Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fáradt gőz

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MyBusiness
    "A nullával 37szám, az nem 1:36?"

Nem
    Ha a fej vagy írásra fogadsz, akkor 2 kimenetel lehetséges, az 50 százalék vagyis 1:2

37 lehetőség az 1:37 de ez ennyinél már nüansznyi különbség,
    nem úgy mint a mai tripla "termés"-nél lévő különbségek:

1: https://www.facebook.com/10002745570...11481574503715

Te úgy gondolom elég jól tudhatsz angolul ha CNN-t nézel egész nap, biztos érted a számokat/százalékokat amiket itt mond a csaj.

Szintén ma találtak meg vele, nekem friss anyag, de kifejezetten neked gyártották:
    2: https://www.medrxiv.org/content/10.1...813v1.full.pdf
    (neked címezve, mert
    "....és FFP így másra is tudok figyelni.") .........mert aztán mégiscsak bekábulsz a végén amaszkodban és rátenyerelsz véletlenül a 100 LOT-ra záráskor

és végül mutatnék egy chartot ami kegyetlenül kilőtt:
    3: https://www.transparenztest.de/post/...21-als-in-2020

ha mégsem menne annyira az angol, akkor zanzásítva a fordítások:

1:
    "
    Az USA-hadsereg veteránja, Pam Long riasztó számokat sorol fel a DMED ( Defense Medical Epidemiology Database) adatbázisból:
    Szívizomgyulladás: 2000% -os növekedés
    Rák esetek: 300%- 900%-os növekedés
    Meddőség (mindkét nem): 500% -os növekedés
    Vetélések: 300% -os növekedés
    Neurológiai rendellenességek: 1000% -os növekedés
    Demyelinizáló betegségek: 1000% -os növekedés
    Sclerosis multiplex (MS): 600%-os növekedés
    Guillain-Barré szindróma: 500%-os növekedés
    HIV: 500%-os növekedés
    Tüdőembóliák: 400% -os növekedés"

2:
    "
    Elkészült az első tanulmány a CO2 visszalélegzésről valós idejű kapnográfiával! ( még csak előnyomat)
    Bárki, aki FFP2 maszkot visel, 10-20-szor több CO2-t lélegzik be és a CO2 mennyisége nagyon gyorsan eléri az Egyesült Államokban meghatározott 5000 ppm-es munkabiztonsági határértéket (innentől egészségügyi/kognitív károsodás).
    Tanulmány linkje kommentben
    A német iskolákban a megengedett határérték egyébként 2000 ppm. Vagyis a gyerekek folyamatosan egészségkárosodásnak vannak kitéve, amikor a maszkhordási kötelezettség érvényben van."

3:
    "Első kép: A VAERS 2020-ban 421 halálesetet tartott számon az összes létező oltással összefüggésben (kovid-"oltás" nélkül), 2021-ben pedig az összes oltás okozta halálesetek száma 21.889 volt (kovid-"oltással" együtt). Ez 52-szeres emelkedést jelent 2021-ben a 2020-as évhez képest.
    második kép: A VAERS 2020-ban 58 szívizomgyulladásos esetet tartott számon az összes létező oltással összefüggésben (kovid-"oltás" nélkül), 2021 ben 24.087 szívizomgyulladás volt (kovid-"oltással"). Ez 415-szörös emelkedést jelent 2021-ben a 2020-as évhez képest."

------------------------------------

no most képzeld el hogy több mint ezer hasonló vészjelző szignálhoz van hozzáférésem, és a CNN / Bloomberg egyiket se mutatja...
    ez csak a mai termés volt amire nem kerestem rá, egyszerűen szembejött...
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• rpr
      rpr kommentje
      Editing a comment
      MyBusiness mi az, hogy fej vagy irasnal 1:1? Ezt hol oktatjak igy? Mennyi az eselyed, hogy eltakalod ? 100%? Fej vagy irasnal 1:2 az esely.

• MyBusiness
      MyBusiness kommentje
      Editing a comment
      Kedves rpr,
      fej v írás azonos esély
      1fej :1írás az arány, 10fej : 10írás az aránypár. Itt azonos a nyerés és a vesztés.
      (50% a nyerés de ennyi a veszteség is, ha jobban tetszik 50% : 50%., végeredmény zéró. Ezért fizet a rulett 35x pénzt, nem 36x, mert a banknak kell nyernie a játékban.)
      Nem nézheted csak az egyik oldalt.

Ez aránypár, nincs köze a marginhoz.
      De ha nem érted, sebaj. (:
      Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2022-05-15, 18:49.

• rpr
      rpr kommentje
      Editing a comment
      MyBusiness fej vagy iras, fogadsz vmire. 50% az esely van, hogy eltalalod.
      Az, hogy fej vagy iras annak az eselye tenyleg azonos, de annak, hogy nyerj nem 1:1, hanem egy a kettőhöz az eselye. nah de mind1...ugyse tudjuk egymast meggyozni...

