XM.com

Collapse
X
 
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

  • #61
    Shortosgyula: pusztán kíváncsiságból: miért nyitottál náluk mégis számlát?

    Hozzászólás

    • Shortosgyula

      #62
      GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Shortosgyula: pusztán kíváncsiságból: miért nyitottál náluk mégis számlát?
      Amiért nyilván mindenki más: pénzt keresni. Sokat

      Egy uniós broker tiszta lappal indul, majd menet közben megismered milyen vele az élet...
      Az XM jól indult de az utóbbi időben egyre több info gyűlt össze ahhoz hogy azt mondjam, azt mondják az ismerőseim is: elég, el innen addig amíg nem késő...
      Nagyobb összeget én már tuti nem bíznék rájuk.



      A jó hír: van náluk sokkal rosszabb broker is azért

      Hozzászólás

      • Chris
        Tőzsde tanonc
        • 14-02-04
        • 49

        #63
        XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tisztelt Hozzászóló,

        ... az emlékezet napján (Memorial Day) történt, amikor is hivatalosan 20:10-kor zárt a piac. A piac nyitására másnap, 05.27-én került sor, 01:00-kor. Erről minden egyes ügyfelünknek előzetesen e-mailben tájékoztatást küldtünk.
        Lehet én tévedek, de a forex nem egy 0-24-ben nyitva levő piac, a hét minden napján? (kivéve hétvége amikor nem kereskednek, vagy ünnep, és azért nincs mozgás). Amúgy az oké, hogy ha értesítést küldtek előre, hogy mi a "szabály", csak mellesleg kérdem...

        @Shortosgyula:
        azt a sajátos módszert igazán megoszthatnád

        Hozzászólás

        • attiati
          Spekuláns
          • 10-05-28
          • 228

          #64
          XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia,

          Az általunk adott 50 EUR-ból termelt nyereség a számlaegyenlegeden fog megmutatkozni, amit ki lehet kérni,amint eléri a 100EUR-t. Mivel a kezdeti 50 EUR mint bónusz szerepel a számládon, ezt külön nem tudod kikérni, tehát a kifizetéskor a bónusz segítségével szerzett többletet fogod megkapni.

          Eredményes kereskedést és szép napot kívánok!

          Üdv,

          Csilla - XM képviselő
          szia Csilla

          ha egyetlen trade-del duplázom meg az egyenleget, az is elég, vagy x USD értékben jutalékot kell termelnem a kifizetés előtt? Van valami részletes és hivatalos kiírás a feltételekről?

          Hozzászólás

          • XM képviselő
            Spekuláns
            • 14-06-04
            • 226

            #65
            attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            szia Csilla

            ha egyetlen trade-del duplázom meg az egyenleget, az is elég, vagy x USD értékben jutalékot kell termelnem a kifizetés előtt? Van valami részletes és hivatalos kiírás a feltételekről?
            Kedves Attila,

            Az általános kereskedési feltételekre vonatkozó hivatalos iratok angol nyelven elérhetőek a honlapunkon, de természetesen szükség esetén szívesen segítek az értelmezésükben.

            Amennyiben a fórumon közzétett linken keresztül nyit Nálunk számlát, a felkínált bónusz (50 Euró) megduplázása szükséges, tehát amint a számla egyenlege eléri a 100 Eurót és legalább 10 trade-t (nyitás+zárás) végrehajtott, lehet igényelni a kifizetést.

            Eredményes kereskedést kívánok!

            Üdvözlettel,

            Csilla - XM képviselő

            Hozzászólás

            • neverwin
              Újonc
              • 14-06-09
              • 8

              #66
              A mai napon egy fenyegetést kaptam az XM-től, hogy amennyiben megpróbálom lejáratni a céget (a 100%ban igaz történettel hogy megloptak), bírósági eljárást fognak indítani ellenem, majd linkelték a terms and conditionsükből a pontot hogy minden beszélgetés, chat üzenet, email felhasználható ellenem

              Kérdezem kedves XM. Ilyen pitiáner fenyegetésekkel probáljátok meg eltusolni hogy miként lopjátok meg az ügyfeleket milliókkal?

              No comment... :-)

              ui.: Soha nem próbáltam meg lejáratni se a céget, csupán megosztottam a 100%ban igaz történetet más kereskedőkkel, hogy miként lopott meg a cég kb. 6millió forintal. Az XM nél már az igazság bűn?

