IronFX

Collapse
X
 
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts
  • IronFX NZ
    Kitiltott
    • 11-12-28
    • 1788

    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk azért megnézném az iron dealerek arcát, amikor valaki 45 lotot zár market maker számlán egy leszúró hír tüskében (semmi likviditás mellett)
    Nálunk ez teljesen megszokott kotésméret csak neked tunik soknak.
    A nagyobb ugyfelek tobb száz lottal is kereskednek...

    Hozzászólás

    • Zalán
      Tőzsdeprofesszor
      • 12-07-13
      • 2433

      XXX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerintem meg ez ingyen reklám a Pintér úr és galleritől. Sajnos balekok minden nap születnek akik elhiszik, hogy mennyi pénzt keresnek a profit.hu oktatói. Ennyi erővel a Mikulás meg a Húsvéti Nyuszi is él; és Magyarország, Európa éllovasa, is jobban teljesít.

      Ráadásul bónuszos számlán érte el...most nem reklámozni akarom, de ezt végig néztem..legnagyobb kiutalásom volt eddig kis hazánkból nekem...

      Kereskedhettek persze 0.3214566 spreaddel kevesebbel, de ha szerver leállás, manipuláció, kifizetés késedelem van akkor semmit nem értettek el vele sajna.
      skype:zalan831;

      Hozzászólás


      • Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ...most nem reklámozni akarom, de ezt végig néztem..l
        Mindenkinek a kereskedését végignézed?

        Hozzászólás

        • Zalán
          Tőzsdeprofesszor
          • 12-07-13
          • 2433

          n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mindenkinek a kereskedését végignézed?
          Nem tudom mindenkiét természetesen. Ha valaki jó akkor ránézek azért. De általában aki 6,000 usd-re kér 6,000 bónuszt, azoknál én szoktam nézni az elején.
          skype:zalan831;

          Hozzászólás


          • Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem tudom mindenkiét természetesen. Ha valaki jó akkor ránézek azért. De általában aki 6,000 usd-re kér 6,000 bónuszt, azoknál én szoktam nézni az elején.
            szép...

            csak rá kell állnod a legjobbak számlájára és kész a jutalékkiegészítés

            Hozzászólás


            • Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nálunk ez teljesen megszokott kotésméret csak neked tunik soknak.
              A nagyobb ugyfelek tobb száz lottal is kereskednek...
              Nem érted miről beszélek. Marketmakerként ha valaki garantálja a teljesítést (no slippage) akár hírek alatt is, ott azt csak úgy tudja kivitelezni, hogy benyeli a veszteséget, mert nincs akkora piac, hogy a több 100 lotot lefedezzétek.

              Hozzászólás

              • Zalán
                Tőzsdeprofesszor
                • 12-07-13
                • 2433

                n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                szép...

                csak rá kell állnod a legjobbak számlájára és kész a jutalékkiegészítés
                azért erre már nincs idő, hogy csak azt nézzem...
                tudod az agresszív marketing nem megy magától
                skype:zalan831;

                Hozzászólás

                • IronFX NZ
                  Kitiltott
                  • 11-12-28
                  • 1788

                  GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem érted miről beszélek. Marketmakerként ha valaki garantálja a teljesítést (no slippage) akár hírek alatt is, ott azt csak úgy tudja kivitelezni, hogy benyeli a veszteséget, mert nincs akkora piac, hogy a több 100 lotot lefedezzétek.
                  Szerintem te nem érted hogy én mirol beszélek.
                  Van elég nagy ugyfél állományunk hogy egy 45-lotos (amit korábban említettél) vagy akár 100 lotos pozíciónak is megtaláljuk az ellen oldalát házon belul. Mindig lesznek olyan kereskedok akik pont ellentétesen kereskednek a te stratégiáddal...

                  Egyébkén hírek alatt a fuggo megbízasok, TP és SL szintek piaci megbízással teljesulnek, vagyis mikor az árfolyam átugrik bizonyos szinteket, a teljesulés a kovetkezo legjobb árfolyamon megy végbe. Ez torténhet az elonyodre vagy éppen a hátrányodra is.

