Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Manuális S/R kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Meg eléggé úgy látom h most a részvénypiactól is függ h merre lesz az irány. Ha pánik van meg rossz adatok Kínából, akkor USDJPY sell, ami még nagyobb nyomást adhat az USD-re és GBP long mellett már lehet EURUSD is longba kerül.

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Hát csak a gond itt van: (1.kép), engem erre emlékeztet (2.kép)
    Csatolt fájlok

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Majd legközelebb jobb lesz. Akár még ez is lehet nyerő, nem sok kell hogy visszajöjjön.
    Csatolt fájlok

• Kamionos
    válaszolt
    Nem akarok mentegetőzni, mert semmi szükségem rá. Csak úgy eszembe jutott, hogy egy kezemen meg tudom számolni azokat itt a fórumon, akik felvállalják, hogy élesben bekötnek valamit és egyből ki is teszik. Én mindig ezt teszem, amennyire emlékszek.

Általában vagy azt látni a képeken, hogy hol kellene, vagy kellett volna belépni, vagy egy már bekötött és nyerőben futó pozit utólag kiraknak, hogy mekkora király az illető, mert megfogta a mozgást. És sokszor még ez is demoszámla, ami ugyanaz elvileg és mégis más.

4 órás chartra kötöttem, úgyhogy a kép egyáltalán nem elkeserítő. Kicsit túlvállaltam magam az igaz, mert szerettem volna a felét zárni 1.3567 környékén és a másik felét tartani 1.3370 környékéig. Amint láttam, hogy nem úgy reagált a szintre, ahogy szerettem volna, akkor feleztem és így még belefér a stoppom a 2 százalékba. Ekkora kockázatot amúgy igen ritkán szoktam vállalni. Általában beérem 1% körüli kockázattal.

Ezt csak úgy le akartam írni, ha már eszembe jutott.

• Kamionos
    válaszolt
    Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg van még a 3 lot? Most már picit meleg lehet a pite.
    A felét lezártam még 1.3644-nél. A másik fele még fut. A stoptól 20 pipre állt meg a felszúrás. Nem ez az év trédje eddig

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Shortolni az EurUsd-t egy ilyen emelkedés után...őrültség
    Meg van még a 3 lot? Most már picit meleg lehet a pite.

• Sawyer
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Reméljük nem az MNB égeti feleslegesen a pénzt
    Hamarosan választások. Egy 340-es Euro árfolyam nagyon jól jönne az ellenzéknek.
    Lehet a Soros besegít a maga eszközeivel és lehetőségeivel a "mentoráltjainak".
    No, de ne feledjük, hogy van egy független jegybankunk, aki szerintem nem fogja veszni hagyni a jobboldali szavazatokat.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És milyen jól tartja magát HUF dollárral szemben. Biztosan Mark Mobius áll megint a vételi oldalon. 306.50-ről egy shortra befizetek...
    Reméljük nem az MNB égeti feleslegesen a pénzt

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem kicsit sántít, hogy egy napi, átlag 3000 milliárd dollár forgalmú bankközi devizapiacon néhány milliárd dollár eladása ekkora árfolyam változást idézzen elő. Esetleg, ha ünnepnap vagy este interválna a török jegybank.
    Így legalább tudják, hogy nincs értelme többször próbálkozniuk

• Sawyer
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég xarul néz ki a forint
    Matolcsy azt mondta, hogy nincs árfolyamcél, csak inflációs cél.... meglátjuk 340-nél mennyire fog izzadni a tenyere.....
    És milyen jól tartja magát HUF dollárral szemben. Biztosan Mark Mobius áll megint a vételi oldalon. 306.50-ről egy shortra befizetek...

• Sawyer
    válaszolt

Ma elherdáltak 2,2 milliárd dolcsit a 35 tartalékból. Túl sok látszatja nem volt, lássuk be.
    Ebből kamatemelés lesz. Méghozzá a masszívabb fajtából, mert különben a piac nem veszi komolyan.
    Nekem kicsit sántít, hogy egy napi, átlag 3000 milliárd dollár forgalmú bankközi devizapiacon néhány milliárd dollár eladása ekkora árfolyam változást idézzen elő. Esetleg, ha ünnepnap vagy este interválna a török jegybank.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Elég xarul néz ki a forint
    Matolcsy azt mondta, hogy nincs árfolyamcél, csak inflációs cél.... meglátjuk 340-nél mennyire fog izzadni a tenyere.....
    Csatolt fájlok

• XXX
    válaszolt
    Nem. Meg vannak vadulva.

Az arany ment 35 dollárt korrekció nélkül. Mi van ezekkel?
    1. Indiában is választások lesznek, és kezd az ellenzék egyre erősebb lenni. Az ellenzék pedig eltörölné az aranyra újonan kivetett import szabályokat.
    2. Gyengült a dollár.
    3. A chart-ból kitűnik, hogy 1270 felett nagyon gyors emelkedést lehet várni. Sok stop lehet azon a környéken, és a chart jellege is teljesen megváltozik.

• Kamionos
    válaszolt
    Meg is van. Délután a törökök megint aktívkodtak, mert délelőtt hiába szórták el a dollárjukat.
    Sajnos úgy néz ki, hogy délután is

Ma elherdáltak 2,2 milliárd dolcsit a 35 tartalékból. Túl sok látszatja nem volt, lássuk be.
    Ebből kamatemelés lesz. Méghozzá a masszívabb fajtából, mert különben a piac nem veszi komolyan.

• Kamionos
    válaszolt
    Nem. Meg vannak vadulva.

Az arany ment 35 dollárt korrekció nélkül. Mi van ezekkel?

Working...
X