Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

The Journey from $1.000 --> $1.000.000

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Igen, szerintem is lesz meg egy lefele menet 1 ala... a sarga trendvonal most torik... rovidtavon jo short lehet TP-vel az elozo alj alatt... torik is mar az oras trendvonal:

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 8-15-2022 at 1.05 PM.png Views:	0 Size:	177,0 KB ID:	197018

Hozzászólás

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      Szoval, ez a short egy no-brainer volt... valaki van benne aki aszondta, hogy latta ezt lemenni? Chucky pl. ... az also piros vonal jelzi az elozo melypontot... annak az atutese utan keressuk a buy setup-hoz szukseges elso felfele impulzust es annak a korrekciojat... minel lennebb es minel kisebb TF-en, annal jobb... annal jobb lesz az R/R a hosszutav pozihoz... nem erdemes kihagyni a felfele menetelt...

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      valójában igen, vártam hogy leesik és benne is vagyok még egy darabig, csak nem így.
      USDCHF longom van pár napja. Ha az felfele megy (bár már kezd kifulladni),
      akkor ennek szinte kötelezően lefele kell mennie, mert nem tud máshova,
      ezért addig hozzá sem nyúlok, amíg az USDCHF fel nem tépézik, vagy amíg ki nem ütik.

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      nem ertem miert kepzeli majd' mindenki, hogy ha egyik fel, akkor a masik "kotelezoen" le... ez akkora ordas tevedes amelynel nem sok nagyobb van... nagyon egyszeru a szitu: ha ez igy lenne, akkor az EURCHF egy flat line lenne a charton nem pedig hullamzas... es mivel nem flat line, innen maris evidens a tevedes, nem?

el kell engedni a hulyesegeket, a rossz beidegzodeseket es helyet kell adni a jozan esznek... jobban fog menni a trada...

• Itt a kep... nem tudtam a kommentbe begyurni fennebb eggyel...

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 8-19-2022 at 7.19 PM.png Views:	0 Size:	172,0 KB ID:	197057

Hozzászólás

• equalizer te hogyan állapítod meg hogy az első hullám az tényleg az első vagy az a harmadik hullám?

Hozzászólás

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        Ezt komolyan kerdezed? mert erre az egyszeru valasz is tul egyszeru: minden olyan impulziv hullam ami korrekcio utan erkezik, nem lehet elso hullam... viszont az elso hullam azert fontos, mert az utana levo korrekcio utani hullambol fogsz penzt csinalni... mert ha nem igy van, akkor nem fogsz penzt csinalni, hanem vagy forditva ulsz a lora (erre pelda a kockas fele trade a minap), vagy pedig egy korrekcioba veszel bele es az kiverezteti a zsebed es az idegeid... simple as ABC

• Tessek rpr itt a pelda...

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 8-20-2022 at 9.09 AM.png Views:	0 Size:	166,9 KB ID:	197065

Tedd magad, hogy nem tudod, hogy ez milyen instrumentum milyen idosikja... latsz egy lefele meno impulzus utan egy rogton felfele meno impulzust... evidens, hogy az az elso (elso narancs)... varsz egy korrekciot es a korrekci befejeztevel elkapod a kovetkezo impulzust... amit engedsz az elozo 127%-aig... es meg is van a $$$... most en nem huztam ra a 127%, de nagyjabol az korulre ment az Y masodik impulzus... pur statisztikai alapon ennyi kell a $$$ megszerzesehez a piacokon... es ez egy megismetelheto folyamat, barmikor, barhol...

PS: gyere mert behuztam a fib-et is... es lass csodat... a statisztikam a 127%-al most sem hagyott volna cserben, ha benne lettem volna ebben a trade-ben...

