IronFX

Collapse
X
 
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts
  • IronFX NZ
    Kitiltott
    • 11-12-28
    • 1788

    Hozzászólás

    • huft
      Lelkes újonc
      • 13-01-28
      • 17

      @Zalán
      Kösz, az lesz, ha tényleg ilyen jó a rollover, és meggyőződtem róla, hogy ez egy biztonságos bróker.
      Egyéb okok miatt USD/HUF shortokat nyitok, a keletkező rollover bevételeket akarom optimalizálni

      @Zoltán Németh IronFX
      Kösz a linket.
      A másik kérdésemre még várom a választ:
      "0.01 lot-ot akarok trédelni (pl. USD/HUF-ot 1000$ értékben), de a weboldalukon láttam, hogy ez csak $2500-nál kisebb egyenlegnél lehetséges. Igaz ez?"

      Hozzászólás

      • IronFX NZ
        Kitiltott
        • 11-12-28
        • 1788

        huft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        @Zalán
        @Zoltán Németh IronFX
        Kösz a linket.
        A másik kérdésemre még várom a választ:
        "0.01 lot-ot akarok trédelni (pl. USD/HUF-ot 1000$ értékben), de a weboldalukon láttam, hogy ez csak $2500-nál kisebb egyenlegnél lehetséges. Igaz ez?"
        A múlt héten meghozta a menedzsment a dontést hogy ezt a 2.500$-os határt fgelviszik 10.000$-ig
        De ezt mindig egyénileg kell kérvényezni

        Hozzászólás


        • Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A swapok változása miatt azt tudom ajánlani, hogy egy demo számla letöltés után nézd meg az aktuális swap pontokat:

          Szimbolumok -> ExoticFX -> és kiválasztod a devizapárt


          Szerintem jelenleg azért sokkal érdekesebb az, hogy nagyon begyengülhet a forint vagyis rettentő nagy a kockázat benne ha longolni szeretnéd kis hazánk pénznemét...

          jaj, jaj, jaj....csak ezt ne Zalán!!!!

          Ok megértetük hogy elmentél dolgozni az Ironfx-hez.
          Ezzel nincs is senkinek gondja, ez a magánüged hogy kitől szerzed be a havi fizetést.
          De baromságokat nagyon nem kellene ide kiírogatni, pláne úgy hogy ezzel kereskedési tanácsot adsz egyben embereknek!

          Normális vagy?
          Mi az hogy: "begyengülhet a forint vagyis rettentő nagy a kockázat benne "
          Rettentő nagy kockázat???
          Tudod te hogy egyáltalán miről beszélsz?

          Pont azért játszunk a forexen, mert hajszál pontosan ki tudjuk számolni a kockázatunkat, mindenki magának, egyénileg.
          Ha te ezt nem teszed és így belekerülsz olyan helyzetekbe hogy "rettentő nagy kockázatot" vállalsz, az a magánügyed.
          De nehogy már bárkit is kioktass azzal kapcsolatban hogy mi lesz a jövőben.

          "Begyengülhet" ? Nem mondod...? Nem vetted észre hogy már hetek óta gyengül?
          Ennyi erővel azt is írhattad volna hogy: beerősödhet!
          Tök mindegy mit írsz, mert úgysem az lesz, hanem amit dob a piac.
          Honan tudod hogy aki éppen longolni, vagy shortolni akar bárnmit is, az milyen stratégiával játszik és mi a célja?
          Ha pedig ezzel nem vagy tisztában, mi alapján mondasz véleményt valaki kereskedési ötletére?

          Komolyan, hihetetlen hogy még ebbe is belementek, nem csak a brókercégetek "ön tömjénezésébe"!
          Tartsuk már tiszteletben egymást, legalább ennyire.
          Ha nem tudsz kereskedni, (márpedig az ilyen mondatokból 1000%-osan meg lehet állapítani a tzdásszintedet a kereskedői skálán) akkor ne adj tanácsot másoknak kereskedési kérdésekben!

          Neked nem ez a dolgod, hanem hogy eladd a cégeteket, meg a termékeiteket.

          Aki zöldséget árul a piacon, az sem megy bele mikrobiológiai vitákba és tanácsadásokba agrármérnökökkel....

          Hozzászólás

          • Zalán
            Tőzsdeprofesszor
            • 12-07-13
            • 2433

            Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            jaj, jaj, jaj....csak ezt ne Zalán!!!!

            Ok megértetük hogy elmentél dolgozni az Ironfx-hez.
            Ezzel nincs is senkinek gondja, ez a magánüged hogy kitől szerzed be a havi fizetést.
            De baromságokat nagyon nem kellene ide kiírogatni, pláne úgy hogy ezzel kereskedési tanácsot adsz egyben embereknek!

            Normális vagy?
            Mi az hogy: "begyengülhet a forint vagyis rettentő nagy a kockázat benne "
            Rettentő nagy kockázat???
            Tudod te hogy egyáltalán miről beszélsz?

