Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Technikai elemzéssel foglalkozó oldalak, azoknak akiket érdekel!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ilyesmiket ír Kecskeméti is. Ott kaptam fel a fejem, hogy például a forgalom alapú indikátorok többsége figyelmen kívül hagyja a keletkezett réseket. Végülis ez logikus.
    Ezután gondoltam arra, hogy lehet, hogy mindegyik indikátornak megvan a gyenge pontja külön-külön (?). (és nem csak aszerint, hogy trendkövető vagy range-re jó)

Te milyen indikátorokat szoktál nézni?
    Optimalizálod őket külön-külön az egyes instrumentumokra, vagy ugyanazzal a beállítással használod mindegyikre? (ha ugyanaz az időtáv)
    Önmagában sohasem, de divergenciákhoz szoktam használni Macd, rsi, stohastic, vagy cci indikátort alapbeállításokkal. De ezeket sem mindig, csak időnként teszem fel!
    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

magyar technikai elemzés

Most akadtam egy magyar oldalra, technikai elemzés készítésével foglalkoznak, elég korrektnek tűnik. www.quantumresearch.hu

Van valakinek tapasztalata velük?

Hozzászólás

sziasztok

Én kb 3 hete fizettem elő az elemzésükre. Nyilván nem ettől várom a megváltást, mert ingyen pénzt senki sem ad, de én hasznosnak találom ahhoz, hogy kiegészítsem vele a saját elképzelésemet.

Nxilván az embernek a saját ötletei alapján kell tradelnie, de szerintem az sosem árt, ha más szemszögből is megközelítünk egy helyzetet. és erre ez tényleg hasznos.

Hozzászólás

futurestrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          sziasztok

Én kb 3 hete fizettem elő az elemzésükre. Nyilván nem ettől várom a megváltást, mert ingyen pénzt senki sem ad, de én hasznosnak találom ahhoz, hogy kiegészítsem vele a saját elképzelésemet.

Nxilván az embernek a saját ötletei alapján kell tradelnie, de szerintem az sosem árt, ha más szemszögből is megközelítünk egy helyzetet. és erre ez tényleg hasznos.
          Hello,

Milyen elemzésekre fizettél elő? És mikor kapod meg az elemzéseket?

Köszi!

Hozzászólás

Most láttam, hogy az Admiral Markets nevű forex bróker partnere a QuantumResearch-nek. Beszúrom alább az Admiral mai napi elemzését, amit mindenki kap, a demo számlások is. Az elemzésük egyébként kíváló!

2010. július 2. péntek

EURUSD

Hatalmas emelkedést láthattuk tegnap, csökkenő trendvonalunk fölé kerülés után kiszakadt az árfolyam. Célárunk 1.2671, korrekció esetén 1.24 erős támaszunk biztosíthat long beszállót.

GBPUSD

A 2 hetes mozgó alá épphogy benézett tegnap az árfolyam, de 1.4850-es támasz szintünket nem tudta elérni, melyet komoly emelkedés követett. Célunk 1.55 elérése, emelkedés korrekciója vételi beszállót biztosíthat.

EURJPY

Korábbi mélypontunkat nem tudtuk elérni, 109.15 fölé kerülés további komoly emelkedést eredményezett. Órás charton kiválóan látható a duplaalj alakú formációnk. Ideálisan nem kerülünk 109.10 alá a mai napon.

Emini S&P500

Eddigi komoly támasz sávunk megtört az elmúlt napokban, következő komoly támasz szintünk 950. Azonban indikátoraink túladott állapotot mutatnak, így elképzelhető rövid távú korrekció. Összességében heti charton gyönyörűen látható ahogy a tavaly indult emelkedő trendünk megtört, 865-ig gond nélkül lejöhet az s&p.

Olaj

Szépen haladunk lefelé 69.50-es célárunkhoz. Ellenállás szintjeink 74.40 és 75.30.

Arany

Aki rendszeresen figyeli az elemzéseinket, azt nem érhette váratlanul a tegnapi komoly esés. 1227 letörése meghozta a várt piaci reakciót, egészen az 1198-as komoly támasz szintünkig sikerült lecsúszni pár óra alatt. 1216 is támasz szintünk volt, ezért most ez lesz az első komoly ellenállás. 1196 letörése 1165-höz vezet. Long pozíción CSAK 1225 fölött gondolkodjunk.

Figyelem! MA délután 14.30-kor Non-Farm Payrolls adat!

Egyetért, vagy vitatkozna? Mondja el véleményét fórumunkban!