              Hozzászólás

              • XM képviselő
                Spekuláns
                • 14-06-04
                • 226

                #67
                Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves Csilla!

                Mivel ezen számlák market maker számlák az ügyfelek pozícióinak általában annyi köze van a piachoz mint Budai Mónikának az igazmondáshoz

                Az XM egy fogadóiroda ahol az ügyfelek ideális esetben elbukják a pénzüket az XM által jegyzett árfolyamon az Önök kasszájába.
                Önök határozzák meg az árfolyamot, ha ezzel magukat sodorják kellemetlen helyzetbe az az Önök hibája. be kell nyelni és nem a szemfüles tréderek pozícióit törölgetni. Ugyanis ez PITIÁNERSÉG.

                A kereskedési felület nem rendeltetésszerű használata (az ügyfél nyer) nem kívánatos.
                Mint korábban írtam, nekem volt szerencsém megkopasztani közel 80 ezer usd-vel a céget még az olyan kis szemétségek ellenére is mint amiket írtam és amikre elegánsan nem válaszolt.
                Fájó szívvel vettem tudomásul hogy a huszonéves tulajok magánjetjének megtankolásakor esetlegesen hiányzott ez az összeg de ez van.

                Csak én érzem úgy hogy kezd kissé kínossá válni ez a topic az XM -nek?
                Kedves Shortosgyula,

                Az XM számára semmiképp sem kínos ez a topic, sőt, én azért vagyok itt, hogy tájékoztassam az érdeklődőket az XM-es lehetőségekről, újdonságokról. Mint mondta, Ön is azért nyitott nálunk számlát, hogy "pénzt keressen, sokat". Valószínűleg minden kereskedő így gondolkodik és nekünk igenis fontos, hogy nyerjen az ügyfél. Éppen ezért a támogatott szolgáltatásaink listája folyamatosan bővül, az újdonságok, lehetőségek bevezetése pedig kifejezetten az ügyfeleink segítségére jönnek létre.

                Ilyen például a forumozók számára felkínált 50 Euró is, hogy kipróbálhassák a valós számlával történő kereskedést és tesztelhessék a cégünket. Mindezt teljesen ingyen. Elvégre mindenkinek joga van ahhoz, hogy a saját tapasztalatai alapján alkosson véleményt. Szigorúan szabályozott cégnek megfelelően minden esetben szabályozottan járunk el.Nincs okunk semmit sem "takargatni", tisztességes kereskedési feltételeket kínálunk és erre Ön az egyik kiváló példa, hiszen sikerült nálunk nem kis összeget keresnie, amit meg is kapott.

                Üdvözlettel,

                Csilla - XM képviselő

                Hozzászólás

                • attiati
                  Spekuláns
                  • 10-05-28
                  • 228

                  #68
                  XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  szükség esetén szívesen segítek az értelmezésükben.

                  ...tehát amint a számla egyenlege eléri a 100 Eurót és legalább 10 trade-t (nyitás+zárás) végrehajtott, lehet igényelni a kifizetést.
                  Kedves Csilla

                  Igényt tartanék a segítségre. A T&C-ban nem találtam az éppen aktuális no deposit bónusz kifizetésének a feltételeit.

                  számlaegyenleg min. 100 EUR + 10 trade + mi más egyéb feltétele van a kifizetésnek?

                  Telefonban ma azt az információt kaptam Budai Mónikától, hogy 200 microlot, vagy 2 lot összforgalom szükséges. Ez igaz? (a számokra nem biztos, hogy jól emlékszem)
                  És ha jól hallottam, akkor ő azt mondta, hogy a kikérhető összegnek kell 100 EUR-nak lenni, tehát bónuszkerettel együtt 150 EUR-nak kell a számlán lenni? (sajnos szakadozott a vonal)

                  Kérem linkelje be vagy másolja be ide szó szerint a no deposit bónusz hivatalos feltételeit... az a legtisztább és legvilágosabb ! (vagy ha a T&C-ben van leírva, akkor pontosan melyik bekezdését nézzem.)
                  Köszönöm!

                  Hozzászólás

                  • Shortosgyula

                    #69
                    Kedves Csilla, legyen szíves ezt az esetet megmagyarázni, amit nemrég bemutattam: http://forum.tozsde.hu/brokercegek/1...html#post50896

                    Hozzászólás

                    • XM képviselő
                      Spekuláns
                      • 14-06-04
                      • 226

                      #70
                      attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kedves Csilla

                      Igényt tartanék a segítségre. A T&C-ban nem találtam az éppen aktuális no deposit bónusz kifizetésének a feltételeit.

                      számlaegyenleg min. 100 EUR + 10 trade + mi más egyéb feltétele van a kifizetésnek?