            Pont azért játszunk a forexen, mert hajszál pontosan ki tudjuk számolni a kockázatunkat, mindenki magának, egyénileg.
            Ha te ezt nem teszed és így belekerülsz olyan helyzetekbe hogy "rettentő nagy kockázatot" vállalsz, az a magánügyed.
            De nehogy már bárkit is kioktass azzal kapcsolatban hogy mi lesz a jövőben.

            "Begyengülhet" ? Nem mondod...? Nem vetted észre hogy már hetek óta gyengül?
            Ennyi erővel azt is írhattad volna hogy: beerősödhet!
            Tök mindegy mit írsz, mert úgysem az lesz, hanem amit dob a piac.
            Honan tudod hogy aki éppen longolni, vagy shortolni akar bárnmit is, az milyen stratégiával játszik és mi a célja?
            Ha pedig ezzel nem vagy tisztában, mi alapján mondasz véleményt valaki kereskedési ötletére?

            Komolyan, hihetetlen hogy még ebbe is belementek, nem csak a brókercégetek "ön tömjénezésébe"!
            Tartsuk már tiszteletben egymást, legalább ennyire.
            Ha nem tudsz kereskedni, (márpedig az ilyen mondatokból 1000%-osan meg lehet állapítani a tzdásszintedet a kereskedői skálán) akkor ne adj tanácsot másoknak kereskedési kérdésekben!

            Neked nem ez a dolgod, hanem hogy eladd a cégeteket, meg a termékeiteket.

            Aki zöldséget árul a piacon, az sem megy bele mikrobiológiai vitákba és tanácsadásokba agrármérnökökkel....

            Ezzel egyet értek. Csak az a baj, hogy kettős mércével könnyű beszélni...kereskedési tanácsot adtam volna? Attól nagyon messze állt...az a baj, hogy valamiért (és nem azért mert hülyeséget irunk) az inger küszöbötök nagyon lent van...vagy a piac szívat vagy más problémád lehet...de még egyszer kérünk, hogy ne itt éljétek ki ezt...

            Szerintem nem neked fogom bizonygatni, hogy mennyire tudok trédelni vagy sem...a saját véleményem elmondása nem kereskedési tanács adás..és ha figyelembe veszed, hogy shortolni akarja, akkor nagyon is benne van a kockázat..soha nem tudhatod, hogy mikor húzzák meg annyira, hogy nagy tőke áttétellel simán kiütik a póziját..ha nem tesznek be offert, hogy kiszálljon akkor lehetsz te bármekkora kockázat kezelő...majd ha látsz olyat akkor megérted mire mondtam ezt...

            De inkább nem megyek bele ebbe, mert valamiért azt hiszitek a fórumon csak ti mondhatjátok el a véleményeteket...
            skype:zalan831;

            Hozzászólás

            • IronFX NZ
              Kitiltott
              • 11-12-28
              • 1788

              Úgy szeretem hogy mindenki olyan profi ezen a fórumon.
              Lehet hogy ide csak nyereséges kereskedok járnak akik pontosan ki tudnak minden kockázati tényezot szamolni?

              Ha úgy gondolja valaki hogy egy-egy megjegyzés nem rá vonatkozik akkor haladjon tovább (ha nem inge ne vegye magára). Bár én továbbra is úgy gondolom hogy a profi tradereknek nincs idejuk/kedvuk fórumozni.

              Hozzászólás

              • kmisi
                Kitiltott
                • 10-02-08
                • 387

                Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Bár én továbbra is úgy gondolom hogy a profi tradereknek nincs idejuk/kedvuk fórumozni.
                Ez egy kicsit freudi elszólás volt…

                Szóval te nem a profik kedvéért írogattál eddig?

                Egyébként sok mindent lehet számolni a várakozással töltött unalmas percekben, s ha jó alapadatokból indulsz ki, sok kockázati tényezőt már felesleges újra figyelembe venni.
                Ezt egy bróker-account manager biztos tudja.

                Hozzászólás


                • Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ....vagy a piac szívat vagy más problémád lehet...de még egyszer kérünk, hogy ne itt éljétek ki ezt...

                  ...és ha figyelembe veszed, hogy shortolni akarja, akkor nagyon is benne van a kockázat..soha nem tudhatod, hogy mikor húzzák meg annyira, hogy nagy tőke áttétellel simán kiütik a póziját..ha nem tesznek be offert, hogy kiszálljon akkor lehetsz te bármekkora kockázat kezelő...majd ha látsz olyat akkor megérted mire mondtam ezt...

                  De inkább nem megyek bele ebbe, mert valamiért azt hiszitek a fórumon csak ti mondhatjátok el a véleményeteket...

                  A piac időnként mindenkit "szivat".
                  Aki ezt nem tudja feldolgoni, az ne kereskedjen.

                  "soha nem tudhatod, hogy mikor húzzák meg annyira..." Így van, pont erről beszélek hogy soha nem tudod mi fog történni!
                  De ha ennyire kockázatosnak ítéled meg a HUF párokat, akkor inkább azt javasolnád a szerencsétlen kezdőnek, hogy ne ezzel kereskedjen, mert a piac szét fogja szívatni a kis számláját és nem ér semmit a stoppja, ha átgázol rajta a piac és kapja a margint callt.
                  Bár ha jobban belegondolsz, és valaki értelmes kockázati szintet használ, akkor az 500-szoros tőkeáttételetekkel túl kellene élnie egy HUF fel , vagy le rántást is.
                  Persze ész nélküli döntéseknek véres következményei szoktak lenni.
                  Erről szól a kereskedés! Hidd el láttam már egy s mást.

