Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Manuális S/R kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Edit mondja, hogy még mindig nem tanultam meg, hogyan kell képet illeszteni
    Kép beillesztése...by harzol

Hozzászólás

Forintnál szerintem fontosabb az EURHUF képe, sőt néha a GBPHUF is... hisz reggel a londoni traderek nyomják meg legjobbak.

USD long van uh EUR-val szemben kötöttem volna, amúgy nem vagyunk rossz szinten (302)... nekem fura h az Oroszok most adtak 10 Milliárdot a Paksi projectre és erre esik a forint.....

Hozzászólás

Teljesen egyetértek, már ami az EURHUF-ot illeti. Figyelem is. Amint 300-nál lesz újra, akkor én is szerintem elértem a célárat. Technikailag ugyanúgy néz ki mindkettő, úgyhogy a forinttól várom a mozgást. Azért gbp-vel nem ereszteném össze. Szerintem az angoloknál van a leghamarabb esély a monetáris szigorításra, pláne a mai adatok után.

Hozzászólás

...persze, ha a dollárgyengülés adja a profitot, az is megteszi

Hozzászólás

Ezer köszönet. Gondolom egy képre előbb rápillantanak az emberek, mint, hogy egy linkre kattintsanak.

Hozzászólás

Shortolni az EurUsd-t egy ilyen emelkedés után...őrültség

Click image for larger version

Name:	eurusd1.png
Views:	1
Size:	125,4 KB
ID:	144867

Edit:YUPPEEE, sikerült a képbeillesztés
              Utoljára szerkesztve a következő által: Kamionos; 2014-01-23, 10:26. Oka: örömködés

Hozzászólás

Angolok nem fognak kamatot emelni, sem QE-t visszafogni. Semmi nem változik. Nőnek az ingatlanárak, de azt mondják h volt is honnan emelkedni. Gazdasági adatok elég jók. Azokon a napokon, amikor nem lesz erős USD long mehet ez (GBPUSD) fel.

Én egyelőre kivárok, nem tetszik h USDCHF is beesett fibo alá. Nem mondom h venném az EURUSD-t...

Hozzászólás

Nem úgy néz ki mintha az Amcsik el akarnák adni....

Hozzászólás

Nem. Meg vannak vadulva.

Az arany ment 35 dollárt korrekció nélkül. Mi van ezekkel?

Hozzászólás

Meg is van. Délután a törökök megint aktívkodtak, mert délelőtt hiába szórták el a dollárjukat.
                      Sajnos úgy néz ki, hogy délután is

Ma elherdáltak 2,2 milliárd dolcsit a 35 tartalékból. Túl sok látszatja nem volt, lássuk be.
                      Ebből kamatemelés lesz. Méghozzá a masszívabb fajtából, mert különben a piac nem veszi komolyan.

Hozzászólás

Nem. Meg vannak vadulva.

Az arany ment 35 dollárt korrekció nélkül. Mi van ezekkel?
                        1. Indiában is választások lesznek, és kezd az ellenzék egyre erősebb lenni. Az ellenzék pedig eltörölné az aranyra újonan kivetett import szabályokat.
                        2. Gyengült a dollár.
                        3. A chart-ból kitűnik, hogy 1270 felett nagyon gyors emelkedést lehet várni. Sok stop lehet azon a környéken, és a chart jellege is teljesen megváltozik.

Hozzászólás

Elég xarul néz ki a forint
                          Matolcsy azt mondta, hogy nincs árfolyamcél, csak inflációs cél.... meglátjuk 340-nél mennyire fog izzadni a tenyere.....
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Ma elherdáltak 2,2 milliárd dolcsit a 35 tartalékból. Túl sok látszatja nem volt, lássuk be.
                            Ebből kamatemelés lesz. Méghozzá a masszívabb fajtából, mert különben a piac nem veszi komolyan.
                            Nekem kicsit sántít, hogy egy napi, átlag 3000 milliárd dollár forgalmú bankközi devizapiacon néhány milliárd dollár eladása ekkora árfolyam változást idézzen elő. Esetleg, ha ünnepnap vagy este interválna a török jegybank.

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Elég xarul néz ki a forint
                              Matolcsy azt mondta, hogy nincs árfolyamcél, csak inflációs cél.... meglátjuk 340-nél mennyire fog izzadni a tenyere.....
                              És milyen jól tartja magát HUF dollárral szemben. Biztosan Mark Mobius áll megint a vételi oldalon. 306.50-ről egy shortra befizetek...

Hozzászólás

Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nekem kicsit sántít, hogy egy napi, átlag 3000 milliárd dollár forgalmú bankközi devizapiacon néhány milliárd dollár eladása ekkora árfolyam változást idézzen elő. Esetleg, ha ünnepnap vagy este interválna a török jegybank.
                                Így legalább tudják, hogy nincs értelme többször próbálkozniuk

Hozzászólás

Working...
                                X