Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Manuális S/R kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sawyer
    válaszolt
    Most, hogy a daytraderek elfogytak a topikból, nyugodtan beszélgethetünk a hüve...., akarom mondani a támaszokról illetve ellenállásokról.

Csökkent a trend a chartok posztolása területén, ezért heti egy-két diagrammal próbálok hozzájárulni ezen trend megfordításához, persze némi hátsó szándékkal...(privát swing partykhoz keresek partnert a további közös fejlődés reményében, egyedül uncsi)

Techn. alapok: kezdetek HWT, majd J16( jarroo mester) + market analízis+ pici COT analízis és egy csipetnyi funda( ez utóbbi folyamatos fejlesztés alatt)

GU chart, különösebb litániát nem fogok írni, szerintem egyértelmű milyen irányban és melyik szintekről keresek belépőt.

MLS= Monthly Low Support
    MHR=Monthly High Resistance
    MLCS=Monthly Low Close Support
    MHCR=Monthly High Close Resistance

és így tovább...
    Csatolt fájlok

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Megért volna egy dupla tételt
    Csatolt fájlok

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Így van, nincs rendes funda mozgatóerő. Stabilitás 4ever

• XXX
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megvolt az 50 pipes mozgás és már vége is dolognak erre a hétre. Elképesztő mennyire kicsik lettek a napi ATR-ek.
    Majdnem az összes action az FX piacokon kívül történik mostanában. FX és interest rate piacok tényleg halódnak, részvény indexeken van szép mozgás meg az árupiacokon (az árupiacokra mindig lehet számítani egy kis volatilitásra).

Szerintem ez a szinkronizált pénznyomtatás az oka a jelenségnek, meg hogy az összes nagy jegybank/kincstár kéz a kézben veszi eladja egymás valutáját meg kötvényeit.

De tényleg elég gyötrelmes, hogy a EUR még 100 pipet se tud mozogni egy nap alatt. Ez a vol contraction persze azt eredményezi, hogy az összes játékos nagyobb kenést alkalmaz, ami meg fogja hozni a kitörést ebből a helyzetből, csak várjuk kivárni.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Megvolt az 50 pipes mozgás és már vége is dolognak erre a hétre. Elképesztő mennyire kicsik lettek a napi ATR-ek.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Megy a szenvedés Elvileg 3700-re ki van írva egy opció. Az a kérdés 16:00 után mi lesz.... de előbb utóbb el kéne adni szvsz. Azon se csodálkoznék ha majd csak jövőhéten....

• _pda_
    válaszolt
    Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről mi a véleményetek?
    benne van, támaszokon figyelni a PA-t lefelé
    most is azon csücsül, + fibo 50
    beszállni most nem mernék, du usa adatok, csinálnak egy olyan trükköt mint tegnap, repül mindenki

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ja.... 3700-en van a trendváltás szintje lefelé, mai NFP vagy megcsinálja vagy nem.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Erről mi a véleményetek?
    EURUSD H4

• Guest's Avatar
    Guest replied
    USD = long.

Még szerencse, hogy időben zártam mindent :-/

• _pda_
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez most nem az a nap
    jahhh, usdchf shortból kiütöttek 1 spreadnyivel, usdjpy-n még kotlok
    sztem az is meglesz mingyá

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ez most nem az a nap

• Guest's Avatar
    Guest replied
    TP 105 & 240 pips egy kis mázli sem ártna
    Csatolt fájlok

• Guest's Avatar
    Guest replied
    deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez f@sza,de miből sakkoztad ki? más: a nyitások a h1-es gyertyák testében vannak, kisebb idősíkon nyitottál?
    Pénteken megvolt a napos kitörés, a trend színtiszta long mindegyik időtávon. Ha nyitásban nem adják el (miért kellett volna eladni?) akkor vétel. Szintek is voltak, ahova lehetett stopolni.

Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, már régen kinőttél a demo korszakból. De ha ez éles számla, kereskedned sem kell többé, és le a kalappal Ha viszont nem, akkor azért mutatod ezt, mert élesben nem kötötted be? Nem igazán értem.
    Az MT4 nekem csak a grafikai megjelenítés miatt kell. A kötés nem ezen a felületen történik. Ezért van felírva mindenhova a pontos teljesülési ár. (pl. AUDJPY 94.95-ön van kötve MT4-en, de oda van írva h 94.94-en kaptam meg) De ebbe most jobban nem mennék bele...

• Kamionos
    válaszolt
    Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, már régen kinőttél a demo korszakból. De ha ez éles számla, kereskedned sem kell többé, és le a kalappal Ha viszont nem, akkor azért mutatod ezt, mert élesben nem kötötted be? Nem igazán értem.
    Sasszem. Én észre sem vettem. Van olyan demo, ahol 100 millával nyitnak?

Mondjuk az 1 lot az elég kevés egy ekkora számlához.

Working...
X