Click image for larger version  Name:	image_17515.png Views:	6 Size:	162,2 KB ID:	197066

PS2: persze senki nem mondta, hogy az elso impulzust ne tudnad lekereskedni... ugyanaz a felallas, keresed az elso impulzust egy kisebb idosikon az elso nagy impulzuson belul es beszallsz a korrekcio utan... ez a lenyeg akkor amikor egy hosszabb tavu nagyobb mozgasba akarsz az elejen, a legaljan beszallni... ez fog kovetkezni az EURUSD-n hamarosan, ahol 1 oras beszallot keresek a hetes mozgas megfogasara... vagy akar 15 perceset, meglatjuk... ime itt a pelda erre:

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 8-20-2022 at 9.21 AM.png Views:	0 Size:	76,4 KB ID:	197067
      Utoljára szerkesztve a következő által: equalizer; 2022-08-20, 06:27.

Hozzászólás

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        'a statisztikam a 127%-al most sem hagyott volna cserben, '
        ezt a képet mutathattad volna előbb is, hogy fordítva ülsz a fibo lovon
        mert a +127% felcsökkent nálad mínusz huszonhétre amolyan huszáros kipcsak rezsicsökkentett módon.
        Egyébként nem tudom itt ezeknél az eszközöknél hogy van, már évek óta nem húztam egy FiBót sem,
        de a boltban sem teljesen mindegy hogy valami valami előbb olcsóbb 20%-al, mert utána minimum 25%-ot kell emelni.
        De köszi!, ha majd újra elővenném, akkor így fogom huzogatni trendellenesen, hátha itt is nagyobb lesz ebbe az irányba az élvezet.

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        ez mar csak ilyen... erdelyi megoldas arra, hogy egy tool-on belul legyen mindket tool (fib retracement + fib extension)... ha rahuzod a hagyomanyos Fib extension tool-t a W hullamra, akkor ahol nekem -27 van ott 127 lesz...

• equalizer thx.

Kèrdèsek:

1. Tehat akkor az harmadik hullamot te ugy hatorozod meg, hogy a korrekcio impjere huzott trendvonalat atszakitja es csinal egy zaszlot?

2. BE-be te mikor szoktad behuzni a pozit, kivancsi vagyok...gondolom nem risk alapjan hutod BE-be?

Hozzászólás

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        1. Ez is egy modszer... egy elso hullam utani korrekcio utolso impulzusara huzol egy trendvonalat es amikor az torik, persze egy ujabb impulzus altal, annak a korrekciojaban a jo beallni... mindez persze egy idosikkal lennebb tortenik mint ahol a korrekcio utolso impulzusa van... egyszeru, nem?

2. Az elobb emlitett trendvonalat atszakito korrekcioban amikor beallsz, SL az impulzus kiindulopontja alatt, TP valahol messze, hiszen egy nagyobb idosik impulzusat celozzuk meg... BE-be akkor teszem altalaban, amikor a beallashoz hasznalt imp+korr utani impulzus attori az elso kis imp csucsat/melypontjat... ertheto?

• equalizer

ezt így érted?

szaggatott kék vonal konfirmációs vonal nálad? ott hozod meg a döntést hogy a harmadik impben vagyunk? Vagy a szaggatott vonal után vársz még egy zászlót?

"persze egy ujabb impulzus altal"

ezt hogy érted? korrekció is állhat akár 3 impulziv mozgásból. Találni ilyet simán. Arra gondolsz, hogy a mozgás meredeksége alapján lehet eldönteni, hogy egy hullám impulziv-e, nekem az a legnehezebb!!!
      De ha van erre valami jó praktikád, kíváncsi lennék rá.

Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Figyelj rpr nem ertetted meg ... en nem ugyanazon az idosikon hozom meg a dontest a belepeshez, hanem eggyel kisebb idosikon, a korrektiv struktura vegen, egy kisebb idosiku kicsi imp+korr utan ... mert igy sokkal jobb az R/R ... ime egy elethu pelda, ebben a kepben benne van minden amit tudnod kell ... :

Click image for larger version

Name:	Screen Shot 8-21-2022 at 9.32 PM.png
Views:	312
Size:	69,4 KB
ID:	197100

Hozzászólás

• Chucky
          Chucky kommentje
          Editing a comment
          igen, ott lesz igazán dögös az RR, addig még valszeg pár stop outot el kell szenvedni a jó entry érdekében...

• kockas
          kockas kommentje
          Editing a comment
          a napok óta futó USDCHF longom végre tépére futott, felőlem most már azt csinálhattok vele amit akartok.

