Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Manuális S/R kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 0950-et eladták, de vetted a 9000-et?

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      0950-et eladták, de vetted a 9000-et?
      USDCAD-ot napos beszállóra figyelem. Kisebb idősíkon is keresek belépőt, de egyelőre csak demón és ha veszek is csak London után, de főállás miatt marad a N.Y. session.Addig is London beárazza mit akar.

Hozzászólás

• Mostmá nem venném 9000-en. Holnapra eldől beesik-e.

Hozzászólás

Mostmá nem venném 9000-en. Holnapra eldől beesik-e.
          Még most se tiszta, hogy reggel az AUD-ra vagy a CAD-ra utaltál, mert AUD-ot nem 0950-en, hanem 9050 adták és CAD-ot viszont 0900-en vették.
          Kicsit összekutyultad a számokat.

CAD napos beszállónak nagyon elszaladt, kisebb idősíkon is lemaradtam a jobb belépőkről mire gép közelébe kerültem. Ha el akarom kapni a jó belépőket nincs mese, fel kell mondjak a munkahelyemen.Mindent vagy semmit alapon, stop loss nélkül.

AUD egyelőre talonba maradt, de tartom az északi irány, EURGBP longgal szemezgetek még a holnapi napra.

A fórumos "csoportterápia" elérte Nálam a célt , és a kezdeti legaktívabb fórumos hónapjaimat vissza idézve, újra produktív hangulatban hoztam magam az újabb kihívások leküzdésére, ezért most egy időre leléptem,hogy teljes mértékben a feladatomra tudjak koncentrálni. Köszi az eddigi közreműködést!
          Ciaó Mindenki!

Hozzászólás

• Nem kutyultam semmit. USDCAD-ot eladták 0950-en és 0915-ön vették, de annak más oka volt, nem csak technikai.....

Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            AUD egyelőre talonba maradt, de tartom az északi irány, EURGBP longgal szemezgetek még a holnapi napra.
            Légy résen, én az ellenoldalon leszek

Hozzászólás

• Mutatom hol a gond (fundát leszámítva): nincsen támasz!
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Re-selll
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• A fenti elemzésem eddig jó az USDCAD-ról. Meg volt a korrekció. Az első belépési szintet figyelmen kívül hagytam, mert akkora volt benne a momentum. Most a második szintem környékén mozog és várnék valami price actiont, hogy akcióba lendülhessek.

Hozzászólás

• Semmi...

Hozzászólás

• Kicsit eszem a kefét, de még jó is lehet
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Délután CAD hírek. Ha abból indulok ki, hogy a szintemet ilyenkor 80%-ban vissza szokta tesztelni, akkor CAD erősödés várható. Már csak a megfelelő párt kell megtalálnom hozzá.
                        Aztán, ahogy nézem mára ennyi.

Hozzászólás

• CAD erősödés? Esik mit a kő.... múltkor hírre felrántották, mondjuk ez semmit nem jelent.

Hozzászólás

Kicsit eszem a kefét, de még jó is lehet
                            sztem, neked kellene menni előadni a Traders Night-ra

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              sztem, neked kellene menni előadni a Traders Night-ra
                              Megy a fene, lámpalázas is vagyok

Amúgy egyelőre most bezártam.

Hozzászólás

Amúgy egyelőre most bezártam.
                                Hinnye

Hozzászólás

Working...
                                X