                      Telefonban ma azt az információt kaptam Budai Mónikától, hogy 200 microlot, vagy 2 lot összforgalom szükséges. Ez igaz? (a számokra nem biztos, hogy jól emlékszem)
                      És ha jól hallottam, akkor ő azt mondta, hogy a kikérhető összegnek kell 100 EUR-nak lenni, tehát bónuszkerettel együtt 150 EUR-nak kell a számlán lenni? (sajnos szakadozott a vonal)

                      Kérem linkelje be vagy másolja be ide szó szerint a no deposit bónusz hivatalos feltételeit... az a legtisztább és legvilágosabb ! (vagy ha a T&C-ben van leírva, akkor pontosan melyik bekezdését nézzem.)
                      Köszönöm!
                      Kedves Attila,

                      Köszönöm a türelmét. A no deposit bónusz felhasználási feltételei az alábbi linken érhetőek el:


                      Ön jól értelmezte Mónika válaszát és a 17. bekezdésben olvasható is mindez pontosan. A számlaegyenleg értékének kell 100 EUR-nak lennie ahhoz, hogy igényelni tudja a kifizetést.

                      Üdvözlettel,

                      Csilla - XM képviselő

                      Hozzászólás

                      • XM képviselő
                        Spekuláns
                        • 14-06-04
                        • 226

                        #71
                        neverwin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A mai napon egy fenyegetést kaptam az XM-től, hogy amennyiben megpróbálom lejáratni a céget (a 100%ban igaz történettel hogy megloptak), bírósági eljárást fognak indítani ellenem, majd linkelték a terms and conditionsükből a pontot hogy minden beszélgetés, chat üzenet, email felhasználható ellenem

                        Kérdezem kedves XM. Ilyen pitiáner fenyegetésekkel probáljátok meg eltusolni hogy miként lopjátok meg az ügyfeleket milliókkal?

                        No comment... :-)

                        ui.: Soha nem próbáltam meg lejáratni se a céget, csupán megosztottam a 100%ban igaz történetet más kereskedőkkel, hogy miként lopott meg a cég kb. 6millió forintal. Az XM nél már az igazság bűn?
                        Kedves Neverwin!

                        Kérjük vegye figyelembe azt, hogy az XM nemzetközi hírnévnek örvendő és kivételes üzleti etikán alapuló pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó cég, és ennek köszönhetően minden értelemben vezető forex bróker. Tisztelettel, de nyomatékosan kérem Önt arra, hogy szíveskedjék mindazon nyilvánosság előtt közzétett kijelentéstől tartózkodnia, amely cégünk hírnevét illetve üzleti szándékait bármilyen módon megalapozatlanul sértené. Tisztelettel felhívom a figyelmét továbbá arra is, hogy az XM minden intézkedést megtesz, hogy megvédje a cég hírnevét bármely hasonló jellegű komolytalan és alaptalan rágalmazástól.

                        Az Ön helyzetét figyelembe véve döntésünket már többször, több kommunikációs csatornán elmagyaráztuk Önnek, amit Ön némi kompenzáció ellenében el is fogadott. Annak ellenére, hogy semmilyen kártérítési felelősséggel nem tartoztunk Önnek, ami bizonyításképpen szerepel az Általános Szerződési Feltételek 18.8.-ik bekezdésében is, amit Ön elfogadott, mielőtt kereskedni kezdett nálunk. Elmondható tehát, hogy jó szándékból, a hosszú távú kapcsolat reményében az XM úgy döntött, hogy kompenzálja Önt.

                        Szeretnénk kihangsúlyozni, hogy az XM nem szokott kártérítést felajánlani az ügyfél saját kereskedési hibáiból fakadó veszteségekért - az Ön esetében azonban még ebben is kivételt tettünk. Következésképp az említett kártérítés összegének elvesztéséért sem terheli az XM-et felelősség , hiszen Ön kereskedett ezzel az összeggel.
                        Döntésünk ebben a kérdésben véglegesnek és minden résztvevő számára kötelező érvényűnek tekintendő, és a jelen hivatalos értesítésen kívül további levelezést nem foglal magába az XM részéről.

