBusiness
        MyBusiness kommentje
        Editing a comment
        Swap a fx-brókerek sajátja azok pedig keresztbetesznek kedvükre(!) az ilyesminek. Ezt is vegyük figyelembe.

Kár, hogy már nincs itt Tback, mert úgy szétszedne téged, mint kukásautó a petpalackot, ahogy ő mondaná. Ha létezne ilyen stratégia, te már rég a Goldman Sachs CEO-ja lennél, de mint tudjuk, ilyen stratégia nem létezik. Majd a piac megtanít az alázatra kiskomám. Mondj már pár paramétert a rendszeredről

Hozzászólás

• MyBusiness
        MyBusiness kommentje
        Editing a comment
        Időről időre megjelennek olyanok akik nem látják, h tőzsdefórumon vannak. Eltévesztik a házszámot.

Engem erdekel... vazold fel, hogy mit adsz, az mit tud (esetleg valami kezzelfoghato eredmenyt is tegyel) es mennyiert adod.

Hozzászólás

Udv disobey, megvárjuk mit tudsz ebből kihozni! Admin

Hozzászólás

• Megalith
          Megalith kommentje
          Editing a comment
          Azonnal ki kell tiltani. Szélhámosoknak nincs itt helye.

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          Ha minden szelhamost instant kitiltananak innen, eleg soknak mennie kellett volna mar... bizonyitottan szelhamosok is olalkodnak meg itt akkor ennek a sracnak miert ne adatna meg az esely?

• MyBusiness
          MyBusiness kommentje
          Editing a comment
          A Macinak igaza van de ez ártalmatlan

"Engem erdekel... vazold fel, hogy mit adsz, az mit tud (esetleg valami kezzelfoghato eredmenyt is tegyel) es mennyiert adod."

Nem vázolom fel, hanem ha érdekel, akkor félárért leteszteled. 20 vagy 30 pozíció szerintem elég ahhoz, hogy ráláss. Ha 30 pozícióból egyet is elvesztesz, akkor visszaadom az előleget. Nyilván ehhez kell valamennyi bizalom a részedről, de a részemről is, hisz félárért elárulom, és letesztelheted. De mivel biztos vagyok benne, hogy mind a 30 pozíciót nyerőre kihozod vele, így nem lesz okod arra, hogy ne küld el a pénz másik felét. Sőt, lehet még többet is akarsz majd küldeni.. Ki tudja... De olyan számlán kell letesztelned, amihez nekem is van viewer hozzáférésem, hogy lássam, biztosan jól használod e. Demó számláról beszélek természetesen. Ha jól használod, és buksz vele, akkor azonnal küldöm vissza a pénzed. Tehát nem veszíthetsz semmit. Ha nyersz, akkor nyersz, ha veszítesz, akkor mintha mi sem történt volna, vissza is kaptad a pénzed.

Hozzászólás

• Chucky
          Chucky kommentje
          Editing a comment
          Et tu, Brute?
          Utoljára szerkesztve a következő által: Chucky; 2019-09-24, 16:38.

disobey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        "Engem erdekel... vazold fel, hogy mit adsz, az mit tud (esetleg valami kezzelfoghato eredmenyt is tegyel) es mennyiert adod."

Nem vázolom fel, hanem ha érdekel, akkor félárért leteszteled. 20 vagy 30 pozíció szerintem elég ahhoz, hogy ráláss. Ha 30 pozícióból egyet is elvesztesz, akkor visszaadom az előleget. Nyilván ehhez kell valamennyi bizalom a részedről, de a részemről is, hisz félárért elárulom, és letesztelheted. De mivel biztos vagyok benne, hogy mind a 30 pozíciót nyerőre kihozod vele, így nem lesz okod arra, hogy ne küld el a pénz másik felét. Sőt, lehet még többet is akarsz majd küldeni.. Ki tudja... De olyan számlán kell letesztelned, amihez nekem is van viewer hozzáférésem, hogy lássam, biztosan jól használod e. Demó számláról beszélek természetesen. Ha jól használod, és buksz vele, akkor azonnal küldöm vissza a pénzed. Tehát nem veszíthetsz semmit. Ha nyersz, akkor nyersz, ha veszítesz, akkor mintha mi sem történt volna, vissza is kaptad a pénzed.
        Lehet inkább azt csinálom, hogy létrehozok egy demó számlát, amin letesztelem, és adok hozzáférést annak, akit érdekel. Így lesz kézzelfogható eredmény anélkül, hogy a pénzeteket kockára tennétek. Előre tudjátok majd, hogy olyan rendszerért fizettek, ami valóban működik. Így legalább kiiktatódik a szélhámos és csaló jelző + sokkal többet kereshetek rajta, mert nem csak egy embernek adhatom el. Szóval akiket érdekel, azok jelezzék.