• rpr
    hagyd a fejvagyírást, már feladtam
    Akinek 4x sikerült placebót kapnia, annak ötödikre is azt fognak belőni, mert meg van jelölve a rekordja a rendszerben és valóban 1:1 lesz az esélye orosz rulettezve, úgy hogy a következőtől se lesz semmi baja.
    //el ne higgyétek hogy egy világméretű "stratégia"fejlesztést végignyomnak kontrol placebo csoport nélkül...(az oltatlanok erre a célra megbízhatatlanok, mert van amelyik beadatja külföldön fű alatt, illetve nem járnak azok semmilyen másfajta kontrollra sem...)

" bocsi, de ha vegig olvastad ezt mindet mit irnak a m rns - rol? Csak azert mert bennem is ez ketyeg...a masodik az szuras kicsit megutott. Ezeknek a "mellekhatasai" egy ido utan elmulnak? Vagy amit elohoztak az emberbol az orokre marad?
    Faterom sputnyikot kapott, elotte semmi baja nem volt, utana 1 evvel mar 5 kulonbozo betegsege lett. ( lehet csak veletlen egybeeses de erdeked)"

jó kérdés. Ha elkapsz egy betegséget, azt a szervezeted ugyebár legyőzheti és elmúlhat.
    Ha ezek tényleg 1 atom vastag grafén pengék, ahhoz azért nem igen lehet hozzászokni és kivizelni sem fogod.
    Ha tényleg beleíródik mégiscsak a DNS-be akkor sem fox tőle megszabadulni egykönnyen.
    (több ilyen, egymástól független tudományos cikket olvastam hogy valahogy a máj enzimen keresztül mégiscsak manifesztálódik mint DNS.
    //lehet ezért vannak mostanában a misztikus májfertőződések, passz...
    Szivesen belinkelném ezeket a cikkeket, de már túl sokáig tartana előguberálni.
    Ha ennyire érint, érdemes rászánnod pár órát itt:
    https://www.facebook.com/eva.sebestyen.3781

Visszatekered ezt a csajt kb márciusig és időrendben elkezded olvasni. El fog menni vele 1-2 órád, de a végére ki fog alakulni az egészről egy határozottab véleményed.
    Elég a mellékletek nélkül csak a magyart átfutni. A csaj atompontosan fordít és a lényeget emeli ki.
    Én bekövettem, így a napi 2-3 új "hülyesége" már nem sok.
    Volt kb másfél hónappal ezelőtt egy cikk a mellékhatások csökkentéséről. Nyilván nem hivatalos orvosi javaslatok, hanem sufnituning, de nem láttam benne semmi bevállalhatatlant ami kárt okozna, kb mintha átváltanék vegára....és business jellege sem volt a dolognak hogy ilyen meg olyan bogyókat vegyél ebben meg abban a webshopban megrendelve, csak jószándékú receptek/tanácsok voltak a beoltottaknak.
    Azt a posztot talán érdemes lenne kiguberálnod.
    Sajna a facebook posztokban nem tudok keresni, de az mRNS-->DNS konverzióra dobott valamit a google:
    https://ttk.elte.hu/dstore/document/865/book.pdf
    ez egy 8! évvel ezelőtti ELTE-s magyar publikáció..... hol tarthatnak most, azok akiknek pénze is van foglalkozni vele....
    Ajánlom a 32. oldalt. Valami ilyesmit hablatyoltak azokban az új angol nyelvű publikációkban is,
    hogy "Reverz transzkriptáz" meg az RNS belemászik a máj enzimbe... a vége meg DNS.
    Aztán persze vagy igaz, vagy nem....
    és az is biztos nagy kamu hogy fémszennyeződések is előfordulhatnak az oltásokban, mert hát azért ez mégse egy palackozott sör, amibe néha döglött egér is kerül:
    https://www.napi.hu/nemzetkozi-valla...an.735425.html

Hozzászólás

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      Vacendak
      Az hogy kinek mennyi mellékhatása lesz tőle egy legalább olyan sokismeretlenes egyenlet mint a kedvenc EURUSD párod.
      Gondolom azt a stratégiát is amit használsz úgy vetetted be élesben egyből hogy hallottad a stratégiát valamelyik forex nyunyókától aki azt mondta hogy bumm be be kell b@szni a csúcson 1 lotot, majd ha van tépézés ha nincs akkor még rá kell hígłtani 2x 1 lotot
      Elképesztő hogy emberek akik egy tréd setupot (ami végülis nagyjából csak a pénzről szól) képesek kianalizálni mindenféle módon, gyakorolni előtte rengeteget demóban stb..., de egy komolyabb dolognál ami a gyógyszergyártók és politikusok nyomásának erősen kitett állapotban van, nos arra a setupra rányomtok bummbele egyből élesben