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          nem volt rossz trade az USDCHF sem, az biztos... minden olyan trade amelybol $$$ jon, jo trade... ezert latom olyan jonak az EU hosszutavu longot... beallsz es elfelejted, hogy letezik kb. 1 evig...

Chucky ez mindig igy van, nalam is... amig elkapok egy hosszutavu mozgast, kicsit megizzadok, hiszen nem lehet pontosan beloni, hogy melyik lesz az a kis imp+falg amelyik meginditja azt... de eddig nagyjabol mindig elindult... a rekordom egy ilyen mozdulatnal kb. 850 pip volt a GBPJPY-n... es az par nap alatt ment akkorat

• Szoval, el is erkeztunk az #1.-es szamu probalkozashoz beallni 5 percesen egy hetes mozgasba... nem lenne semmi, ha innen fordulna...

Minden ugy tortent ahogy az elorelatva volt fennebb... elerkeztunk a piros szaggatott vonalhoz amit fennebb jeleztem, hogy az mi az, onnan kaptunk egy kisebb TF imp+flag-et... ennek a toresenel lesz az elso probalkozas long-ra:

Name:	Screen Shot 8-23-2022 at 1.55 PM.png
Views:	276
Size:	131,2 KB
ID:	197117

Hozzászólás

• kockas
          kockas kommentje
          Editing a comment
          eddig is shortoltam az USDCHF-el, de akkor itt van directbe.
          Mivel sikerült az utolsó 1 pont nullás árfolyamot megkapnom tickre azon a ponton ahol szeretem,
          ezért az ilyet pszichésen sokáig tudom tartani.
          Így nullába húzva a mozgás 99 százalékáért kell hogy visszamenjenek, ha ki akarnak ütni.
          Sok milliárd dollárt már csak nem fognak beáldozni a 0.02 lotomért
          de ha mégis akkor arra fogok gondolni, hogy a kisebbiket már nem vehetik el, az TéPére futott,
          meg swapot is kaptam reggelre, ma este pedig triplaswapszerda lesz
          Nagy baj már nem történhet. Továbbra is szeretném tartani szeptember 11-ig,
          aztán ki tudja, lehet rágyúrok még a novemberi félidős választásokra.
          Amcsiban is nagy infláció van és valamivel el terelni a szót a problémákról,
          erre kitünő választási duma a bivalyerős dollár=bivalyerős nemzet.

Valójában egyébként jobban járnék ha kiütnének, mert ennek a marginigénye elvitte a fél egyenlegemet,
          és így alig marad zseton az esti félig csúnyás mókára, ami ma is! durván bejött, persze kiverhitik még mint az GBPCAD-et.
          Ezt sikerült mára még este félkómásan kisakkoznom: AUDJPY short.
          Már látom hogy az NZDJPY mintha jobb választás lett volna, de ne legyünk telhetetlenek.

Örülök hogy sikerült beillesztened.
          //ps: {VIDEO-val is működik!}

• rpr
          rpr kommentje
          Editing a comment
          equalizer értelek.
          Én azt kérdeztem, hogy TL-eket ELLENÁLLÁSKÉNT használod, azon meglepődtem, mert korábban azt írtad, hogy nem de itt egyik képeden onnan várod a visszapattanót. Csak megjegyzés.

Egyébként OK értelek korrekcióval kapcsolatban, de jó lenne következtetni mégis mekkorát lehet várni, mert gyakorlatilag lehet, hogy 3 gyertyát látsz magasabb TF-en, ami kisebb időtávon "normál hosszúságú" 3 hullám lesz, de az is előfordulhat, hogy magasabb idősíkon csinál 3 hullámot.
          Abban esetben ha csinál egy gyors 5 gyertyás korrekciót lemaradhatsz és ez sokszor megtörténik (hogy csak ilyen kis visszahúzódás van szép mozgások előtt.

