IronFX

Collapse
X
 
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts
  • fsdhbfjksdbflhsdgfj
    Kitiltott
    • 10-11-06
    • 0

    IronFX spread GBP hír idején

    Naplóztam a spreadet a 10:30-as GBP hír idején (+/- 5 perc) GBP/USD, GBP/JPY, és EUR/GBP párokon. Ha valakit érdekel xls-ben megnézheti kitömörítés után.
    Csatolt fájlok

    Hozzászólás

    • lajos64
      Újonc
      • 14-01-22
      • 1

      Van brókercég ahol garantált áron teljesülnek a függő megbízások. pl:

      [URL="https://www.xtb.hu/Ajanlat"]

      Igaz ennek kicsit magasabb spread az ára.

      Hozzászólás


      • Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Naplóztam a spreadet a 10:30-as GBP hír idején (+/- 5 perc) GBP/USD, GBP/JPY, és EUR/GBP párokon. Ha valakit érdekel xls-ben megnézheti kitömörítés után.
        Hát de izé Ugye az se mindegy, hogy a spread hogyan tágul ki. Mindkét irányba meg összevissza vagy csak egyfelé, mint most... EURGBP shortban benne voltam, bid elszállt lefelé, persze h nagy volt a spread mert senki nem akarta venni... stopomat pedig meg sem szagolta

        Hozzászólás

        • fsdhbfjksdbflhsdgfj
          Kitiltott
          • 10-11-06
          • 0

          GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hát de izé Ugye az se mindegy, hogy a spread hogyan tágul ki. Mindkét irányba meg összevissza vagy csak egyfelé, mint most... EURGBP shortban benne voltam, bid elszállt lefelé, persze h nagy volt a spread mert senki nem akarta venni... stopomat pedig meg sem szagolta
          Azért van a táblázatban benne a vételi és eladási ár is, lehet nézegetni hol ugrott meg esetleg jelentősen az ár a megelőző tickhez képest.
          Valamint MT4 alatt a spreadet mindig a "vételi" oldalon fizeted, longnál nyitáskor, shortnál záráskor.

          Hozzászólás

          • kockas
            Tőzsdeprofesszor
            • 13-08-24
            • 2291

            Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Naplóztam a spreadet a 10:30-as GBP hír idején (+/- 5 perc) GBP/USD, GBP/JPY, és EUR/GBP párokon. Ha valakit érdekel xls-ben megnézheti kitömörítés után.
            Belenéztem a GBPUSD-be. Látok 3-4 másodpercnyi eltérést az egy sorban lévő két időpont között. Kinek nem jár pontosan az órája? Az enyém atomwindowspontos....(tényleg érdekelne, megint bogarászok
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

            Hozzászólás

            • fsdhbfjksdbflhsdgfj
              Kitiltott
              • 10-11-06
              • 0

              kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Belenéztem a GBPUSD-be. Látok 3-4 másodpercnyi eltérést az egy sorban lévő két időpont között. Kinek nem jár pontosan az órája? Az enyém atomwindowspontos....(tényleg érdekelne, megint bogarászok
              Most már az enyém is csak max 1mp-et tér el a frissítés után. Szerintem nem ezen fog múlni a siker.

              Hozzászólás

              • _pda_
                Tőzsdemágus
                • 11-02-06
                • 1274

                átváltottam én is ide, meguntam a vesződést a LQD-el

                szépen átpakoltam mindent az új MT4-be, utánna vártam a chartokat, h betöltődjenek
                miután szinteket kereskedem, kíváncsi voltam, h a "burda szabásmintám", hogy fog stimmelni a másik broki chartjához
                1-2 pippen belül ott van minden, ahol lennie kell, eddig nem találtam semmi ordító különbséget sehol sem
                remélem a többi téma is így fog működni

                az info scripttel összehasonlítottam az instrumentumokat, ott azért a hedge és a swap kondíciók között jelentős az eltérés

                Hozzászólás

                • antalandi
                  Lelkes újonc
                  • 13-05-15
                  • 13

                  Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Naplóztam a spreadet a 10:30-as GBP hír idején (+/- 5 perc) GBP/USD, GBP/JPY, és EUR/GBP párokon. Ha valakit érdekel xls-ben megnézheti kitömörítés után.
                  jól tetted, köszönet érte!