Lehetsz Te is placebós, kaphattad eddig mindet izomba, lehetsz rá immunis és rajta lehetsz a Kubatov listán is
      de azért ne vonjál le messzemenő következtetéseket 3 beszállóból ami break evenre futott.

na megtaláltam az mRNS --> mégiscsak beleíródik a DNSbe dolgot:
      https://sciprofiles.com/publication/...f0cb2758781718

rpr
      megtaláltam a mellékhatáscsökkentőset is, ne keresd.
      https://www.facebook.com/eva.sebesty...36870657238115

ezúttal megnéztem az eredeti posztot is amiből átemelte a csaj.
      Na ez az a típusú videó, amit 37 emberből jó ha 1 ember bír végig nézni:
      https://ugetube.com/watch/a-graf%C3%...YGlzzcBQo.html

Ehhez nekem is meg kellett erőltetnem magam
      Egyáltalán nem szoktam szedni bogyókat, de a sok ismeretlenül hangzó közül a melatonint valószínűleg kipróbálom.
      Bazi rosszul alszok hónapok óta. Passz hogy a Covid, vagy a kézközeli Grál okozza...
      Ennyit bekockáztatok én is élesben, ez mégsem egy grafénes emerenes
      Visszatérve a videóra, a vége 12.10-től abszolút összeesküvés elméletes. Amolyan igazi szektás
      de szerepel benne egy link, amit kíváncsiságból beütöttem, mert mégiscsak kormányzati fenntartású, az pedig csak nem kamu...
      íme:
      https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7577689/

van rajta egy ábra, hogy mire is lesz jó szerintük ez a kis grafén molekula az emberben:
      "electromechanical biosensors"....és még pár alkalmazási terület.....
      Mindez 2020 októberében!! publikálva.
      Lehet mégsem kamu az a sok szupermikroszkópos felvétel ezekről a pengékről ami kering a vérben & a neten ?

• rpr
      rpr kommentje
      Editing a comment
      kockas koszi. Glutathione termeles fokozasaval egyeb nyavajaim miatt mar foglalkoztam. Ebbol a szempontbol a csavo jol mondja a NAC segitheti ezt a folyamatot, de a glutamin feherjenek is kedvezo a hatasa glutathione termelesre.

Quercitin szinten eros antioxidans ez is ok, az algas cuccrol meg nem hallottam

Viszont ezek szerint a pfizer +5g kombora a csavonak sincs még hatekony receptje

• Vacendak
      Vacendak kommentje
      Editing a comment
      "Vacendak
      Az hogy kinek mennyi mellékhatása lesz tőle egy legalább olyan sokismeretlenes egyenlet mint a kedvenc EURUSD párod.
      Gondolom azt a stratégiát is amit használsz úgy vetetted be élesben egyből hogy hallottad a stratégiát valamelyik forex nyunyókától aki azt mondta hogy bumm be be kell b@szni a csúcson 1 lotot, majd ha van tépézés ha nincs akkor még rá kell hígłtani 2x 1 lotot
      Elképesztő hogy emberek akik egy tréd setupot (ami végülis nagyjából csak a pénzről szól) képesek kianalizálni mindenféle módon, gyakorolni előtte rengeteget demóban stb..., de egy komolyabb dolognál ami a gyógyszergyártók és politikusok nyomásának erősen kitett állapotban van, nos arra a setupra rányomtok bummbele egyből élesben"

Téves feltételezés, ismét!

• bocs mindenkitől, de inkább megválaszolnám magamnak a költői kérdést amit ma délután tettem fel az előző poszt végén:
    "Lehet mégsem kamu az a sok szupermikroszkópos felvétel ezekről a pengékről ami kering a vérben & a neten ?"

Egyúttal fejet hajtva nlot-nak a bevonzós témáért, mert azt hiszem ez mai élő demo most ütött mindent, nekem ennél több bizonyíték már nem kell.

Mielőtt betenném a következő linket, a hatás kedvéért érdemes rápillantani a 2 nappal ezelőtti hozzászólásomra
    ( https://forum.tozsde.hu/forum/k%C3%B...504#post196504 a #196.4 alhozzászólásban)
    ahol megpiszkáltam a most következő dolgot, ami teljesen friss:

https://www.facebook.com/10002745570...8426886435559/

legalábbis ez a csaj most publikálta kerek 1 órával ezelőtt. Én semmilyen kapcsolatban nem vagyok vele, még csak nem is az ismerősöm,
    és azt sem gondolnám hogy olvassa ezt a tőzsdés fórumot és a kedvemért előbányászott egy több mint fél évvel ezelőtti anyaghoz kapcsolódó interjút és a kedvemért lefordította,
    Arról szól amit 2 napja belinkeltem a Spanyol professzor tanulmányáról. Itt van újra:
    https://www.researchgate.net/profile...icro-RAMAN.pdf