Hozzászólás

• Chucky
          Chucky kommentje
          Editing a comment
          herpainandor.com, olvass még picit a piacokról.

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          Hozz letre egy demo szamlat, tegyel meg 30 tredet es ha mind nyero, megveszem a rendszered. Kiveve akkor, ha arbitrazs-ra hajtasz... az nem erdekel.

Ez nem a dobokockas modszer? Ha 3as felettit dobsz akkor bull ha nem akkor bear , ha leesik az asztalról a kocka akkor semmi?

Hozzászólás

Szóval úgy néz ki a dolog tisztelt disobey, hogy te tudsz valami tuti dolgot a tőzsdén és annak alkalmazása helyett inkább mint egy terméket árulod itt a fórumon. Értem, hogy ez egyfajta jövedelem reményének a lehetősége. De gondolj bele ha tudsz ilyen szuper rendszerrel kereskedni akkor a termék árának a bevételénél nagyon sokkal többet tudnál produkálni. Nem értem a logikát, vagyis értem csak nem írom ide mert ...................... ! (pontozott részre improvizáció kerülhet )

Hozzászólás

Gyerekes fellángolásnak tűnik...
            Nincs pénz egy néhány 100 dolláros éles számlára sem, de drágán adná, amit élesben le se tesztelt?

Egyébként nem írta a srác, hogy milyen eszközzel kereskedne...

Vannak ilyen stratégiák:
            - alulértékelt részvényt veszel, ülsz rajta x évet, és nagy eséllyel pluszban zársz
            - indexet veszel, ülsz rajta x évet, átlagban 10+%-t hoz évente

( az ötletek árát kérem a számlámra utalni. Ne csak potyázni járjatok már a fórumra. )
            http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Átbaszós g@ci vagy öcsém, nem több...

Hozzászólás

• MyBusiness
                MyBusiness kommentje
                Editing a comment
                Kit tud át@ni??? Rossz helyen tolja.

Hallottam egy viccet: Hogy kell a tőzsdén egy kisebb vagyonra szert tenni???? Hát nagy vagyonnal kell kezdeni!!! :-))
              https://www.facebook.com/groups/248956055445286/Ki a forex latolja? AffiliateLatolgatusz

Hozzászólás

disobey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Maga a módszer az nyerő lehet!
                Nincs más dolog vele csak lefordítani 30 nyelvre ezt a mézesmaszlagot és benyomni külföldi fórumokra.
                Mindenhol lesz egy balek akin nyerni lehet
                Költői kérdés: Paypallel lehet fizetni?
                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockas
                  kockas kommentje
                  Editing a comment
                  Kicsit gondolkoztam még rajta.
                  Sejtem mi az.
                  Ha valaki kiszedi belőle mennyiért adja, egy sörért viheti.....
                  de van egy rossz HÍRem: éles számlán leginkább nem működik....

Továbbra is várom azok jelentkezését, akik nem az ítéleteik rabjai.Ez csak egy lehetőség. Úgy csináltok, mintha lenyomnám a torkokon. Ha nem érdekel titeket, akkor csak egyszerűn lapozzatok tovább. Köszi.

Hozzászólás

• equalizer
                  equalizer kommentje
                  Editing a comment
                  Te asszem atcsusszantal azon a kis reszleten, hogy engem erdekel. Akkor meg egyszer: engem erdekel. Es akkor mi a kovetkezo lepes?

• MyBusiness
                  MyBusiness kommentje
                  Editing a comment
                  Az Admin már választ adott.

• equalizer
                  equalizer kommentje
                  Editing a comment
                  En nem vagyok az eloiteleteim rabja, mint ahogy a csavo mondja, hogy csak azok jelentkezzenek... igy hat jelentkeztem: megveszem a cuccot, ha 30 trade-bol 30 nyereseges lesz... de meg akkor is ha csak 28 lesz nyereseges es 2 nem..
              Working...
              X