                  Milyen számláról készült a kimutatás, lehetne tudni?

                  Hozzászólás

                  • fsdhbfjksdbflhsdgfj
                    Kitiltott
                    • 10-11-06
                    • 0

                    antalandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    jól tetted, köszönet érte!

                    Milyen számláról készült a kimutatás, lehetne tudni?
                    Prémiumról visszaállíttattam micro számlatípusra, hogy legyen microlot (0,01lot). Így viszont picivel nagyobbnak tűnik az átlagos spread 0,1-0,2 pippel a fő párokon. Az átállítást 1 órán belül megcsinálták. Az 5-ös számű szerveren van az acc.

                    Hozzászólás

                    • antalandi
                      Lelkes újonc
                      • 13-05-15
                      • 13

                      Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Prémiumról visszaállíttattam micro számlatípusra, hogy legyen microlot (0,01lot). Így viszont picivel nagyobbnak tűnik az átlagos spread 0,1-0,2 pippel a fő párokon. Az átállítást 1 órán belül megcsinálták. Az 5-ös számű szerveren van az acc.
                      Köszönöm!

                      Hozzászólás

                      • kockas
                        Tőzsdeprofesszor
                        • 13-08-24
                        • 2291

                        Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Most már az enyém is csak max 1mp-et tér el a frissítés után. Szerintem nem ezen fog múlni a siker.
                        A tied lehet nem ezen múlik. Én spec HFT-zek.
                        A robotika egyik alaptörvénye: minden másodperc számít!!
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

                        Hozzászólás

                        • Jano
                          Tőzsdemágus
                          • 12-02-21
                          • 1056

                          Iron vazze qrva szerencsések vagytok... ugy néz ki ügyfeletek leszek... apropó hogy kezelnétek le egy ilyen szitut?

                          Click image for larger version

Name:	2014-01-22_16-30-51_fxcm down.png
Views:	1
Size:	15,9 KB
ID:	144856
                          Click image for larger version

Name:	2014-01-22_16-32-09_fxcm.png
Views:	1
Size:	11,8 KB
ID:	144857

                          Click image for larger version

Name:	2014-01-22_16-47-15_fxcm_malfunction.jpg
Views:	1
Size:	124,5 KB
ID:	144859
                          Csatolt fájlok

                          Hozzászólás

                          • IronFX NZ
                            Kitiltott
                            • 11-12-28
                            • 1788

                            Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Iron vazze qrva szerencsések vagytok... ugy néz ki ügyfeletek leszek... apropó hogy kezelnétek le egy ilyen szitut?

                            [ATTACH]4489[/ATTACH]
                            [ATTACH]4490[/ATTACH]
                            [ATTACH]4492[/ATTACH]
                            [ATTACH]4494[/ATTACH]
                            Janó ennek orulok!
                            Nalunk nem volt szerver leállás már tobbmint 1,5 éve még 1 másodpercre sem.

                            van 8 éles kereskedési szerverunk, és mindegyikhez tartozik 1 backup server tehát osszesen 16. ezek elszóratan vannak a világ tobb pontján
                            pl: NewYork, London, Frankfurt, HongKong, Ciprus, Hollandia, Sydney stb...

                            Hozzászólás

                            • Jano
                              Tőzsdemágus
                              • 12-02-21
                              • 1056

                              Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Janó ennek orulok!
                              Nalunk nem volt szerver leállás már tobbmint 1,5 éve még 1 másodpercre sem.

                              van 8 éles kereskedési szerverunk, és mindegyikhez tartozik 1 backup server tehát osszesen 16. ezek elszóratan vannak a világ tobb pontján
                              pl: NewYork, London, Frankfurt, HongKong, Ciprus, Hollandia, Sydney stb...
                              Szegedre is kellene egy...

                              Hozzászólás

                              • Zalán
                                Tőzsdeprofesszor
                                • 12-07-13
                                • 2433

                                Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szegedre is kellene egy...
                                oké.
                                Hamarosan jövök és megcsináljuk.
                                skype:zalan831;

                                Hozzászólás

                                Working...
                                X