Szóval az Univerzum megválaszolta a grafénes kérdésem pár órán belül.....
    Köszi nlot

Azoknak akiknek nincs facebookjuk itt a válasz ami szerintem friss, és tényleg semmi közöm hozzá, nem követek spanyol nyelvű hÍroldalakat, COVID témában is csak ezt a csajt.
    Az is bőven sok... (remélem érthető és visszakövethető volt a "vissza a jövőbe típusú leírás hozzá

"Ebben a rövid videóban Carlos Mertinez-Vara de Rey Novales spanyol ezredes és prof. Pablo Campra Madrid beszél.
    "Carlos Mertinez-Vara de Rey Novales vagyok, a spanyol légierő ezredese. Történelmünk nagyon sötét pillanatát éljük, mely nagyon veszélyesen afelé mutat, hogy elveszítjük a szabadságunkat. A lakosságot egy állandó dezinformációval indoktrinálják, melyek konkrét célokra irányulnak és vannak programozva. És itt van az epidémia példája, aminél gyakorlatilag a teljes lakosságot beoltották egy kísérleti szerrel, beleértve a gyerekeket is, akiknél nem volt rizikó (kovid-veszély) és akiknél már ismertek voltak a mellékhatások. Anélkül, hogy lehetővé tették volna az ampullák minőség-ellenőrzését, amivel a fegyveres erők képesek lettek volna a sorozatok konkrét elemzésére és hogy megfelelő feltételek mellett minőség-ellenőrzést végezzenek. Még többre is, ha olyan jelentések vannak, mint dr. Campra jelentése, amiben világosan figyelmeztettek a lehetséges toxicitásra."
    "Pablo Campra Madrid vagyok, egyetemi professzor Spanyolországban, a kémiatudományok doktora és okleveles biológus. 2020 év elején megkértek, hogy végezzem el kovid-oltóanyag-ampullák analízisét, grafén vagy grafénszármazék keresése céljából. Első körben egy Pfizer-oltóanyag fény-és elektronmikroszkópos vizsgálata lett elvégezve. Olyan nanorészecskéket találtunk, ami lehet grafén. Megjelenésre olyan képet mutattak mint a grafén. A kémiai és strukturális analízis még függőben volt. És ez 2020 nyarán végre Micro-Raman technikával sikerült. A grafénszerű megjelenéssel rendelkező anyagok közül 110 testet kiválasztottunk és a Micro-Raman-technikát alkalmaztuk. Ezek közül 28-nál egyértelműen grafén-Raman-jel mutatozott. A 28 közül 8 teljesen megfelelt a felhasznált redukált grafénoxid-minták egyikének, ezért ennél a 8-nál teljes biztonsággal mondhatjuk, hogy itt grafénról van szó. És nem, ez nincsen rajta az összetevők listáján és nincsen feltüntetve a különböző országok sürgősségi engedélyében és semmivel sem egyeznek meg azok közül, ami az összetevők listáján szerepel vagy az engedélyezésben feltűnik, pedig jelentős méretekben fordulnak elő. Több is van belőlük, ami annak a jele, hogy valószínűleg nem egy szennyeződésből származik. Legalábbis nem a mi laborunkból."

admin kérlek zárd le a topicot.
    Tudom nem én indítottam, de GP57 már úgysem fogja folytatni, én pedig nem szeretnék senkit sem meggyőzni már arról hogy jelenleg a világ népességének a ritkítása zajlik, mert bármivel foglalkozok az hihetetlen gyorsan be szokott következni.... Mégiscsak jobb lenne ezt a folyamatot szép lassan letrédelni, mint gondolati síkon asszisztálni a begyorsításához.

Én is inkább koncentrálnék a grálra....
    Ahhoz Nektek is Good luck!

Hozzászólás

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      rpr
      semmi Drabik és egyéb kretének.
      Olvasok néha még ezt azt és összerakom magamnak.

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      Vacendak
      Miért itt?? A kérdés jogos:
      van rá egy ahhoz túl bonyolult válaszom hogy itt kifejtsem,
      de nézzünk egy egyszerűbbet:
      Az egyik admin -nal privátban kezdtem el, de feleslegesnek tartottam egy ember kedvéért mélyebben belemenni egy ilyen témába,
      amit amúgy fontosnak tartok.

Idáig jutottunk:
      "Kockás, eddig nem győztél meg De én amúgy nyitott vagyok!"

