Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Manuális S/R kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• XXX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz, ezt még gyakorolnom kell. Ötlet mit csináltam rosszul?
    Igazából nem tudom, hogy külső forrásból miért nem engedte a feltöltést, de saját gépről így tudsz feltölteni chartokat. KATT IDE

Hozzászólás

A kiwi is jól néz ki egy kisebb nagyobb buktára. Long term USD (dixie) chart is szépen néz ki.
      Kiwi 50-60 pipes korrekció után remélem folytatja a gyengülést. NZDCAD kicsit drága, de tetszik, hogy van tere az eséshez. 0.9040-ig korrekció, utána meglátjuk mit mutat, persze lehet nyitás után esni fog, mint a kő.

Hozzászólás

• Én ilyen párokat nem nézek, de felfelé nincs tere?

NZD kamatemelés várható, miközben CAD esésre van ítélve...

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én ilyen párokat nem nézek, de felfelé nincs tere?

NZD kamatemelés várható, miközben CAD esésre van ítélve...
          Hogyne lenne tere felfelé is, ezért is várok , hogy korrekció után mit mutat a kép, ha lesz persze korrekció. Ha töri az ellenállást NZDCAD-on, akkor short kuka, lehet longokat keresni. Használok TA mellé szentiment analízist is, ott pedig igen túladott képet mutat a CAD. Jövőhéten kiderül.

Hozzászólás

• Kicsit off topic, de Go Broncos! Remélem jó game lesz, de nagy valószínűség szerint a Broncos eléggé meg fogják gyepálni a Seahawks-t. A Vegas line szerint Seattle csak 2.5 pontos underdog, de szerintem ennél sokkal nagyobb lesz a különbség.
            Tőzsdei vonatkozása csak annyi lehet, hogy kevesebben fognak a trading monitorjuk előtt ülni az USA-ban.

Hozzászólás

Tőzsdei vonatkozása csak annyi lehet, hogy kevesebben fognak a trading monitorjuk előtt ülni az USA-ban.
              A végeredmény alapján erős bikapiac várható!?

Hozzászólás

• húúúúú, ez nagyon komoly, nem is tudtam eddig, h ez ilyen fontos indikátor
                én eddig, ebben az időszakban az állatkerti híradót szoktam figyelni, h a medve meglátja e az árnyékát
                de most elgondolkodtam a váltáson, ez azért mégis csak komolyabbnak tűnik

Hozzászólás

• Ma eddig ezeket kellett észrevenni:

Nikkeit eladták, DAX, fent gappelt, húztak még rajta, majd sell!

Yenek esnek.

GBPUSD-n nem volt visszateszt, 6250-6450-6650 középső napos vonal alatt indult a mozgás, nem akartak tökölni vele. 6400-en páran megvették, de kistoppolódtak.

EURUSD-n 3524-et kell nézni, itt már kistoppolodna a korai madarak + ez a napos szint... szerintem ezt még letesztelheti, ami felhúzhatja ideiglenesen a fontot is.

Ha mákom lesz, tudom még tartani a GBPJPY shortot new lown...

AUD nagyon rossz helyen van, nem szabad foglalkozni vele, pláne h az erős EUR eladás supportként szolgál.

Hozzászólás

• Végülis nem tűnik rossznak, bár volt már jobb tradem is. A visszateszt lehetősége benne van.

Lényeg h a napos mozgást játszom, napi szentiment és perces beszálló alapján
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Hát ebből úgy látom nyeletlen fejsze lett.... túl jót néztem ki

Bezártam a bazárt, azt a bizonyos visszarántást már nem várom meg. Ha esik, had essen, jusson valami a keselyűknek is

RR 1:5 megvoot, úgyhogy megyek hóembert építeni

Hozzászólás

• Még jó, hogy nem hivatásos sport fogadó vagyok. Ezen nagyot buktam volna. Úgy játszottak mintha az egész Denver offense-nak hasmenése lett volna.

Hozzászólás

• nincs is nalatok ho !

Hozzászólás

Hát ebből úgy látom nyeletlen fejsze lett.... túl jót néztem ki

Bezártam a bazárt, azt a bizonyos visszarántást már nem várom meg. Ha esik, had essen, jusson valami a keselyűknek is

RR 1:5 megvoot, úgyhogy megyek hóembert építeni
                            Very cool. Congrats.

Hozzászólás

• Ment vagy 350 pipet csak ma, te jau ég!

Hozzászólás

Végülis nem tűnik rossznak, bár volt már jobb tradem is. A visszateszt lehetősége benne van.

Lényeg h a napos mozgást játszom, napi szentiment és perces beszálló alapján
                                Ezt kifejtenéd részletesebben? Mit láttál ezen a napos grafikonon? A h1-es belinkelt képen nem látszik ez a szint.

Köszi

Hozzászólás

Working...
                                X