• VikThor1029
          VikThor1029 kommentje
          Editing a comment
          rpr gondolom ismered a fraktálokat, valamint, hogy a piacnak is ilyen a szerkezete. Ezen kívül a multi timeframe-ról is hallhattál már. Na ha ezek ismerősek, akkor már csak használni kell. Ha óráson látsz 3-4 gyertyát az impulzus után,akkor menj le kisebb tf-re, és keress ott ugyanolyan impulzus + korrekciót. Ennyire egyszerű

• EURUSD-vel kapcsolatban ugy nez ki lesz meg egy lefele menet... a MACD divergencia hianya is ezt mutatja elore es a momentum megtorpanasa es egy nagyobbszabasu korrekcio meglete ebben az utolso korrektiv strukturanak kinezo alakzatban is mind ezt tamasztja ala... ha igy lesz, kapok egy BE-t, hiszen most mar BE-be huztam a pozit, mert megvan a lehetosege a lefele menetnek es nem szeretnem bekapni a full SL-t, az nem kis penz lenne kidobva az ablakon... ha igy is lesz, lennebb megy, kapok egy BE-t es johet lennebbrol a kovetkezo probalkozas longra...

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 8-24-2022 at 8.54 PM.png Views:	0 Size:	317,9 KB ID:	197146

Valaki van meg benne a longban? kockas hogy all a shortod?
        Utoljára szerkesztve a következő által: equalizer; 2022-08-24, 18:18.

Hozzászólás

• rpr
          rpr kommentje
          Editing a comment
          equalizer korabban azt irtad nem hasznalod a Trend vonalakat ellenállaskent. Ezen a kepen ugy tunik megis... de lehet csak optikai csalodas Vagy ez mi ha nem ellenallas?

És még egy kis kíváncsiskodás: Honnan tudod, hogy egy korrekció mekkora lesz? Úgy értem ha nézed az adott idősíkon lehet, hogy 3 gyertyát fogsz látni, de lehet visszamegy imp elejéig. Ezt az "A" hullámból következteted le?Honnan lehet ezt besaccolni, hogy milyen nagyságú korrekcióra számítsak. (Ismerem a korrekciós alakzatokat, végignéztem Anil videóit is) mert ha pl. 4 oldalazó gyertyából áll egy korrekció akkor lehet lemaradok a belépésről mert kicsit nagyobb visszanyúlást várok ....érted mit akarok kérdezni.
          Utoljára szerkesztve a következő által: rpr; 2022-09-04, 07:27.

• VikThor1029
          VikThor1029 kommentje
          Editing a comment
          rpr anil belépője pont ezen áll,hogy lényegtelen mekkora is lesz a korrekció,annak a törésébe szállsz be. A korrekció vissza jöhet akár az imp 99%-áig is,de azért az már nem biztos, hogy azt mutatja, hogy tovább fog menni. Ha láttad Anil videóit, akkor tudod, hogy a korrekció ha lejjebb megy, akkor a belépőt is viszi tovább a trendvonal csúcsához/aljához ami okozta az új mozgást lejjebb/feljebb. Szóval nem maradsz le róla, mivel a limit a trendvonal törés fölött van, azaz lényegtelen eddig jön vissza. Ami egyébként szerintem egy nagyon rossz belépési módszer. Rengeteg stop hunt/wick fishing szokott törtenni, amik ilyen trendline-okra mennek rá.

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          rpr az biztos, hogy olyat, hogy ne hasznalnam a trendvonalakat, nem irtam soha, se itt, se mashol... mert ezek egy fontos szerepet jatszanak az arzenalomban... sot, legalabb 5-szor leirtam csak ebben a topic-ban, hogy hogyan is kell hasznalni azokat es ebbol legalabb 2-szer pont Neked... esetleg annyit lathattal, hogy nem belepesi szignalkent tekintek ra, az meglehet...

A korrekciok nagysagarol is legalabb 15-szor irtam, hogy ezeket nagyjabol sem lehet besaccolni, mert mindig tudnak meglepeteseket okozni a hosszusagukkal... erre a GBPCAD 3 eves korrekcio egy szuper pelda... keresd vissza, erdekessegkeppen, hogy mirol beszelek... nagyjabol ertem mit akarsz kerdezni, de ha egy bizonyos idosikon csak 3-4 gyertyas korrekciokat latsz es azok szerint akarsz belepesi dontest hozni, az nem a korrektiv strukturak megismeresere alapulo dontes... mert ahol csak 4 gyertyat latsz egy bizonyos idosikon, az esetleg zaszlokent megy el azon, semmikepp egy korrektiv strukturakent... 4 gyertyabol hogyan akarnal egy A hullamot meghatarozni?

