Plus500 vélemények

Collapse
X
 
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

  • C@maro
    válaszolt
    Hát ezkéremszépen...bosszantó... most sikasztják a BTC-t
    Csatolt fájlok

    Szólj hozzá::


  • C@maro
    válaszolt
    zzzzzzzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb. 3 éve próbálkozom a Plus500-al.
    Nem mintha komoly szolgáltatónak tartanám, de mivel nem túl jól látok, az egyszerű átlátható kezelő felület

    miatt választottam. Ez idő alatt sok 20000Ft-omat bebuktam és csak egyszer vettem ki nyereséget, de sebaj,

    ez a tanulás időszaka volt.

    Ami viszont most történt két alkalommal is az kiábrándító!

    Svájc20 tőzsdeindex SHORT pozíciót nyitottam. Először a grafikon emelkedést mutatott, tehát veszteség

    irányába került a pozícióm. Ezen a szinten egy időre beállt az árfolyam és csak kisebb rezgést végzett. Ami

    már itt gyanússá vált, hogy a Forint érték változása kaotikussá vált, gyakran ellentétes volt a grafikon

    alapján látottakkal.
    Az igazi meglepetés ezután jött! A grafikonon láthatóan az árfolyam a nyitási árfolyam alá csökkent,

    miközben a veszteség még tovább növekedett! 2413 Ft veszteséggel zártam.

    Mindjárt írtam is a support-nak és küldtem képet is a jelenségről.Válaszul nagyon kedvesen elmagyarázták,

    hogy mi a különbség az eladás és a vétel között. Nyilvánvaló, hogy én vagyok a hülye.

    Tegnap mégegyszer belefutottam a Svájc20 indexbe SHORT-olással! Ugyan az lejátszódott mint előző napon is.

    Annyi volt a különbség, hogy miután ismét gyanús lett, hogy beállt az össze-visszaság, beállítottam egy

    követőstoppot a biztonság kedvéért. Annak ellenére, hogy az árfolyam a grafikonon láthatóan folyamatosan

    csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt. Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

    is járt a grafikon!

    A supportnak ezt is elküldtem képet is mellékelve, de megint én lettem a hülye.

    Tanulságként csak azt tudom mondani, mindenki jól gondolja meg, hogy pénzt infesztáljon-e a plusz500-ba!

    üdv.
    Svájc20 tőzsdeindex SHORT : 10 pip SL mikor az alap spread 3-6 pip, merész vállalkozás. Már belépésnél is -1000 -1200 Ft, ha nem is mozdul az ár, az adott időben percesen 4-8 pipes ugrások voltak, nem csak a P500-on. Inkább annak örülj, hogy nem a hátad mögött landolt 14 pippel. A vételi ár veszi ki a short sl-t, és az tényleg nem látszik a charton, azt ki kell számolni!

    Szólj hozzá::


  • MyBusiness
    válaszolt
    Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vicces kategóriában ez a hónap hozzászólása.

    Bróker Marcsi "áldozatainak" névsorát kettő órán keresztül olvasta fel a bíró😃

    Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

    Szólj hozzá::


  • independence
    válaszolt
    zzzzzzzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb. 3 éve próbálkozom a Plus500-al.
    Nem mintha komoly szolgáltatónak tartanám, de mivel nem túl jól látok, az egyszerű átlátható kezelő felület

    miatt választottam. Ez idő alatt sok 20000Ft-omat bebuktam és csak egyszer vettem ki nyereséget, de sebaj,

    ez a tanulás időszaka volt.

    Ami viszont most történt két alkalommal is az kiábrándító!

    Svájc20 tőzsdeindex SHORT pozíciót nyitottam. Először a grafikon emelkedést mutatott, tehát veszteség

    irányába került a pozícióm. Ezen a szinten egy időre beállt az árfolyam és csak kisebb rezgést végzett. Ami

    már itt gyanússá vált, hogy a Forint érték változása kaotikussá vált, gyakran ellentétes volt a grafikon

    alapján látottakkal.
    Az igazi meglepetés ezután jött! A grafikonon láthatóan az árfolyam a nyitási árfolyam alá csökkent,

    miközben a veszteség még tovább növekedett! 2413 Ft veszteséggel zártam.