                        Üdvözlettel,
                        Csilla – XM képviselő

                        Hozzászólás

                        • XM képviselő
                          Spekuláns
                          • 14-06-04
                          • 226

                          #72
                          Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Csilla, legyen szíves ezt az esetet megmagyarázni, amit nemrég bemutattam: http://forum.tozsde.hu/brokercegek/1...html#post50896
                          Kedves Shortosgyula,

                          Amikor Ön kifizetést kért a rendszerünk visszaigazolta annak beérkezését (az Ön által csatolt első képernyőkép). Ez az üzenet nem jelentette a kérelem feldolgozását, csupán tájékoztatásképpen szolgált.

                          A második képernyőképen látható, hogy a kifizetési kérelmét nem tudtuk feldolgozni, mivel a GOLD pozíció rossz (érvénytelen) piaci áron lett végrehajtva. Ezalatt a következőt értjük:

                          A piac gyors mozgása esetén (például fontos hírek), vagy a különböző kereskedési időszakok zárása előtt (például az arany kereskedési időszakának zárasakor minden nap van egy szünet) ritkán előfordulhat, hogy a likviditási szolgáltatóinktól érvénytelen árakat kapunk. Ezen árak ugyanis nem tükrözik a valós piaci árakat. Ez különböző okok miatt történhet meg:

                          - az árak továbbításanak késése: például az ügyfél EURUSD-t vesz 15:31:02-kor amikor is a valós ár 1.3524, de a pozíció végrehajtása során a 1.3515-ös árat kapja, ami 15:29:35-kor volt érvényes
                          - hibás árak beérkezése: például az elmúlt 10-15 percben a GOLD oldalazott az 1265.19 és 1269.50 érték között, amikor is hirtelen beérkezett egy 1280.05-ös ár amit a következő másodpercben ismét a normál, 1265.19-1269.50-es érték beli árak követtek
                          - az ár beérkezése a piac zárása után: ez történt például a korábbi hozzászólásban szereplő ügyféllel, akinek a pozícióját érvényteleníteni kellett. Érkeztek árak annak ellenére, hogy a piacnak zárva kellett volna lennie.

                          A csatolt képen valóban látszik, hogy a kifizetesi kérelmet elfogadtuk és azt 24 órán belül feldolgozásra kerül. A feldolgozás során azonban egyértelművé vált, hogy a jóváírt összeg érvénytelen,így annak kifizetésére értelemszerűen nem kerülhetett sor.

                          Üdvözlettel,
                          Csilla - XM képviselő

                          Hozzászólás


                          • #73
                            neverwin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Üdvözlök mindenkit!

                            Ázsiai session nyitásakor a tradem már $28.000 profitban volt így le is zártam a tradet.
                            Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mint korábban írtam, nekem volt szerencsém megkopasztani közel 80 ezer usd-vel a céget még az olyan kis szemétségek ellenére is mint amiket írtam és amikre elegánsan nem válaszolt.
                            Olyan nagy bajok csak nincsenek...35 lot arany, $80k profit.

                            Miért nem léptek egy szinttel feljebb, váltotok más platformra és búcsúztok el higgadtan (legyen elegánsan) onnan, ahonnan csak összejött valami?

                            Hozzászólás

                            • moneymentor
                              Tőzsdemágus
                              • 14-04-23
                              • 1327

                              #74
                              XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              az XM nemzetközi hírnévnek örvendő és kivételes üzleti etikán alapuló pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó cég, és ennek köszönhetően minden értelemben vezető forex bróker.
                              Az ilyen kijelentések tesznek komolytalanná egy brókert. Mitől lenne piacvezető egy 60 terméket produkáló cég?

                              Nekem eddig nincs rossz tapasztalatom az akciós mikroszámlával. Akár ajánlhatnám is azoknak, akik ilyesmire gerjednek.

                              No de azért ez mégse egy Saxo, vagy dealbook360. Mt4-sek között is van szélesebb termékkört kínáló szolgáltató…
                              https://kriminalmihaly.wixsite.com/toptrader/milliomos

                              Hozzászólás

                              • neverwin
                                Újonc
                                • 14-06-09
                                • 8

                                #75
                                XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves Neverwin!