Anil belepoje, ahogy Viktor mondja, egy korrektiv struktura vegen kezdodo uj impulzus elso hullamja utani zaszlo toresere bazirozik... jo es biztonsagos strategia... de en nem hasznalom ezt, mert tul sok trade-rol maradnek le...

• Gyere kockas alljak en is be kicsit a nyomdokaidba... egy kis szep EU short... ha mar trendvonal meg meg egy lefele meg ilyesmi elorejelzesek vannak fennebb...

Name:	Screen Shot 8-25-2022 at 9.27 AM.png
Views:	256
Size:	157,0 KB
ID:	197154

Name:	Screen Shot 8-25-2022 at 9.38 AM.png
Views:	191
Size:	166,6 KB
ID:	197155

Fennebb az elvaras, hogy mekkora mozgast kellene megtegyen, es a beallo is eggyel lennebb...

Hozzászólás

• Vacendak
          Vacendak kommentje
          Editing a comment
          "hiaba hadakozol velem itt, hogy szerinted nincs itt az ideje a longnak"

Ugyan hol állítottam én ilyet?! Én magam is long-ban vagyok.

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          ha' de az, hogy "Eszem ágában sem volt tegnapelőtt, hogy zárjam a shortom annál is inkább, mert jó esélye volt annak is tegnap, hogy folytatja az útját lefelé az árfolyam" koszonoviszonyban sincs azzal, hogy "Én magam is long-ban vagyok." ... vagy valamit esetleg felreertek...

• Vacendak
          Vacendak kommentje
          Editing a comment
          Ok. helyesbítek, ill. kiegészítek:
          Eszem ágában sem volt tegnapelőtt, hogy zárjam a shortom annál is inkább, mert jó esélye volt annak is tegnap, hogy folytatja az útját lefelé az árfolyam... tegnap viszont (vagyis 24-én) én is zártam a shortot, és nyitottam long-ra,

• Gyors kis real-time 1:6 R/R EURUSD sell setup... akinek tecc az ilyen... counter-trend, ugyhogy csak profiknak...

Name:	Screen Shot 8-26-2022 at 12.10 PM.png
Views:	280
Size:	153,7 KB
ID:	197168

Hozzászólás

• pénzÜGYES
          pénzÜGYES kommentje
          Editing a comment
          Ez kistoppolódott. Az emelkedés talán magyarázható is. Aztán jött egy medium US hír és egy ugrabugra. Most viszont alakul egy zászló, lehet, hogy ez az esés kezdete?

Sok ilyennel találkoztam a héten. Ezeket a helyzeteket nem elemezni nehéz, hanem lekereskedni. Főleg kis stoppal, kis napi DD-vel. Nem könnyű a trader élet.

• kockas
          kockas kommentje
          Editing a comment
          Ezt valóban nehéz lekereskedni.
          A legvacakabb és a legjobb ugyanez ebben az egész tőzsdézésben,
          hogy amikor jön egy kereskedési hullámvölgy, utána mindig jön egy emelkedő.
          Itt az örökérvényű igazság amit meg tudok fogalmazni:
          Hupa után hepe jön //előbb utóbb biztosan!, csak kérdés hogy mekkora

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          BE lett a shortom... a hosszutavu longom pedig meg mindig megy, BE-be teve... azon kaptam magam, hogy megint ott ulok a gep elott, es rovidtavon menedzselek egy olyan pozit amit ellentetes iranyba nyitottam mint a hosszutavu pozit... pont amit el akarok kerulni... na de kigyogyultam ebbol megint, gyorsan...