    Mindjárt írtam is a support-nak és küldtem képet is a jelenségről.Válaszul nagyon kedvesen elmagyarázták,

    hogy mi a különbség az eladás és a vétel között. Nyilvánvaló, hogy én vagyok a hülye.

    Tegnap mégegyszer belefutottam a Svájc20 indexbe SHORT-olással! Ugyan az lejátszódott mint előző napon is.

    Annyi volt a különbség, hogy miután ismét gyanús lett, hogy beállt az össze-visszaság, beállítottam egy

    követőstoppot a biztonság kedvéért. Annak ellenére, hogy az árfolyam a grafikonon láthatóan folyamatosan

    csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt. Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

    is járt a grafikon!

    A supportnak ezt is elküldtem képet is mellékelve, de megint én lettem a hülye.

    Tanulságként csak azt tudom mondani, mindenki jól gondolja meg, hogy pénzt infesztáljon-e a plusz500-ba!

    üdv.


    Javaslom, hogy ciprusi székhelyű céggel ne kezdj. Bizonytalan a szabályozás és a tőkéd nincs biztonságban, megbízhatatlan teljesülések stb.
    Ha gond van a látásoddal, akkor is keress olyan céget, amelynél nagyobb a tőkebiztonság, mert ott legalább van esélyed a pénzed kivételére, elfogadható megbízási teljesülésekre stb. Biztos van még olyan felület, amit tudsz használni és jól látod. Javaslom pl. a londoni cégeket, FCA szabályozás stb.

    Hacsak nem magyar index-vel vagy értékpapírral tradelsz, akkor ne HUF-ban vezesd a számládat, hanem az adott devizában. Bár nem tudom, milyen termékkel kereskedsz, de javaslom az USD vagy EUR számlákat.
    A magyar piacot én kerülném is.

    U.i.: azok után,amit írtál, nem is értem, hogy mire vársz még. Pénz kivesz (amíg lehet), új bróker keres.

    Szólj hozzá::


  • Tback
    válaszolt
    Mandinka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnátok mondani olyan tőzsdei oldalakat, melyek szerintetek megbízhatóak?
    Nem mintha gondom lenne az 500+ oldallal.

    Egyenlőre pluszban vagyok, bár kifizetést még nem próbáltam.

    Köszi.
    Én egyet mindenképpen tudok mondani.
    Szerintem megbízható is.

    Szólj hozzá::


  • Megalith
    válaszolt
    Mandinka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnátok mondani olyan tőzsdei oldalakat, melyek szerintetek megbízhatóak?
    Nem mintha gondom lenne az 500+ oldallal.

    Egyenlőre pluszban vagyok, bár kifizetést még nem próbáltam.

    Köszi.
    Vicces kategóriában ez a hónap hozzászólása.

    Szólj hozzá::


  • Mandinka
    válaszolt
    Tudnátok mondani olyan tőzsdei oldalakat, melyek szerintetek megbízhatóak?
    Nem mintha gondom lenne az 500+ oldallal.

    Egyenlőre pluszban vagyok, bár kifizetést még nem próbáltam.

    Köszi.

    Szólj hozzá::


  • Megalith
    válaszolt
    zzzzzzzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tanulságként csak azt tudom mondani, mindenki jól gondolja meg, hogy pénzt infesztáljon-e a plusz500-ba!
    Fx brókerek alapból nem túl jók, de hogy valakit mi vesz rá arra, hogy ilyen brókert válasszon ezt nem értem. Tanulás,tapasztalat nélkül neki állni kereskedni éles számlán butaság. Aki ezt megteszi az megérdemli, hogy elveszítse a számláját.