Bármelyik oltásfüggő közületek beszállhat szakmai érvekkel aki meg tudja cáfolni a kitett videókat.
      Milyen érdeke fűződik ezeknek a magas rangú katonai vezetőknek, tudományos koponyáknak, politikusoknak, hogy hülyét csináljanak magukból a semmiért?? Nyilvánvalóan el fogják lehetetleníteni mindegyiket, van amelyiket ki is nyírták ezért, mégis vállalták.
      Mert hogy Nyunyóka, meg a Győrfi jól meg volt fizetve érte az oké. A Merkely is kapott pár közalapítványt.
      De ezek az emberek akik ezeken a videókon nyilatkoznak nem számíthatnak semmi ilyenre, sőt.
      Miért nincsenek megpiszkálva a témák egyetlen komolyabb médiában sem? pedig más esetekben szeretik a firkászok az ilyet.

Örülök ha téves a diagnózisom és a SZÚRASSAM VAGY NE SZÚRASSAM meg magam kérdést jobban körüljártad mint az EURUSD setupot, de egyébként felőlem mindenki olyan cuccot nyomat amit akar.
      Szóval tényleg jobb lenne ezt a topicot lezárni, mert szakmai érvet nem tudtok ellene felhozni, a népességcsökkentéses megerősítő jelekből meg napról napra úgyis egyre több van.

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      atomdurva ez az nlot os bevonzós dolog!!
      Az előzó posztot 10.13kor tettem ki, bár inkább 9 óra 13 perckor mert nem jól szokott jár a fórum időkijelzője,
      de mindegy mert ígyis-úgyis megelőztem a csajt vagy egy 1 óra 3 perccel, de minimum 3perccel:
      https://www.facebook.com/eva.sebestyen.3781

legközelebb megjátszom NFP-re.
      Majd rágondolok előtte hogy hány ká lesz...

//ui: most jól jár! csak 3 perc volt a különbség...

• na itt az időgép, ezt fejtsétek meg.
    Minden dátumpecsét a képen.
    Lehet nem volt 1 perc sem!!

Hozzászólás

• csináltam hozzá szemléltetőbb setupnyilacskákat
      Ha valaki megfejti hogyan lehet használni a gondolatátvitelt a kereskedésben, akkor curva gazdaggá teszem, mert minden héten van 3-4 darab ilyen flash feelingem...

Hozzászólás

• nahf@szomalezártadba ha már begépeltem, akkor nem fog emiatt stop outra futni:

"De egyébként másnak volt jobb ötlete erre a profitelvárás témára?"

hogyne tudnék jobbat:
        napi 5%
        úgy 400 kereskedési nap alatt meg is van! hacsak nem húz bele addig Elondenagyon
        Csináltunk már havi 100%-ot? Sokszor...
        Na hát álmodjunk nagyot.
        Már alig várom hogy ráengedjem a robotot...
        Csak pozitívan!

Hozzászólás

• admin
          admin kommentje
          Editing a comment
          mik vannak itt már megint....szakadjatok le egy kicsit egymásról kérem tisztelettel!

• kockas
          kockas kommentje
          Editing a comment
          én szóltam időben, hogy zárd be ezt a topicot

• Vacendak
          Vacendak kommentje
          Editing a comment
          Nem a topic-al van gond, kockas, hanem az emberekkel. Egyesekkel, legalábbis...

• "Neked is sok sikert a robival! "
        kösz!, az mindenképpen sikerre van ítélve,
        mert ha nem jön be..... akkor eladom.... és lesz belőle egy kaszinóm

Hozzászólás

• Ne már, inkább valami hasznosabbat csináljunk, berakom a mai olaj tradejeimet. Nézzük meg, számoljuk ki, hogy hány tick a vége, és sörözzük el

Ha valaki felrajzolja a tradeket egy chartra, és kielemzi, hogy melyik volt a legjobb/legrosszabb, az vendégem egy sörre. Most a lotméretet hagyjuk, és hogy egy időben volt-e más termékkel hedgelve, együtt kötve, az most teljesen irreleváns. Ha már a százalékokról volt szó, 5% az eredmény a teljes számlára kivetítve a mai napon, és mellette mással is foglalkoztam. Szerintem a napi 1%-nál egy aktív tradernek sokkal többet meg kell tudnia csinálnia, havi szinten legalább 10-15R-t ki kell tudnia venni, vagy akár többet. A időbélyegek sajnos nem a tényleges filleket mutatják, hanem az order berakásoknak az idejét, így ez csalóka egy kicsit.

equalizer visszatérésed alkalmából, hogy legyen szó kereskedésről is
          Csatolt fájlok
          Utoljára szerkesztve a következő által: Chucky; 2022-05-23, 20:15.

Hozzászólás

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	130,3 KB
ID:	196645

Hozzászólás

• moneymentor
              moneymentor kommentje
              Editing a comment
              Hogy elröppent megint egy év… No de:
              - Senki se tiltja meg, hogy pl. a kedves hozzászólók saját topicjukban szakmai bejegyzéseket írjanak.
              - Senki se kötelezi őket se arra, moderálni akarjanak.
              - Az viszont baj, ha a sértő személyeskedést, spammelést nem tudják megkülönböztetni a szakmaitól, vagy épp nem tudnak jobbat.
              - Ilyenkor jó eszköz lesz a moderálás.
              - esetleg majd a kitiltás kezdeményezése (ami természetesen megmaradt admin jogosultságnak).
              - mindenki másnak hátránya nem származik abból, ha kultúráltan leírja a gondolatait. és kialakul egy szakmai eszme csere.

