Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Manuális S/R kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Nem úgy néz ki mintha az Amcsik el akarnák adni....

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Angolok nem fognak kamatot emelni, sem QE-t visszafogni. Semmi nem változik. Nőnek az ingatlanárak, de azt mondják h volt is honnan emelkedni. Gazdasági adatok elég jók. Azokon a napokon, amikor nem lesz erős USD long mehet ez (GBPUSD) fel.

Én egyelőre kivárok, nem tetszik h USDCHF is beesett fibo alá. Nem mondom h venném az EURUSD-t...

• Kamionos
    válaszolt
    Shortolni az EurUsd-t egy ilyen emelkedés után...őrültség

Click image for larger version

Name:	eurusd1.png
Views:	1
Size:	125,4 KB
ID:	144867

Edit:YUPPEEE, sikerült a képbeillesztés
    Utoljára szerkesztve a következő által: Kamionos; 2014-01-23, 10:26. Oka: örömködés

• Kamionos
    válaszolt
    Ezer köszönet. Gondolom egy képre előbb rápillantanak az emberek, mint, hogy egy linkre kattintsanak.

• Kamionos
    válaszolt
    ...persze, ha a dollárgyengülés adja a profitot, az is megteszi

• Kamionos
    válaszolt
    Teljesen egyetértek, már ami az EURHUF-ot illeti. Figyelem is. Amint 300-nál lesz újra, akkor én is szerintem elértem a célárat. Technikailag ugyanúgy néz ki mindkettő, úgyhogy a forinttól várom a mozgást. Azért gbp-vel nem ereszteném össze. Szerintem az angoloknál van a leghamarabb esély a monetáris szigorításra, pláne a mai adatok után.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Forintnál szerintem fontosabb az EURHUF képe, sőt néha a GBPHUF is... hisz reggel a londoni traderek nyomják meg legjobbak.

USD long van uh EUR-val szemben kötöttem volna, amúgy nem vagyunk rossz szinten (302)... nekem fura h az Oroszok most adtak 10 Milliárdot a Paksi projectre és erre esik a forint.....

• Sawyer
    válaszolt
    Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Edit mondja, hogy még mindig nem tanultam meg, hogyan kell képet illeszteni
    Kép beillesztése...by harzol

• Sawyer
    válaszolt
    Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1 perce kötöttem be... Masszív napos PPZ, pinbar és egy elég masszív emelkedés, ami után egy korrekció lehetősége már benne van szvsz. Ha nem innen akkor honnan?

http://www.mql5.com/en/charts/133807...hant-financial

Első célár (és talán egyetlen?!) a 221-nél lévő támasz, ami történetesen fibo 50-el is pont egybeesik.
    És egy csökkenő trendvonal még pluszba a PPZ és a PA mellé, 221-ig jó lehet shortra, de inkább 221.50. Múlt heti gyertya új csúcson zárt ráadásul egy jelentős szint felett. Erről a szintről egy korrekció után további long beszállókat keresnék, azaz én a forint gyengülés mellett teszem le a voksom. EURUSD-t passzolom.
    Click image for larger version

Name:	USDHUF W.PNG
Views:	1
Size:	54,7 KB
ID:	144863

• Kamionos
    válaszolt
    Szabásminta Kamionos módra

http://www.mql5.com/en/charts/133809...ncial-services

A másik számlán be is van kötve a short 1.3577-től. Ha letöri a lokális aljat, akkor minden oké. Ha nem, akkor 1.3580-on a stop.

Edit mondja, hogy még mindig nem tanultam meg, hogyan kell képet illeszteni
    Utoljára szerkesztve a következő által: Kamionos; 2014-01-22, 18:17. Oka: képbeillesztés sikertelensége

• Kamionos
    válaszolt
    1 perce kötöttem be... Masszív napos PPZ, pinbar és egy elég masszív emelkedés, ami után egy korrekció lehetősége már benne van szvsz. Ha nem innen akkor honnan?

http://www.mql5.com/en/charts/133807...hant-financial

Első célár (és talán egyetlen?!) a 221-nél lévő támasz, ami történetesen fibo 50-el is pont egybeesik.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Persze, nem temetem még, csak a mai napról beszéltem. Mostanában elég élesen tud fordulni az AUD.....

• Sawyer
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Yes, máma AUD longba váltott. CPI túl magas, nem lesz kamatemelés. Font is erős, de én ma reggel EURAUD shorton kerestem
    Ne temessük még azt a AUD shortot, egyelőre még mindig alulról simogatjuk a hetes támaszokat, korai lenne longot kiáltani és túl értékelni a jó CPI adatot.
    EURAUD Nekem is nagyon erősen shortra zárt tegnap este, félre is raktam egy rövid időre az AUD shortot minden kereszten.

• Sawyer
    válaszolt
    Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár valóban short volt a felettes idősík mozgása, én kinéztem belőle egy korrekciót, és egy fordított váll-fej-váll alakzatot. Csak a pozíció kezelését bénáztam el picit.
    Tetszett a videó, köszi. Valami hasonló technikát én is demózok egyelőre 15 perces chartra optimalizálva, de szigorúan fő trend irányába és egyszerű OHLC adatokra támaszkodva, a klasszikus TA kellélek, mint alakzatok, fibó, Elliott,MA stb. itt nem játszanak. A belépőm ennek ellenére Nekem is arra a szintre esett volna, ahol pozíciót nyitottál és amiről később a CPI adat pattant, szinte PiPre pontosan. Fránya véletlenek...

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Yes, máma AUD longba váltott. CPI túl magas, nem lesz kamatemelés. Font is erős, de én ma reggel EURAUD shorton kerestem

Working...
X