Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ahogy én látom....

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nálam nagyon számit, hogy eltaláljam az irányt. Mentálisan jót tesz. Persze ez nem mindig sikerül. És ekkor vannak a ki-be ugrálások. Ez sokszor jár veszteséggel. Persze ez is hozzátartozik. Mióta esik az index, már többször ki-be ugráltam. De most megpróbálom tartani. Ezért alkalmazom a sávos stoppot. Remélem bejön a számitásom.
    willow

Hozzászólás

• willow
      willow kommentje
      Editing a comment
      Na most nem voltam türelmes. Bezártam mindent. Jön a hétvége. Valószinűleg gappel fog nyitni vasárnap éjjel, és ha jól sejtem long irányba. Nem kockáztatok. Majd hétfőn folytatom.

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      ezt így is kell, ha shortban érzed hogy long gap lesz akkor zárni kell,vagy egy jó kis hedge ha swap nem túl húzós.
      de ha már így érzed, miért nem nyitsz egy longot?
      ha másért nem, egy gapnyire.
      minimum egy kisebb egységgel, hogy jobban rögzüljön mint a tudtam/előre megmondtam dolog

• willow
      willow kommentje
      Editing a comment
      Na ez jó kérdés volt. Hát majd legközelebb.

• Brutál gap. Ha ez ellenem megy, akkor hajjaj, vagy ajjaj. De igy, csillagszóró.
    willow

Hozzászólás

• Chucky
      Chucky kommentje
      Editing a comment
      ezt inkább eltitkoltam volna....

• Huntraders
      Huntraders kommentje
      Editing a comment
      Illene a charting szolgáltatóknak jobban odafigyelnie a split-ekre.

• ahogy én látom:
    23.20 perc van, a kamatszámítástól már észre kellett volna hogy térjenek.
    40 pipes spreadek az összes brókeremnél, főbb pároknál is.
    Semmi likviditás.
    A Forexnek kampec, vagy kampó hogy autentikus legyek.
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• shortosgyula
      shortosgyula kommentje
      Editing a comment
      kockas 23.00 tól egy órán át zárva van a CME is ahol a határidős devizakereskedés megy. Ebben az időszakban sose volt pörgös a forex régebben se.

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      az tiszta hogy nem pörgött régen se,
      de régen magához tért 23.05 és 23.10 között,
      voltak akkor is 40 pipes spreadek, de csak egzotikumon, és az is leginkább csak pár pillanat idejére amíg kiszedték a stoppokat
      Likviditáshiány van az tuti, és akik határidőznek vele, azok is félnek napon túl tartani.
      Holnap, szerdán estea CFD-s tripla sawap szerint tippem szerint még rosszabb lesz a helyzet.
      Ha én broki lennék, biztos rágyúrnék erre a swaros szitura hogy ne érezzétek jól magatokat bármelyik irányban is álltok

• MyBusiness
      MyBusiness kommentje
      Editing a comment
      Csoda, h nem volt még nagy bedőlés. (??)

• Nem chart hiba, nem brókerhiba, hanem valódi gap. Ekkorát ritkán látni. Legalábbis én még nem találkoztam vele. Ilyen esetben hogy működik a negativ egyenleg elleni védelem? A bróker ilyenkor veszit, vagy nyer ezeken a poziciókon?
    willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem chart hiba, nem brókerhiba, hanem valódi gap. Ekkorát ritkán látni. Legalábbis én még nem találkoztam vele. Ilyen esetben hogy működik a negativ egyenleg elleni védelem? A bróker ilyenkor veszit, vagy nyer ezeken a poziciókon?
      Ez egy 4x reverse split
      HunTraders.co.uk/invite/betbulls - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• willow
        willow kommentje
        Editing a comment
        Igy már értem. Köszi. De ez a xop egy etf. Vagyis egy ágazat részvényeinek összessége. Ebben az esetben mi történhetett?

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        a kisbüfiket XOPatják hogy nehezebben férjenek hozzá,
        és így kevesebb igazolást kell kiadni róla a "NAV"nak is,
        és biztos a páncélba is több fér el belőle.
        kb semmi értelme, viszont ingyen reklám!

