Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Manuális S/R kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ALTERMAN
    válaszolt
    Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Isten képletnek hívom. És az alapján leírható nemcsak a tőzsde mozgása, de minden egyes részecske pillanatnyi helye és jövőbeni mozgása. És mivel mi is részecskékből vagyunk...De kicsit elkanyarodtam.

Egyébként az a sarlatán, aki azt mondja, hogy létezik a Szent Grál ÉS hajlandó azt el is árulni pár ezer forintért mondjuk egy oktatás keretében
    Ez nem egészen így van,mert pld a quarkok mozgása sem előre jelezhető,sőt,ha megfigyelés alá kerülnek megdermednek,tehát még az irányát sem tudod,és becsülni sem.

Szólj hozzá::

• Kamionos
    válaszolt
    Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak nem azt akarod ezzel mondani, hogy létezik a Szent Grál?Te sarlatán!
    Én Isten képletnek hívom. És az alapján leírható nemcsak a tőzsde mozgása, de minden egyes részecske pillanatnyi helye és jövőbeni mozgása. És mivel mi is részecskékből vagyunk...De kicsit elkanyarodtam.

Egyébként az a sarlatán, aki azt mondja, hogy létezik a Szent Grál ÉS hajlandó azt el is árulni pár ezer forintért mondjuk egy oktatás keretében

• Kamionos
    válaszolt
    Egyedül a volatilitáson változtat, de az árfolyammozgás irányán semmit. Ez az én véleményem, tapasztalatom. Ez alapján a hírek is könnyebben trédelhetőek.
    Ha a váratlan esemény miatt kilő az árfolyam, akkor egyébként is arra ment volna, csak most nagyobb volatilitással teszi. Ha pedig visszahúzzák és megy a másik irányba, akkor csak volatilitást tudott okozni, de az ár arra megy, amerre ment volna a váratlan esemény nélkül is.

• Sawyer
    válaszolt
    Nekem meggyőződésem, hogy nemcsak naposon, hetesen, hanem a létező összes idősíkon az árfolyammozgás determinált. Csak nincs meg hozzá a képlet.
    Csak nem azt akarod ezzel mondani, hogy létezik a Szent Grál?Te sarlatán!

• Guest's Avatar
    Guest replied
    És mi a helyzet a váratlan eseményekkel?

• Kamionos
    válaszolt
    Nekem meggyőződésem, hogy nemcsak naposon, hetesen, hanem a létező összes idősíkon az árfolyammozgás determinált. Csak nincs meg hozzá a képlet.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    A terv is fontos és a jelen is

• Sawyer
    válaszolt
    Na ez olyan volt, mint a meterológia jelentés. Ha süt a nap, akkor meleg lesz. Különben hűvös időre számíthatunk.
    Értem Én a hasonlatod mondanivalóját, hogy a holnapot nem tudod befolyásolni, mindig csak a jelent lehet, aminek a jövőben viseled a következményeit, ezért lehetetlen a jövőt tervezni, csak itt és most van.

Szerintem a tőzsdén azért vannak, akik tudják(írják) a jövőt, mert Ők irányítják az árfolyamokat, no az Ő játékukat lenne jó tudni olvasni. Mert, ha napos, hetes charton elemzel akkor feltételezem, Neked is nyilván való, hogy nem véletlenszerű ármozgásokról beszélünk. És nem kell szvsz hozzá az ekcájg ezeknek a szinteknek a megállapításához.
    Ezért gondolom, úgy hogy a holnapi időjárást ugyan nem tudom milyen lesz, de hogy fél év múlva nem kell a sál-sapka-kesztyű, szinte biztos.

Az "Omahai Bölcs" gondolatai jutottak eszembe a meteorológiás hasonlatodról, mégpedig, hogy: "A kockázat abból jön, hogy nem tudjuk mit csinálunk."

• Kamionos
    válaszolt
    ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem,a nagyvillával ebédelünk,a kicsi a sütié.De sütemény csak kaja után!
    Szigorúan. Az egyik haver úgy bezabált többféle sütiből ebéd előtt, hogy már nem volt étvágya az ebédhez

• Kamionos
    válaszolt
    Ez milyen igaz! Lehet előre gondolkodni, de végül úgyis csak az fog számítani, amit éppen látunk.

• ALTERMAN
    válaszolt
    De, hogy ON legyek...

[ATTACH]4594[/ATTACH]

Innen long 1254-ig. Aztán short. Ha tovább esik és a szint alá zár, akkor a visszatesztben innen shortolni és célár 1218. Konzervatívabbaknak csak a short irányt javasolt kötni...

Na ez olyan volt, mint a meterológia jelentés. Ha süt a nap, akkor meleg lesz. Különben hűvös időre számíthatunk.
    Ez találó volt,mert mindig meghallgatjuk a meteorológiai jelentést,de mégiscsak kinézünk holnap,és aztán öltözünk .

• ALTERMAN
    válaszolt
    A villák száma korlátlan lehetne. És mindegyik azt gondolja magáról, hogy ő az igazi villa. Valójában minden villa egyforma, úgyhogy ki kell választani egyet, aztán a többit törölni, mert csak bezavar és bonyolítja a helyzetet. Így lehet csak tisztán látni. Aztán rajzolsz egy kis villát, ami a naggyal megegyező irányba mutat és onnantól mélyen hiszel benne, hogy csak ők mutatják a jó irányt. Ráadásul a kis villa a nagy nélkül értelmét veszíti, úgyhogy vigyázni kell, nehogy az ember véletlenül törölje a nagyot.
    Értem,a nagyvillával ebédelünk,a kicsi a sütié.De sütemény csak kaja után!

• Kamionos
    válaszolt
    De, hogy ON legyek...

Click image for larger version

Name:	aranyszintek.png
Views:	1
Size:	120,2 KB
ID:	144950

Innen long 1254-ig. Aztán short. Ha tovább esik és a szint alá zár, akkor a visszatesztben innen shortolni és célár 1218. Konzervatívabbaknak csak a short irányt javasolt kötni...

• Kamionos
    válaszolt
    ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval neked egy egész készleted van?!
    A villák száma korlátlan lehetne. És mindegyik azt gondolja magáról, hogy ő az igazi villa. Valójában minden villa egyforma, úgyhogy ki kell választani egyet, aztán a többit törölni, mert csak bezavar és bonyolítja a helyzetet. Így lehet csak tisztán látni. Aztán rajzolsz egy kis villát, ami a naggyal megegyező irányba mutat és onnantól mélyen hiszel benne, hogy csak ők mutatják a jó irányt. Ráadásul a kis villa a nagy nélkül értelmét veszíti, úgyhogy vigyázni kell, nehogy az ember véletlenül törölje a nagyot.

• ALTERMAN
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem a gravity indikátor, amit az a francia pasas talált fel?

Tőkeáttétel nélkül jou lehet

Ja tényleg!
    Csak itt nem Median lány van,hanem nevezzük mondjuk "megy-e a lány"-nak.
    Mármint megy-e a lány lefele,vagy nem?
    Ha leugrik onnan,ott lent kell elkapni.Ha visszapattan,és beveri a fejét fent,akkor megint elkapható lent.

Working...
X