Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Manuális S/R kereskedés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kamionos
    válaszolt
    A fenti elemzésem eddig jó az USDCAD-ról. Meg volt a korrekció. Az első belépési szintet figyelmen kívül hagytam, mert akkora volt benne a momentum. Most a második szintem környékén mozog és várnék valami price actiont, hogy akcióba lendülhessek.

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Re-selll
    Csatolt fájlok

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Mutatom hol a gond (fundát leszámítva): nincsen támasz!
    Csatolt fájlok

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Nem kutyultam semmit. USDCAD-ot eladták 0950-en és 0915-ön vették, de annak más oka volt, nem csak technikai.....

Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AUD egyelőre talonba maradt, de tartom az északi irány, EURGBP longgal szemezgetek még a holnapi napra.
    Légy résen, én az ellenoldalon leszek

• Sawyer
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostmá nem venném 9000-en. Holnapra eldől beesik-e.
    Még most se tiszta, hogy reggel az AUD-ra vagy a CAD-ra utaltál, mert AUD-ot nem 0950-en, hanem 9050 adták és CAD-ot viszont 0900-en vették.
    Kicsit összekutyultad a számokat.

CAD napos beszállónak nagyon elszaladt, kisebb idősíkon is lemaradtam a jobb belépőkről mire gép közelébe kerültem. Ha el akarom kapni a jó belépőket nincs mese, fel kell mondjak a munkahelyemen.Mindent vagy semmit alapon, stop loss nélkül.

AUD egyelőre talonba maradt, de tartom az északi irány, EURGBP longgal szemezgetek még a holnapi napra.

A fórumos "csoportterápia" elérte Nálam a célt , és a kezdeti legaktívabb fórumos hónapjaimat vissza idézve, újra produktív hangulatban hoztam magam az újabb kihívások leküzdésére, ezért most egy időre leléptem,hogy teljes mértékben a feladatomra tudjak koncentrálni. Köszi az eddigi közreműködést!
    Ciaó Mindenki!

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Mostmá nem venném 9000-en. Holnapra eldől beesik-e.

• Sawyer
    válaszolt
    0950-et eladták, de vetted a 9000-et?
    USDCAD-ot napos beszállóra figyelem. Kisebb idősíkon is keresek belépőt, de egyelőre csak demón és ha veszek is csak London után, de főállás miatt marad a N.Y. session.Addig is London beárazza mit akar.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    0950-et eladták, de vetted a 9000-et?

• Sawyer
    válaszolt
    Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit leírtam csak egy elképzelés. Én most short beszállókat keresek, de persze előfordulhat, hogy innen új csúcsra megy. Miért is ne?
    Az elképzelésem az 1.15-ös szintig van életben.
    USDCAD kereszten jó lenne, ha a mai gyertya a PIN bar alá tudna zárni, mert akkor elképzelhetőnek tartom, hogy eléri a célárad, de most nézem , hogy nagyon veszik a szintet. Ha nem zár a low alá, akkor még mehet délnek, de inkább számítani fogok, hogy nap közben visszahúzzák , hogy folytatódjon a CAD gyengülés.
    Napi varázsgömbös jóslásom meg volt megint.
    Click image for larger version

Name:	usdcaddaily.png
Views:	1
Size:	27,6 KB
ID:	145129

• Sawyer
    válaszolt
    Long a piac, de elég gyenge az AUD.
    Inkább 9000-en venném, mintsem kitörésre.
    De lehet kitör

Alatta viszont dejó selll
    Gyenge az aussie, de azért ma is vették !
    Egy olyan erős szinten aminek harmadszor futott neki hevesebb reakcióra számítottam volna a shortosoktól, de lehet elfogytak, ezért képzelek a jelenlegi helyzetbe 0.9000 felett longot, de "biztosra" a jelölt három csúcs felett mennék.

• Sawyer
    válaszolt
    Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdemes lehet fent maradni és az aussien megvárni Sydney-i tőzsde nyitást, nehogy reggelre elszaladjon a piac. Gondolom a kép adja magát, északra várok egy rallyt. Ha van ellenvetés még most szóljon!
    [ATTACH]4788[/ATTACH]
    fent maradni= fennmaradni

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Hétfőn nincs USA, én korrekciót várok. USD vétel, kedden eladás, szerdán vétel?

EURUSD érdekesen nézne ki megint 3800 közelében, meg fölötte
    wazzeg, hétfő stimmelt, kedd csak nagyvonalakban, de holnap nem fogok USD-t venni sztem.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Long a piac, de elég gyenge az AUD.
    Inkább 9000-en venném, mintsem kitörésre.
    De lehet kitör

Alatta viszont dejó selll

• Sawyer
    válaszolt
    Érdemes lehet fent maradni és az aussien megvárni Sydney-i tőzsde nyitást, nehogy reggelre elszaladjon a piac. Gondolom a kép adja magát, északra várok egy rallyt. Ha van ellenvetés még most szóljon!
    Click image for larger version

Name:	AU 18-02-14.PNG
Views:	1
Size:	64,0 KB
ID:	145128

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Hétfőn nincs USA, én korrekciót várok. USD vétel, kedden eladás, szerdán vétel?

EURUSD érdekesen nézne ki megint 3800 közelében, meg fölötte

Working...
X