• twg
        twg kommentje
        Editing a comment
        Nekem is volt már ilyen, 200 NVAX részvényemet összevonták 10 darabba. Kicsit aggódtam, hogy ettől hogy fogok megszabadulni, tekintve hogy a részvények csak 100-as lot-okban kereskedhetők, de a brókerem lehetővé tette hogy az eladási ajánlatba 10-et is beírhassak, és sikeresen eladtam.

• Aki hosszú távban gondolkodik, annak érdemes lehet a dollár ellen játszani. Nyomatják ész nélkül a papirt, ami a dollár gyengülésével jár.
      Én beszálltam.
      willow

Hozzászólás

• willow
        willow kommentje
        Editing a comment
        Összevetettem a jelenleg fennálló trendeket, a korlátlan pénznyomtatás tényét, és nem utolsósorban az indikátorok jelzését azzal a ténnyel szemben, hogy a piacon minden megtörténhet, és arra a következtetésre jutöttam, hogy én most beszállok a dollár ellen. Ez nem azt jelenti, hogy igazam van, vagy egyértelműen csak nyerni fogok. Egyértelműen csak annyit jelent, hogy tartom a poziaimat, egész addig, amig máshogyan nem döntök.

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        Nem azt mondtam, hogy ne tegyel az elkepzelesed szerint... Sot, arra probalok biztatni akarkit/mindenkit, hogy a sajat elkepzelesei szerint cselekedjen... csak vigyazz arra, hogy a sajat elkepzeleseid legyenek melyek valamilyen modon leteszteltek es mar bizonyitottak hatekonysagukat es nem peldaul a CNN vagy BLOOMBERG faxsag-mantrai... Vagy a forumguruk okossag-mantrai...

Ilyen peldaul a "korlatlan penznyomtatas", teljesen teves modon valo, tenykent elfogadasa es kezelese... akitol ezt hallottad, maris beferkozott az elmedbe, mint igazsagmondo guru, teljesen tevesen... ez egyike a faxsag-mantraknak amiket a gyengebbek szajkoznak...

• MassEffect
        MassEffect kommentje
        Editing a comment
        Zseniális volt EQ, amit 08:05-kor írtál!! Up az értelmes, vicces, és leplezetlen kommentjeidnek.

• HunTraders.co.uk/invite/anonymousfx - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Equalizer nem akarom a topikodat teleszemetelni, ezért ide irok. Anonymousnak azért adtam liket, mert volt ráció abban, amit irt. Gondolom tudod miről beszélek, amire oly hevesen reagáltál. A végtelen pénznyomtatás tényét pedig nem az ujjamból szoptam
        willow

Hozzászólás

• MyBusiness
          MyBusiness kommentje
          Editing a comment
          @equalizer:
          Nincsenek chartok, nincsenek követők, mindent és mindenkit bedöntottél.
          Most következik a közgazdász és a phd?

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          Sosem mondtam, hogy agysebesz vagy autoszerelo vagyok... hanem kozgazdasz, a kezdetektol fogva. Mi ezzel a gond?

• MyBusiness
          MyBusiness kommentje
          Editing a comment
          The answer is blowin' in the wind

• Ma reggelre változtak a dollár párok jelzései. A legtöbbet zártam. A chf pár még marad.
        willow

Hozzászólás

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          Tokeletes rovidtavu sell setup ez amit posztoltal...

• willow
          willow kommentje
          Editing a comment
          Ebbe bizom én is.

• Ez szopat.
        willow

Hozzászólás

• willow tanacsok, hogy elkeruld a szopast:

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 4-17-2020 at 3.07 PM.png Views:	0 Size:	163,6 KB ID:	192084

1.-es trade: beallni NEM egy trend vegen kell... hanem trend kozben, korrektiv strukturak utan (nyilak)... ahol bealltal, ott mar ki volt reg fulladva a trend...

2.-es trade: beallas rendben volt... de miert hagytad vissza BE-be? lefele megvolt az 5 hullam, amikor az 5-os hagyta el a 3-ast = TP... ha rovidtavu trade-re mesz...

3.-as trade: ha' nem tudom itt mi volt a belepesi szignal...

Hozzászólás

• willow
            willow kommentje
            Editing a comment
            Ez a rövidtávú próbálkozás nem az én műfajom. Igy jár az, aki unalmában kötöget.

• Eur Rub short. vagy-vagy.
          willow

Hozzászólás

• Bond short. Komment nélkül.
            willow

Hozzászólás

Working...
            X