Ezert mind mondom, hogy a korrektiv strukturaban kereskedni nagyon nehez, mert osszevissza mozog, egy regular flat barmikor lehet extended es az atvagja az osszes strukturalis SL-ra epitett elkepzelest... ez van.

shortosgyula ezeket a veletlenszeru pattanokat nem figyelem, tudom, hogy jol neznek ki, de az en olvasatomban az a vonal amit huztal nem trendvonal, mert nem volt trend aminek az impulzusara huzd azt... nekem ezek nem jelentenek semmit, nincs is statisztikam ra... Te tesztelted oket vaegyszer?

• equalizer erről az elemzésről mi a véleményed. Te is így látod nagyjából? Kíváncsi lennék a véleményedre.

Csatolt fájlok

Hozzászólás

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          bejott? amugy ezt az elemzest nem latom strukturaalapunak... valahol lennie kellene egy hagyomanyoshoz kotheto korrektiv strukturanak amit nem latok a rajzodon.

• rpr
          rpr kommentje
          Editing a comment
          hat rohadtul nem jött be
          szerintem van korrektív struktúra,de előfordulhat, hogy valamit nem értek.

• Ujabb EURUSD buy setup... a #3 eddig... valamelyik csak megindul majd...

Name:	Screen Shot 9-26-2022 at 4.56 PM.png
Views:	169
Size:	189,1 KB
ID:	197280

Hozzászólás

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          az a szitu Misi, hogy amikor egy ilyenszeru joslatot vetsz papirra, jo lenne az idosikot is specifikalni amin ezt latod... ezen az idosikon amit posztoltam egyetertek veled, valoszinusitheto, hogy igy fog lenni, de az az idosik amin en varom a mozgast mar nagyon eltero ehhez kepest...

• rpr
          rpr kommentje
          Editing a comment
          azért gondolod, hogy itt vége lesz a hullámnak mert fib 127-et elértük?

• pénzÜGYES
          pénzÜGYES kommentje
          Editing a comment
          Te raktál fel egy adott idősíkú „setupot”. Én azt nézve „vetettem papírra ilyesfajta jóslatom”.
          De igaz, más idősíkot is vizsgálni kell a döntés előtt.

• Ha torik a flag a CADCHF-en, jo 1:4 trade lehet belole...

Name:	Screen Shot 9-29-2022 at 1.56 PM.png
Views:	85
Size:	882,8 KB
ID:	197289

Hozzászólás

• VikThor1029
          VikThor1029 kommentje
          Editing a comment
          Korábban már írtam,hogy ez egy nem túl jó entry modell. Itt az élő példa. Felvette a pozit és egyből indult az ellenkező irányba,majd SL hit.

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          Es igazad is van ebben VikThor1029 mert ezt nem ugy szarazon kell hasznalni, hogy amikor torik a trendvonal, mar allsz is be... meg az Anil raw strategiaja szerint is hagyod kitorni a flag-bol es varsz harom kisebb TF candle close-ig es ha nem megy vissza a strukturaba, akkor allsz be... de ennek ennel sokkal finomabb verzioi is vannak, en peldaul egy kombinaciot hasznalok es nem a kitoresnel allok be ilyen esetekben, hanem mar a kiszemelt flag-be megyek le kisebb TF-en es a flag utolso leszurasanak aljan probalok beallni, mint ahogy most is tettem, es amikor a flag kitor a trendvonalabol en mar tudom BE-be huzni...

Ezen a CADCHF setup-on volt mar jo par beallom amit mikromenedzseltem es mindegyik profitabilis volt eddig... mikromenedzsment csakis addig amig latom a strukturat megindulni... eddig meg nem lett meg sajnos, de igy is OK majd meg fog

• Nezd VikThor1029 ezek a bealloim voltak eddig, meg egy rovid shortom is volt (minden zold nyilacska egy buy es minden piros egy sell pozicio, valamint a szurke nyilacska egy pozilezarast jelez):

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 10-1-2022 at 6.53 PM.png Views:	0 Size:	85,5 KB ID:	197294

Benagyitva meg ezek a pozik (ha jol megfigyeled, minden beallonak strukturalis magyarazata van, meg a short pozicionak is... ):

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 10-1-2022 at 6.54 PM.png Views:	0 Size:	83,2 KB ID:	197293

Hozzászólás

Working...
        X