Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ahogy én látom....

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• willow
    válaszolt
    Bond short. Komment nélkül.

Szólj hozzá::

• willow
    válaszolt
    Eur Rub short. vagy-vagy.

• willow
    kommentálta válaszát
    Ez a rövidtávú próbálkozás nem az én műfajom. Igy jár az, aki unalmában kötöget.

• equalizer
    válaszolt
    willow tanacsok, hogy elkeruld a szopast:

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 4-17-2020 at 3.07 PM.png Views:	0 Size:	163,6 KB ID:	192084

1.-es trade: beallni NEM egy trend vegen kell... hanem trend kozben, korrektiv strukturak utan (nyilak)... ahol bealltal, ott mar ki volt reg fulladva a trend...

2.-es trade: beallas rendben volt... de miert hagytad vissza BE-be? lefele megvolt az 5 hullam, amikor az 5-os hagyta el a 3-ast = TP... ha rovidtavu trade-re mesz...

3.-as trade: ha' nem tudom itt mi volt a belepesi szignal...

• willow
    válaszolt
    Ez szopat.

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    The answer is blowin' in the wind

• equalizer
    kommentálta válaszát
    Sosem mondtam, hogy agysebesz vagy autoszerelo vagyok... hanem kozgazdasz, a kezdetektol fogva. Mi ezzel a gond?

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    @equalizer:
    Nincsenek chartok, nincsenek követők, mindent és mindenkit bedöntottél.
    Most következik a közgazdász és a phd?

• equalizer
    kommentálta válaszát
    nem, nem a ciganyeban landol a VEGEN.

• willow
    kommentálta válaszát
    Ebbe bizom én is.

• willow
    kommentálta válaszát
    Hát a cigányéban.

• equalizer
    kommentálta válaszát
    Tokeletes rovidtavu sell setup ez amit posztoltal...

• equalizer
    kommentálta válaszát
    Szuper! Akkor vedd a penznyomtatast segitokeszsegbol adott kiigazitasnak... Veletlenul pont a szakteruletem, ebbol irom a doktori disszertaciomat jelenleg. Hogy hogyan befolyasolja a big picture-t az az 1 kilo afonya amit a cigany leszed az erdoben es a "semmibol" "valami" lesz amikor ez bekerul a gazdasagba, valamint ez hogyan befolyasolja a monetaris keszletet, hol csapodik majd le ez a pluszertek. Magyarul: kinek a zsebeben landol majd a vegen az afonya semmibol eloteremtett erteke...

• willow
    válaszolt
    Ma reggelre változtak a dollár párok jelzései. A legtöbbet zártam. A chf pár még marad.

• willow
    kommentálta válaszát
    Ez is egy nézőpont Eq. És én elfogadom. Nem vagyok jártas annyira a témában, hogy bizonygassam a bizonyitványom. No meg nem is akarom. Ez itt egy fórum, ahol lehet beszélni mindenféle témáról, és meg lehet vitatni azokat. Az, hogy aztán ki milyen adatok alapján kereskedik, már egyéni kérdés. Én köszönöm, ha valaki kiigazit és azt jobbitó szándékkal teszi. Ellenkező esetben tartsa meg magának a véleményét.
Working...
X