Az fentiekben nem szereplő instrumentumokért, illetve bővebb tartalmú technikai elemzésért forduljon együttműködő partnerünkhöz: www.quantumresearch.hu

Üdvözlettel,
            Admiral Markets AS
            www.admiralmarkets.hu
            06-1-700-1000

FIGYELEM! Jelen hírlevél tartalma nem minősül közvetlen ajánlattételnek, vagy befektetési javaslatnak. Az elemzést munkatársaink legjobb tudásuk szerint, az annak készítésekor rendelkezésre álló nyilvános adatok felhasználásával állították össze. A hírlevélben szereplő adatok figyelembe vételével történő kereskedés során esetlegesen elszenvedett veszteségért az Admiral Markets AS és alkalmazottai semmilyen körülmények között nem vállalnak felelősséget.

Hozzászólás

Professzionális technikai elemzés!

Üdvözlünk Minden tőzsde iránt érdeklődőt!

Egy új szolgáltatásról szeretnék hírt adni, ahol professzionális napi elemzést találhattok.

www.quantumresearch.hu

Elemzéseink 20 terméket fednek le, nemzetközi határidős indexek, commodity, deviza és magyar termékeket.

A technikaielemzes.blog.hu oldalon hasznos dolgokat találtok!

Ízelítőül a mai napi EURUSD elemzést csatolva találjátok.

További sikeres kereskedést kíván Mindenkinek,

a QuantumResearch csapata!
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

QuantumResearch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Üdvözlünk Minden tőzsde iránt érdeklődőt!

Egy új szolgáltatásról szeretnék hírt adni, ahol professzionális napi elemzést találhattok.

www.quantumresearch.hu

Elemzéseink 20 terméket fednek le, nemzetközi határidős indexek, commodity, deviza és magyar termékeket.

A technikaielemzes.blog.hu oldalon hasznos dolgokat találtok!

Ízelítőül a mai napi EURUSD elemzést csatolva találjátok.

További sikeres kereskedést kíván Mindenkinek,

a QuantumResearch csapata!
                Tisztelettel kérdeném:
                Aki ért hozzá az maga végzi álltalában, aki nem ért hozzá annak mit kéne tenni ennek az elemzésnek hatására? Ezt sok elemző oldaltól megkérdezhetném, mert fogalmam sincs álltalában

most nézem, ez ráadásul fizetős elemző oldal

Hozzászólás

Az ember sokszor robottá válik a pénzének a gyarapításának érdekében. Tali egy honlap, amely leveszi ezt a monoton elemzéses nyavaját a vállról.

Szeretném figyelmébe ajánlani az alábbi honlapcímet mindenkinek s várok egy köszönöm levelet azoktól, akik a következő pár hónapban nyereséggel zárják ezt az évadot.)
                  Véletlenül találtam rá én is.

fxtrendtipp.hu

Hozzászólás

nnno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az ember sokszor robottá válik a pénzének a gyarapításának érdekében. Tali egy honlap, amely leveszi ezt a monoton elemzéses nyavaját a vállról.

Szeretném figyelmébe ajánlani az alábbi honlapcímet mindenkinek s várok egy köszönöm levelet azoktól, akik a következő pár hónapban nyereséggel zárják ezt az évadot.)

fxtrendtipp.hu
                    Szia nnno!

Nem tudom eldönteni, hogy az ilyen hozzászólást ignorálni kellene inkább vagy megdorgálni a hozzászólót.
                    Attól tartok, ez a topik a technikai elemzésről szól és nem a tippekről. Szerintem akik ezt olvassák, szeretnének megtanulni önálló döntéseket hozni a piacon, nincs szükségük efféle tippekre, főleg nem havi 100 €-ért. Javaslom, hogy te se fizess ezért.

Üdv.
                    Norb_X

Hozzászólás

A 2 hozzászólást átmozgattam, mert itt jobb helyen van.

Hozzászólás

nnno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

fxtrendtipp.hu
                        És mi az ami meg kellene hogy mozgasson ennek a honlapnak a láttán?

Hozzászólás

Sziasztok!

Használ vagy használt esetleg valaki range alapú chartot?
                          Mondjuk forexre.

Hozzászólás

Automatikus technikai elemző program

Helló!

Ti hallottatok Köves Márk Tiborról?

w w w . k o v e s s . e u

Én még nem fizettem elő, de érdekelne, hogy tényleg olyan jó a programja? Állítólag napi 50-100 pipet is megfog az automatikus elemző programja. Magyar részvényeket is elemez. Ha valaki tud valamit, akkor jelezze! Köszi!

Hozzászólás

köszönet

Köszönet a linkekért! :-)
                              Flea.

Hozzászólás

Zig -Zag

Aki angolul beszél:
                                http://forex-strategies-revealed.com...ading-strategy

Hozzászólás

Working...
                                X