• rpr
              rpr kommentje
              Editing a comment
              moneymentor ..... és akkor megérkezett ide is az igazi demokrácia. " Majd én megmondom ki az igazi demokrata" .. ezt sok helyen valóban így képzelik el...
              ( az akinek tettszik a véleménye azt nem moderálom, aki nekem nem tettszőt csk kérdezni mer huzzon innen" )
              Szép új világ

• moneymentor
              moneymentor kommentje
              Editing a comment
              rpr
              Valóban, igazi demokrácia, mikor többeknek vannak jogai.
              Sőt, liberalizmus, mikor mindent szabad, ami másokat nem sért (pl. személyhez fűzödő jogok, jó hírnév, emberi méltóság). A varázsszó: empátia. Szeretném, ha nekem ilyeneket mondanának? Ha nem, ne írd le, és nem lesz moderálva.
              Baj van ott, ahol ez nem természetes.

De egyébként miért is nem szakmai dolgokkal foglalkoztok?

• OK, moneymentor pénzÜGYES Misi... ertem en... mint mondtam 10 perccel ezelott, "ha ez a "vita" barmikor kimoderalhato olyan szemelyek altal akiknek meg egy szakmai kerdes is bantja az ontudatukat, akkor az kedv-hervasztolag fog hatni" valamint "kicsit olyan mintha a ven bakkecskere bizod a zsenge kaposztat" ... maris megtortent pont az amirol beszeltem...

Miert is moderaltad ki a szak-topic-odbol ezt? Nem lett volna sokkal jobb szakmailag valaszolni a feltett szakmai kerdesekre, a szakmaisag kedveert es azert, hogy a szakmai hozzaertesedet szakmailag megindokold? nehez az elet, szakmai szempontbol, mi? :

Click image for larger version  Name:	zz.png Views:	0 Size:	149,5 KB ID:	196666

Vagy neked inkabb ez a szakmaisag totumfaktuma? :

Click image for larger version  Name:	zzz.png Views:	0 Size:	145,5 KB ID:	196667

PS: szerintem nem szabadna moderalasi jogot adni olyanoknak (finoman szolva ven bakkecskeknek...) akik nem elnek, hanem visszaelnek ezzel a statusszal... nem errol szol ez az egesz... az atomraketat indito piros gombot sem viszed be a bolondokhazaba es adod oda a hibbant Neronak...

Hozzászólás

• equalizer
              equalizer kommentje
              Editing a comment
              Pont ezert tettem vissza ide a bejegyzest amit kimoderaltal (mert, igen, keszitettem screenshot-ot rola, hiszen ismerve a pszihodat, tudtam, hogy serenyen letorlod )... egyreszt azert, hogy mindenki lathassa, hogy milyen kerdeseket ertesz te "tiszteletlen kommunikacios stilusom"-nak... masreszt azert, mert nem szeretek hiaba dolgozni, meg egy bejegyzes erejeig sem, hogy azt csak ugy valaki, hibbant Nero modjara, kivagja a kukaba... de ha ilyesmiert itt kitiltas a jutalom, csak azert, mert a ven bakkecskenek meg a zsenge kaposzta is tul savanyunak tunik, az igencsak meglepne, meg engem is...

Ami a masik kepet illeti, ahogy fogalmazol, de, elojottem valami 1000-bol 1 millio cuccal en is... a kulonbseg kettonk kozott viszont "csak" annyi, hogy en 1 ezerbol eljutottam 64+ ezerig... te ezzel szemben mit tettel az asztalra, egy elmeleti, 1 perc alatt osszecrop-olt kepet a topic-odba? erted a kulonbseget?

• moneymentor
              moneymentor kommentje
              Editing a comment
              Miből gondolod, hogy ha az egyik topicban vénkecskézel, hibbant Nérózol, akkor a másikban majd barátságosan elcsevegünk a stratégiám részleteiről?
              (ugye, hogy lehet véleményt írni úgy is, hogy nem minősítek?)

• equalizer
              equalizer kommentje
              Editing a comment
              Anelkul, hogy most az ok/okozat viszonyokba menjunk, hogy mi volt elobb, a rityikakas vagy a tojasa ... abbol gondolom, hogy, annak ellenere, hogy te siman leromanozol amikor kedved tartja, en siman barmikor el tudok(nek) csevegni veled szakmai dolgokrol, ha lenne ilyen a topic-odban vagy azon kivul, akar az enyemben is, ahol pertinens velemenyt nyilvanitanal valamirol... mert amikor a szakmarol van szo, ott az erzelmeknek nincs helye...