    Szólj hozzá::


  • zzzzzzzzzz
    válaszolt
    Plusz500 tapasztalat

    Kb. 3 éve próbálkozom a Plus500-al.
    Nem mintha komoly szolgáltatónak tartanám, de mivel nem túl jól látok, az egyszerű átlátható kezelő felület

    miatt választottam. Ez idő alatt sok 20000Ft-omat bebuktam és csak egyszer vettem ki nyereséget, de sebaj,

    ez a tanulás időszaka volt.

    Ami viszont most történt két alkalommal is az kiábrándító!

    Svájc20 tőzsdeindex SHORT pozíciót nyitottam. Először a grafikon emelkedést mutatott, tehát veszteség

    irányába került a pozícióm. Ezen a szinten egy időre beállt az árfolyam és csak kisebb rezgést végzett. Ami

    már itt gyanússá vált, hogy a Forint érték változása kaotikussá vált, gyakran ellentétes volt a grafikon

    alapján látottakkal.
    Az igazi meglepetés ezután jött! A grafikonon láthatóan az árfolyam a nyitási árfolyam alá csökkent,

    miközben a veszteség még tovább növekedett! 2413 Ft veszteséggel zártam.

    Mindjárt írtam is a support-nak és küldtem képet is a jelenségről.Válaszul nagyon kedvesen elmagyarázták,

    hogy mi a különbség az eladás és a vétel között. Nyilvánvaló, hogy én vagyok a hülye.

    Tegnap mégegyszer belefutottam a Svájc20 indexbe SHORT-olással! Ugyan az lejátszódott mint előző napon is.

    Annyi volt a különbség, hogy miután ismét gyanús lett, hogy beállt az össze-visszaság, beállítottam egy

    követőstoppot a biztonság kedvéért. Annak ellenére, hogy az árfolyam a grafikonon láthatóan folyamatosan

    csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt. Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

    is járt a grafikon!

    A supportnak ezt is elküldtem képet is mellékelve, de megint én lettem a hülye.

    Tanulságként csak azt tudom mondani, mindenki jól gondolja meg, hogy pénzt infesztáljon-e a plusz500-ba!

    üdv.

    Szólj hozzá::


  • A zöldfül
    válaszolt
    Miért szórakoztok ezzel a komolytalan, bizonytalan céggel?
    Miért nem mentek át egy MT4-es platformú komoly brókerhez?

    Szólj hozzá::


  • Mandinka
    válaszolt
    C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudod megváltoztatni.
    Éles számla és a szerződést azt nem kéne elolvasni, mielőtt teleklikkelgeted a négyzeteket /ELFOGADOD, főleg a mellékleteket/?
    Köszönöm a választ.
    Bár azt nem tudom miből gondolod hogy nem olvastam el a szerződéseket. Azért mert nem emlékeztem rá?

    Szólj hozzá::


  • C@maro
    válaszolt
    Mandinka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    500+ on megtudom változtatni a tőkeáttételt, vagy azt csak ők változtathatják meg?
    Éles számláról van szó.

    Köszi.
    Nem tudod megváltoztatni.
    Éles számla és a szerződést azt nem kéne elolvasni, mielőtt teleklikkelgeted a négyzeteket /ELFOGADOD, főleg a mellékleteket/?

    Szólj hozzá::


  • Mandinka
    válaszolt
    Sziasztok!

    500+ on megtudom változtatni a tőkeáttételt, vagy azt csak ők változtathatják meg?
    Éles számláról van szó.

    Köszi.

    Szólj hozzá::


  • MyBusiness
    válaszolt
    györgy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én élesbe nyomom két éve regisztráció nehézkes volt vasárnap kértem ki a pénzemet ma megérkezett 3 napon belül
    Írj angolul ha a magyar nem megy. De inkább sehogy.

    Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

    Szólj hozzá::


  • györgy
    válaszolt
    Én élesbe nyomom két éve regisztráció nehézkes volt vasárnap kértem ki a pénzemet ma megérkezett 3 napon belül

    Szólj hozzá::

Working...
X