                  Szerintem ezen (és sajnos más fórumon is, ami nem rólatok kellene hogy szóljon) pont ti vagytok azok akik állandóan véleményt, javaslatot, dícsérő szavakat mondtok, főleg magatokról.
                  Ez nekem kicsit olyan bagoly/verébes dolog...

                  Hozzászólás


                  • Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha úgy gondolja valaki hogy egy-egy megjegyzés nem rá vonatkozik akkor haladjon tovább (ha nem inge ne vegye magára). Bár én továbbra is úgy gondolom hogy a profi tradereknek nincs idejuk/kedvuk fórumozni.
                    Igen Zoli, amit itt írsz, az rád is vonatkozik!

                    Hozzászólás

                    • kismentor
                      Tőzsdecápa
                      • 10-04-29
                      • 619

                      Azt hiszem,néhány embernek talán látogatást kellene tennie egy pszihologusnál.
                      A piacot győzzétek le,ne egymást!

                      Hozzászólás


                      • kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Azt hiszem,néhány embernek talán látogatást kellene tennie egy pszihologusnál.
                        A piacot győzzétek le,ne egymást!
                        Így van!
                        A piacot nem kell legyőzni, mert az még senkinek sem sikerült.
                        A piac nem az ellenséged (legalábbis nem kellene hogy az legyen).
                        Akik le akarták eddig győzni, azok mind belehaltak...
                        Önmagunkat elegendő csupán és akkor minden rendben lesz a piacokkal.

                        Hozzászólás

                        • kismentor
                          Tőzsdecápa
                          • 10-04-29
                          • 619

                          Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Így van!
                          A piacot nem kell legyőzni, mert az még senkinek sem sikerült.
                          A piac nem az ellenséged (legalábbis nem kellene hogy az legyen).
                          Akik le akarták eddig győzni, azok mind belehaltak...
                          Önmagunkat elegendő csupán és akkor minden rendben lesz a piacokkal.
                          Ezeket melyik super "tankönyvben" olvastad?
                          Ha a piac a trükkjeivel nem tud téged legyőzni,akkor te győzted le őt,mert pénzt keresel!
                          Ez egy folyamatos harc,amiben győz akinek hízik a számlája,és veszít,akinek fogy.
                          Felesleges erről ennyit filozófálni.

                          Hozzászólás


                          • kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ezeket melyik super "tankönyvben" olvastad?
                            Ha a piac a trükkjeivel nem tud téged legyőzni,akkor te győzted le őt,mert pénzt keresel!
                            Ez egy folyamatos harc,amiben győz akinek hízik a számlája,és veszít,akinek fogy.
                            Felesleges erről ennyit filozófálni.

                            Nem olvastam, egyszerűen így gondolom.
                            Nálam a legyőzéshez az "ellenség" szó társul.
                            Erre írtam amit írtam. Sohasem fogom egy olyan dolognak tekinteni a piacot, amit le kell győznöm, mert akkor már régen rossz irányba mennék!
                            Mindenki "le akarja győzni a piacot" és a döntő többségnek ez nem sikerül.
                            Akkor ebből pontosan látszik hogy ez egy nem célravezető tevékenység.

                            A győzelem számomra csupán játék a számokkal a stratégiámon belül.
                            A végeredménye valóban az hogy a nyereségek felülmúlják a veszteségeket.

                            Hozzászólás

                            • kismentor
                              Tőzsdecápa
                              • 10-04-29
                              • 619

                              Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem olvastam, egyszerűen így gondolom.
                              Nálam a legyőzéshez az "ellenség" szó társul.
                              Erre írtam amit írtam. Sohasem fogom egy olyan dolognak tekinteni a piacot, amit le kell győznöm, mert akkor már régen rossz irányba mennék!
                              Mindenki "le akarja győzni a piacot" és a döntő többségnek ez nem sikerül.
                              Akkor ebből pontosan látszik hogy ez egy nem célravezető tevékenység.

                              A győzelem számomra csupán játék a számokkal a stratégiámon belül.
                              A végeredménye valóban az hogy a nyereségek felülmúlják a veszteségeket.
                              Pedig a te SL szintjeid mások Tp szintje.
                              Amit te elbuktál,más megnyerte.
                              És szerinted itt senki nem vesztett,és senki nem nyert?
                              Lehet hinni sokmindenben.

                              Hozzászólás


                              • kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Pedig a te SL szintjeid mások Tp szintje.
                                Amit te elbuktál,más megnyerte.
                                És szerinted itt senki nem vesztett,és senki nem nyert?
                                Lehet hinni sokmindenben.

                                Hát ez nagy igazság volt!
                                Ahol én eladok ott más vesz ....nem mondod!????

                                Én nem használtam a "hinni" szót.

                                Hozzászólás

                                Working...
                                X