• What a fack?
            https://telex.hu/gazdasag/2022/06/05...revolut-adoval

Hogy látjátok mennyire érinti ez az EU-s 1/30as tőkeáttételes dolgokat?

Ha igen, szerintem akkor nyilván bezárt a bazár, vagy jönnek a leszarós ötszázszoros pálmafák alatt bejegyzett dolgok,
            vagy a proppoknál lesz extra roham...

Hozzászólás

• a vastag betűvel kiemeltet nem értem: //vagy nem szeretném úgy érteni...

".........pontjában meghatározott KELER Központi Értéktár Zártkörűen Működő Részvénytársaság által kibocsátott ISIN azonosítóval rendelkező pénzügyi eszköz ügyfélszámla
              vagy saját számla javára történő vétele után a (2)–(9) bekezdésben foglaltak szerinti tranzakciós illeték önadózás útján történő megállapítására, bevallására és fizetésére kötelezett.
              (2) A tranzakciós illeték alapja a pénzügyi eszköz ügyfélszámlán (értékpapírszámlán) jóváírt értéke (vételára), azzal, hogy amennyiben ezen érték külföldi pénznemben denominált, akkor a Magyar Nemzeti Bank által közzétett, a teljesítési napon érvényes hivatalos devizaárfolyamon kell forintra átszámítani.......

Hozzászólás

• equalizer

látod milyen gyorsan működik az univerzumos átvitel?
              " amin csinalt szaros 100$ profitot ..."

Hogyne csináltam volna
              Pont ma!
              Csak nem magamnak
              De nekik se és ez a lényeg!
              Mert ezek spec gennyesek

//no mentor! itt modizd ki

​​​​​​

Click image for larger version

Name:	100_dollaros_gennyes.png
Views:	110
Size:	92,0 KB
ID:	196717Click image for larger version

Name:	gennyes.png
Views:	73
Size:	143,9 KB
ID:	196718

Hozzászólás

• equalizer
                equalizer kommentje
                Editing a comment
                kockas az biztos, hogy az elso 45 trade-ed alatt bazi turelmes voltal... az a " se veled, se nelkuled" feeling, amikor "nem nyertem, de legalabb nem is vesztettem (sokat)" modban nyomod... kicsinkent vesztegetni, morzsolgatni a szamlacskat, lassankent felturazni magad, csepelni a draga idot a semmiert... de a vegen jon egy bazi nagy trade, a 45.-ik a sorban es az o 8+ dolcsi profitjaval helyreallitja a rendet, visszaveszi az ember az univerzumtol ami az ove, megacelosodik a pszihe, hogy most mar eljott az o oraja, eljott a pillanat a nagy dobashoz, mar semmi nem akadalyozhatja meg az embert, gondolatban mar el is koltod azt a 2+ $$$-t amit megkerestel es bummm, beleadsz nagy remenyekkel a gbp-be, hisz gyengek az angolok, megterdel a gbp is funda alapon, hisz nem hiaba kaptak 4 golt a minap, osszealltnak veled a csillagokat... aztan eszreveszed, hogy a ... khmmm ... asztal rossz oldalat valasztottad, a terdeloset az allos helyett... van ilyen... de turelemmel vegigelvezed a pillanatot, hagyod, hogy jo melyen megkongassak a mandulaid is, hisz oly hihetetlennek tunik az egesz, hat nem osszealltnak nezett ki az univerzum par perccel ezelott?

• pénzÜGYES
                pénzÜGYES kommentje
                Editing a comment
                Kíváncsi vagyok, szerinted miért gennyes a bróker?
                Az első tradekben néhány perceket voltál, kis stoppal, 50% találati aránnyal mégis szép pluszban szálltál ki. Aztán stratégiaváltás, és órákra elengedted stop nélkül…

(Amúgy azért moderáltam, mert nem sikerült a képet csatolnod és a téma se éppen toptrader volt.)

• equalizer
                equalizer kommentje
                Editing a comment
                Azert gennyes a broker, mert azok a brokerek ahol van annyi penzed (par szaz, esetleg par ezer $), hogy szamlat nyiss, na azok mind "gennyesek"... kivetel nelkul... a gennymentes brokernel a szamlanyitast nem tudod megfizetni... ennyi az egesz magyarazat.