                  Hozzászólás

                  • Zalán
                    Tőzsdeprofesszor
                    • 12-07-13
                    • 2433

                    Sziasztok!


                    Emlékeztetjük, hogy Magyar idő szerint 2013.09.19.-én 18.00-kor kezdődik az IronFX következő webináriuma. Amennyiben még nem regisztrált tegye meg, mert minden trader számára kihagyhatatlan téma kerül kifejtésre!


                    REGISZTRÁCIÓ


                    Ezen a webináriumon Füleki Ferenc a fundamentális elemzés alapjairól fog beszélni, részletesen kifejtve az alábbi témákat:

                    Piaci szereplők és befolyásuk a piacokon
                    A Bankrendszer felépítése és működése
                    A Központi Bankok szerepe
                    Makrogazdasági tényezők
                    A gazdasági naptár használata
                    Az aktuális Fundamentális környezet

                    És sok minden más!

                    Ez az az előadás amit egy trader sem hagyhat ki!


                    Várjuk sok szeretettel,


                    IronFX Academy csapata
                    skype:zalan831;

                    Hozzászólás


                    • Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szerintem te nem érted hogy én mirol beszélek.
                      Van elég nagy ugyfél állományunk hogy egy 45-lotos (amit korábban említettél) vagy akár 100 lotos pozíciónak is megtaláljuk az ellen oldalát házon belul. Mindig lesznek olyan kereskedok akik pont ellentétesen kereskednek a te stratégiáddal...

                      Egyébkén hírek alatt a fuggo megbízasok, TP és SL szintek piaci megbízással teljesulnek, vagyis mikor az árfolyam átugrik bizonyos szinteket, a teljesulés a kovetkezo legjobb árfolyamon megy végbe. Ez torténhet az elonyodre vagy éppen a hátrányodra is.
                      Nyílván az én előnyömre fog teljesülni, hiszen minden egyes pip slippage az Iron kockázatmentes(!) haszna.

                      Inkább hagyjuk

                      Hozzászólás

                      • StLui
                        Tőzsdemágus
                        • 10-01-08
                        • 1333

                        GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nyílván az én előnyömre fog teljesülni, hiszen minden egyes pip slippage az Iron kockázatmentes(!) haszna.

                        Inkább hagyjuk
                        Bármilyen hihetetlen nekem teljesült már a javamra megbízás a gap miatt. Nem iron-nál de gondolom nem csak náluk vonod ezt kétségbe.

                        Hozzászólás


                        • StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Bármilyen hihetetlen nekem teljesült már a javamra megbízás a gap miatt. Nem iron-nál de gondolom nem csak náluk vonod ezt kétségbe.
                          ECN ott teljesül ahol tud. Piaci áron. Market maker számlán meg ott ahol a cég akarja vagy garantálja. Ha garantálja az árat, akkor azt kapod amit látsz és az neked kedvezőbb. De ha nem garantálja, akkor náluk van rosszul beállítva a rendszer ha maguk ellen csúszik az ár.

                          Tadawulnál pl garantált ár volt és a TP / SL mindig ott teljesült ahova beraktad. Hírekkor benyelték a veszteséget. Minden egyéb esetben pedig ellened ment a slippage. Nyílván...

                          Hozzászólás

                          • StLui
                            Tőzsdemágus
                            • 10-01-08
                            • 1333

                            Én forex cfd-t kereskedek, az nem tudom minek számít, de biztos nem bankközire megy

                            Hozzászólás

                            • x5z4
                              Spekuláns
                              • 13-08-29
                              • 199

                              Az IronFX-nél van lehetőség synchron trade-re, tehát olyanra, h másolni lehet egy másik ügyfél kötését?
                              Továbbá szerintetek jobb mint az XTB vagy az Admiral Markets?

                              Hozzászólás


                              • Gondolom ez csak software kérdése. Jobb...

                                Hozzászólás

                                Working...
                                X