                                Kérjük vegye figyelembe azt, hogy az XM nemzetközi hírnévnek örvendő és kivételes üzleti etikán alapuló pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó cég, és ennek köszönhetően minden értelemben vezető forex bróker. Tisztelettel, de nyomatékosan kérem Önt arra, hogy szíveskedjék mindazon nyilvánosság előtt közzétett kijelentéstől tartózkodnia, amely cégünk hírnevét illetve üzleti szándékait bármilyen módon megalapozatlanul sértené. Tisztelettel felhívom a figyelmét továbbá arra is, hogy az XM minden intézkedést megtesz, hogy megvédje a cég hírnevét bármely hasonló jellegű komolytalan és alaptalan rágalmazástól.

                                Az Ön helyzetét figyelembe véve döntésünket már többször, több kommunikációs csatornán elmagyaráztuk Önnek, amit Ön némi kompenzáció ellenében el is fogadott. Annak ellenére, hogy semmilyen kártérítési felelősséggel nem tartoztunk Önnek, ami bizonyításképpen szerepel az Általános Szerződési Feltételek 18.8.-ik bekezdésében is, amit Ön elfogadott, mielőtt kereskedni kezdett nálunk. Elmondható tehát, hogy jó szándékból, a hosszú távú kapcsolat reményében az XM úgy döntött, hogy kompenzálja Önt.

                                Szeretnénk kihangsúlyozni, hogy az XM nem szokott kártérítést felajánlani az ügyfél saját kereskedési hibáiból fakadó veszteségekért - az Ön esetében azonban még ebben is kivételt tettünk. Következésképp az említett kártérítés összegének elvesztéséért sem terheli az XM-et felelősség , hiszen Ön kereskedett ezzel az összeggel.
                                Döntésünk ebben a kérdésben véglegesnek és minden résztvevő számára kötelező érvényűnek tekintendő, és a jelen hivatalos értesítésen kívül további levelezést nem foglal magába az XM részéről.

                                Üdvözlettel,
                                Csilla – XM képviselő
                                Kedves Csilla!

                                " Szeretnénk kihangsúlyozni, hogy az XM nem szokott kártérítést felajánlani az ügyfél saját kereskedési hibáiból fakadó veszteségekért "

                                Ezt ugye önök se gondolják komolyan? Az én hibámról fakadó veszteség? Elvették a profitom arra hivatkozva, hogy a piac zárva volt illetve nemvolt jó az ár. Ha a piac zárva van MÉGIS HOGY tudok nyitni egy tradet? Normális brókereknél ilyenkor a " Market Closed " üzenet fogad. Tehát önök úgy értelmezik, hogy az én hibám hogy bemertem nyitni egy tradet ami rendesen megnyílt és levette a margint. Miközben az arany árfolyama még másik brókernél mozgott.

                                A döntést sose fogadtam el. $5000 creditet jóváírtak a számlámon amit nem lehet kivenni csak kereskedni vele.(ezt nem én kértem, csak kaptam). Ön azt állítja hogy ez kompenzáció volt. Kérdezem kedves Csilla, akkor mégis elismerik hogy hibáztak és kompenzáltak engem? Az account manageremnek feltettem ezt a kérdést, aztmondta hogy a lojalitásomért kaptam a bónuszt és semmi köze ennek a gold tradem után elvett profithoz.

                                Elég nagy gondok lehetnek az XM nél ha $28.000 ért képesek így lejáratni magukat. Állandóan a terms and conditionsra hivatkoznak. Ahogy Shortosgyula is fogalmazott, amit önök csinálnak az PITIÁNERSÉG!

                                Egy olyan ügyfelet veszítettek el ezzel a lépéssel aki rengeteget tett a cég előrehaladása érdekében, és több mint 30 ügyfelet vitt önöknek.

                                Ezúton is szeretnék gratulálni ehez a fantasztikus lépésükhöz!

                                A fenyegetésükkel kapcsolatban meg annyit szeretnék elmondani, hogy ezzel csak azt érik el hogy még több helyre kifog kerülni a velem történt eset. Amit hangsúlyozok 100%ban igaz és rengeteg bizonyíték támasztja alá. Akármilyen szemszögböl nézzük az igazság nem számít lejáratásnak.

                                A lehetőségük még mindig megvan rá, hogy visszadják az ellopott pénzem és elfelejtsük az egészet.

                                A döntés önökön áll!

                                ui.: Addig is egy kép ami bizonyítja hogy a tradek nyitva voltak. A képen látható állapot szerint még veszteségesen!

                                Hozzászólás

                                Working...
                                X