• VikThor1029

Az első kb negyvennél volt stop, de az is felesleges volt mert kb a harmadik, negyedik tréd után kiszúrtam a gennyes trükkjüket és már akkor elengedtem ezt az egész náluk való trédelés dolgot. No deposit bonus, ajándék "valós" pénz.
              A stratégia jó! A stratégiám jelenleg az hogy semmi komolyat nem trédelek addig amíg nincs kész a védelmi rendszer. Innen nem fognak emkúnégyet letölteni
              Ennek van prioritása idestova lassan 1 hónapja,
              Helyette inkább koncentrálj a kvízkérdésre.

equalizer

".. es bummm, beleadsz nagy remenyekkel a gbp-be,"
              Majdnem talált süllyedt, de leírom Neked hogy pszichésen mi vezetett hozzá hogy kinyírjam a számlát, mitől gurult el a stop:
              A bazinagy 8 dolláros tréd után "lotot " akartam emelni.
              Feltettem 0.02-re
              és bedobták a második gennyes trükkjüket: visszautasította a trédet, de üzenet nélkül.
              Semmi olyasmi reply hogy not enough money...
              Margin volt bőven, tízszerannyit is elbírt volna.
              És akkor eldurrant az agyam ráfeküdtem a 0.01es gombra

moneymentor

Azon a kék-piros szöveges képen minden információ rajta van ami elégséges a megfejtéshez.
              Szándékosan nem nyilacskáztam be hogy hol a probléma, mert rejtvény.
              Ha nem megy és mazochista vagy, akkor nyiss ott egy számlát, hátha sikerül feltuningolnod a száz dollárjukat.

"Az első tradekben néhány perceket voltál, kis stoppal, 50% találati aránnyal mégis szép pluszban szálltál ki."
              Ezt most nem azért tettem ki hogy analizáljátok, csak a százdolláros poén téma miatt lett publikus.
              Nincs mit analizálni rajta. Jelenleg nem trédelek, algót/routert fejlesztek,flashelek.
              Néha amikor nethez jut az egyik meta és csipog a setup... és még van internet a másikon is, akkor kibogárászom kézzel a listából amit javasol és benyomom a gombot,
              mint egy viszketős majom, nagyjából válogatás nélkül. Tetszik ahogy hallom hogy csippan, majd rápillantok a másikra és látom ahogy megindul. Ma reggelre is dobott vagy 50 jelzést, szűrni kellene belőle erősség szerint, nem csak így adhoc módon belenyúlni és főleg nem 10-15 másodperces késéssel manual robotban.
              Nyilván semmi értelme, de valamivel szórakoztatnom kell magam, mert ez a jelenlegi kíbervédelmi biztonságtechnikai rész kegyetlen fárasztó.
              Piszkálsz rajta valamit, műküdik, örülsz neki, újraindítod a routert, és már nincs DNS, vagy elszabadul az összes porton a teszt torrent vagy tök más miatt kezded elölről egészet, mert pl annyira keményre vettem a szabályokat hogy már én se férek hozzá, vagy egyszerűen csak végtelen ciklusba kerül. A linux nem az én világom.... de már kernelt fordítok...
              Az volt eddig az egyetlen nyugis intervallum trédelésre, mert kb 8! óra alatt köpi ki magából a 8megabytos végterméket
              de már ekkor sincs relax mert vettem belőle négy másikat...
              A terv: minden számlatriplázásnál be fogok illeszteni a rendszerbe egy újabbat de másik firmware lesz rajta...

Name:	gennyes_lista.png
Views:	100
Size:	170,7 KB
ID:	196726

Hozzászólás

• Vacendak
                Vacendak kommentje
                Editing a comment
                @kockas
                Mással próbálkoztál?
                Az "avast"-t több mint egy évtizede banoltam két-három nap használat után örökre.

• kockas
                kockas kommentje
                Editing a comment
                Vacendak
                Nem és valószínűleg az első felhasználóik egyike vagyok, legalább 10 gépen fut.
                Ha javasolsz vlamit kipróbálom.
                Egyébként elégedett vagyok vele mint víruskereső.
                (sűrűn előfordulnak nálam ilyenek: keygen.exe, crack.exe, patch.exe és ritkán téved)
                Tűzfal az sajnos nincs benne, legalábbis az ingyenesben.
                Az említett problémája az lehet hogy csak egy programozástechnikai baklövés,
                ezért még nem temetném.
                Van benne egy streaming update kapcsoló.
                Ha azt kikapcsolom, akkor már hajlandó frissíteni hagyományos módon és nem ezer szálon....
                csak hát amíg nem telepítem fel, addig átállítani sem lehet szóval 2 percre sakk-matt, addig ki kell nyitnom neki mindent.
                Ez kicsit frusztráló, de ha nem találok jobbat, akkor legközelebb majd átrakom pendriveon.

• Vacendak
                Vacendak kommentje
                Editing a comment
                Én McAfee-t (a "csendestárs") használok évek óta.

• A kép neve: "nesztek_gennyesek.jpg".
              Kegyetlen nehéz volt összehozni hogy minden rejecten legyen és a VPN is működjön rendesen.
              Üdvözletem küldöm admin -nak az USA-ból hardweresen

Name:	nesztek_gennyesek.png
Views:	94
Size:	140,7 KB
ID:	196728

Hozzászólás

Working...
              X